Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента (сезона на козунаците, дините и сафрида)

Препоръчан отговор

Наа такъф гъс клизмата се праи с кеф, щото езика слюнкоотделя и подхлъзващо смазва струйника на клизмата...

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Свободно от стискането на палци във вторник - казах аз, че ще се изненадваме  Имам си син и дъщеря 

Днес ранихме акулите... Позяпахме морските дракони... И се поплицикахме във вълните... Мечо става все по-добър с буги борда, а ас видно е ще чакамда

Публикувани изображения

преди 3 минути, darkterminal написа:

Е, значи съм загубил. Ас с езиците съм много зле!

Я се признай за служебно победен. Щом Док веднага се самопровъзгласи за жури - нещата няма да свършат добре... :biggrin:

Ади да млъквам, че простотията ми избива от жегата... :D

току що, darkterminal написа:

Наа такъф гъс клизмата се праи с кеф, щото езика слюнкоотделя и подхлъзващо смазва струйника на клизмата...

Кой ме запозна с вас?! :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Док е приготвил тампоните. Той не маже сливиците преди да е обработил хемороидите!

Наздраве!

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Док е приготвил тампоните. Той не маже сливиците преди да е обработил хемороидите!

Наздраве!

Млък, че... Едно време като имах зор и ходех да ми мажат гърлото и ми говореше за тия тампони, започваше да ми се свива стомаха и да ми се гади още преди да съм си отворила устата. Доктора /онзи, при който ходех, не форумния/ хем маже, хем ми се извинява, а аз не мога да му кажа, че това няма общо с него, а с едни форумни главочи... :D

Ама Уишата като ни надуши простотията - веднага се префърцунва зад пердето. :D

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ма ти верно ли? За задния ринит? И кои са тези главочи? Уишата - нали?

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ма ти верно ли? За задния ринит? И кои са тези главочи? Уишата - нали?

Верно ми. Толкова беше зле положението в един момент, че ходех на процедури. Не знам какво съдържаше гадостта - нещо карамфили, йодасепти и не знам какви тайни съставки, може и огън от ламя да имаше - не знам.

Уишата е в кор де балета от зад пердето... Ний сме само Тини Търнърки с гюбеците... :lol6:

На второ четене - Уишата може да знае съставките на гадостта... Тя и джоджен на мохитото слага.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз джоджен не употреблявам и не знам какво е. Явно е някаква разновидност на мента. Но ми звучи като чубрица и подправка за манджа, а не за мохито. Хеле пък за лимонада. Любимата ми подправка е босилек. Употребявам и кимион и риган. Друго не обичам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, darkterminal написа:

А чимен?

Да ти кажа - отдавна не съм правила. Дори не знам от къде да намеря истински. На времето баба като правеше, беше едно като мръсно бял прах, но и с някакви семенца като че имаше. Сега такъв не съм виждала, а само бял прах. Тя го киснеше във вода, после го стриваше. После го правеше с червен пипер и чесън. Може да е имало и зехтин. С това мажеше суджуци или сланина и ставаше нещо фантастично. Сигурно от 30 години не съм срещала такова нещо.

преди 2 минути, Уиш... написа:

една вечер да ви изтърве човек и... сте стигнали недостижими висоти :Ujas::swoon:

А, недостижими. Утре ще си ги минем. :D

Редактирано от Merryl (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вий на лимонада милисе бодигравате тука ?:riapa-hit:

Какво е главочи?

преди 4 минути, Merryl написа:

А, недостижими. Утре ще си ги минем. :D

изтърваха категория- Гъсчи с/в чурабчи :biggrin:

Редактирано от Уиш... (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Уиш... написа:

вий на лимонада милисе бодигравате тука ?:riapa-hit:

Ааа! Важното е, че я изпи. Пени се не пени - с джоджен, без джоджен - свърши.

Цитат

Какво е главочи?

Главочи е форумен гений... :lol6:

Цитат

изтърваха категория- Гъсчи с/в чурабчи :biggrin:

КОнкурса още не се е състоял. Дарко щи запише предложението в тефтеря.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Merryl написа:

Ааа! Важното е, че я изпи. Пени се не пени - с джоджен, без джоджен - свърши.

пууу, ще кажеш че  не джоджен, ами чили сложих в тая лимонада...

преди 3 минути, Merryl написа:

Главочи е форумен гений... :lol6:

а, значи няма нищо общо с мен:D

преди 3 минути, Merryl написа:

КОнкурса още не се е състоял. Дарко щи запише предложението в тефтеря.

Може  и Док да записва в случая :ass:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Уиш... написа:

викаш да не моткаме  и ние  много на тепиха :D

Моткай се, моткай се... Той ей сега ще се появи Председателят на журито... :D

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Trichocephalus написа:

и за разлика от твоите - аз моите съм си ги възтановявал с ЛЮБОВ, три вида шкурка, лак и т.н. :ass:

Че аз моите да не би да ги правя без любоф!? Всеки стол се разглобява, всяка част се почиства от лака и се изшкурва с три вида шкурка. Мисля да не ги байцвам защото дървото е разкошно. Само ще лакирам с мебелен лак.

преди 3 часа, Merryl написа:

Еееййй, Емата ако знае, че същите такива столове, при това с подлакътници и с едни релефни изображения като на трефата съм изхвърлила и ас. Шест на брой.

Ужас

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Merryl написа:

Да ти кажа - отдавна не съм правила. Дори не знам от къде да намеря истински. На времето баба като правеше, беше едно като мръсно бял прах, но и с някакви семенца като че имаше. Сега такъв не съм виждала, а само бял прах. Тя го киснеше във вода, после го стриваше. После го правеше с червен пипер и чесън. Може да е имало и зехтин. С това мажеше суджуци или сланина и ставаше нещо фантастично. Сигурно от 30 години не съм срещала такова нещо.

...

Да те светна. Мляно семе от сминдух! Много типична подправка!

преди 8 часа, Уиш... написа:

пууу, ще кажеш че  не джоджен, ами чили сложих в тая лимонада...

...

Тука като кажат минт и разбират всяква мента и спеарминт (джоджен) и пепърминт (черна мента) и го потребляват на кило и за всичко. Много приятна освежаваща жилка дава на лимонади, коктейли и напитки. Изхитрили са се и на лимонадата с мента викат върджин мохито. Отново приятнейша напитка.

А щипка чили, мексиканците слагат на черния и на топлия шоколат le da sabor... И да видиш след това какви пачанги и фиести се въртят...

преди 8 часа, Merryl написа:

Моткай се, моткай се... Той ей сега ще се появи Председателят на журито... :D

Прецедател се пише с Ц! Щото прецежда, прецежда и най-накрая вади победителя!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи Уишата самосиндикално е открила върджин мохитото, пък аз й се хиля ли хиля, а тя дори не знае, че е открила Америка пак... Турихме тапата и на Щиляна и Първолета. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз пък си поразпечатах малко карти

и си дръпнах едно картено приложение на телефоня

утре потегляме и трябва да оборудвам навигатора си с картен материал, не ли?:whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Kieli написа:

Точните хора май само във филмите ги има.

И във форумите, еле па в този.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване