Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента (сезона на козунаците, дините и сафрида)

Препоръчан отговор

преди 4 минути, algor написа:

И във форумите, еле па в този.

Мъченик си ти, Прометей, мъченик ! Само ти си знаеш, че носиш светлина на хората,е, и аз де, ма аз кво ли не знам!  :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Свободно от стискането на палци във вторник - казах аз, че ще се изненадваме  Имам си син и дъщеря 

Днес ранихме акулите... Позяпахме морските дракони... И се поплицикахме във вълните... Мечо става все по-добър с буги борда, а ас видно е ще чакамда

Публикувани изображения

преди 18 минути, algor написа:

И във форумите, еле па в този.

Кои са те? Айде да ме запознаеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, emmi написа:

аз пък си поразпечатах малко карти

и си дръпнах едно картено приложение на телефоня

утре потегляме и трябва да оборудвам навигатора си с картен материал, не ли?:whist:

Задръжте се в и около Триград! Там е разкош! Едни борове. Едно зелено. Една рекичка. Красота! Много приятни впечатления събрах в хотел Хорлог. Хотелчето е крошечно, стаите тоже. За компенсация обаче, за закуска сипват сладко от къпини от буркан с надпис Лютеница. Млекцето и сиренцето са местно производство. Баниците и мекиците домашна направа. Мед не се лъжи да купуваш от будките и сергиите по пътя. Правен е, ама не от пчели! Дяволското гърло и Ягодинската пещери са целите в бетон и ламби. Ама, като за едно приключенийце стават. На Ягодинската ходете да видите стария вход, там дето са живяли пещерни хора. От там с джипката на Орлово Око, туй йе тераска/козирка дето наднича в пропастта над пътя, под връх Свети Илия. Според по старите карти и хора, този връх се вика Ушите. Земете си Щайер кола , без покриф и  врати. Обърнете внимание на пътищата през проходите - еднопосочни са. Гърмяни са около 30те, 40те години на 20ти век, от белогвардейски емигранти. Преди това са били диви  магарешки пътеки. В Триград (местните  слагат ударението на буквата и), има  и църква и джамия. По някаква  причина църквата беше останала без кръст. В другия край на селото има мандра. Обезателно се спрете там и си поръчайте гьобек (съвсем пресен и топъл кашкавал) и пресен топъл хляб. Динозаврите ще се накефят!

преди 1 час, Merryl написа:

Значи Уишата самосиндикално е открила върджин мохитото, пък аз й се хиля ли хиля, а тя дори не знае, че е открила Америка пак... Турихме тапата и на Щиляна и Първолета. :D

Ма те тук кфи ли не ги измислят. Върджин мохито, върджин маргарита. Ма туй е за децата! А Уишата ако продължи в същия дух, ни нам кои са Щиляна и Първолета, ма от ногу лимонади, мое да се превърне у Виргиния. Хъхъхъхъ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ииииихааа, лютеничка от къпини. Мммммммм

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми лелята беше една приятна женица. Вика: - Чакай да ти сипя още мляко. - а то едно мляко чудо и приказ. Варено, още топло с един сантиметър каймак. Дъхавооооо. А като го пиеш щеш - не щеш ти оставя мустаци. Дига чашката лелята и вика: - Чакай да ти оставя лъжичката, че пак ще си я ползваш. - Също, като баба на село. Някак си, много е домашно и уютно. Носи ми млякото и ме пита: - Хапна ли си баницата? - а ас кимам и муча: - Ъхъ... - с  уста пълна с баница и мляко. А лелята вика: - Щом си я изял ще ти донеса още. Ти си голямо момченце... - и преди да успея да измуча да не носи, тя донесе още едно огромно парче, че и останало и щяла да го дава на кучетата... Кучетата са две големи БОК, много са готски, ама са пълни с бълхи. Ако сте по мечешки алергични към тази напаст - стойте далеч! Прозорците и псевдо балкончетата, бяха откъм шосето, ама аз отворих стайната врата, към рекичката. Разкош...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, darkterminal написа:

Ма те тук кфи ли не ги измислят. Върджин мохито, върджин маргарита. Ма туй е за децата! А Уишата ако продължи в същия дух, ни нам кои са Щиляна и Първолета, ма от ногу лимонади, мое да се превърне у Виргиния. Хъхъхъхъ...

Демек Виргиния може да се преведе и като Безалкохолна... :DБашка, че е децка... То едно на ръка. :D

И друго щях да ти казвам, ама... ааа... сетих се преди да довърша поста... :lol6:

Щях да ти пусна кои са Щиляна и Първолета. Клюкарките на пейката пред блока.

http://www.btv.bg/video/208927484-Da_poklyukarstvame_s_Shtilyana_i_Parvoleta.html

преди 3 минути, darkterminal написа:

Ми лелята беше една приятна женица. Вика: - Чакай да ти сипя още мляко. - а то едно мляко чудо и приказ. Варено, още топло с един сантиметър каймак. Дъхавооооо.

Стига деее... Напомни си за децката градина. Толкова мразех мляко, точно заради каймака. :D

Виж на домашно заквасеното кисело мляко много обичах пък да обирам само каймака и ми се караха, че не оставям за другите.

Цитат

готски

ГоЦко се пише! :clown:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Крайт! Пиши ми двойтка по правопизд!

П.П. В каймака е цялата красота на млякото! Туй другото оцветена вода само! А да има кой да земе да обере каймака и да го омеша с мед и да го намаже на пречен хляб...  Ехеееее. Дей тос късмет... В едно обаче си права. Току що издоеното мляко още шупнало и пенливо, с мириса на паша и на крава е в пъти по-добро от вареното... Мдам...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, darkterminal написа:

Няма, няма... Ох, сетих се за голямото гущерче дето плаче... :shy11:

Ако учениците те минат, значи си Дъ учител...

Побъркахте ме в тоя форум. Голямо изпроздяване, голяму нящу... :D

п.п. Да те минат учениците имам предвид - да те изпреварят в учението... Бе... Що не млъкна... :lol6:

преди 6 минути, darkterminal написа:

П.П. В каймака е цялата красота на млякото! Туй другото оцветена вода само! А да има кой да земе да обере каймака и да го омеша с мед и да го намаже на пречен хляб...  Ехеееее. Дей тос късмет... В едно обаче си права. Току що издоеното мляко още шупнало и пенливо, с мириса на паша и на крава е в пъти по-добро от вареното... Мдам...

Ей това, дето ще го мажеш на хляба ми заприлича на масло с халва, намазана на филия селски хляб, рязана по дължина. Едно време на лагера ни даваха такава следобедна закуска.

Не знам защо, но всичко, което сега бих хапнала с удоволствие - тогава ненавиждах. Сега обичам дори броколи със сирена... :shy11:

Редактирано от Merryl (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Merryl написа:

:D

Не знаех какво е гьобек.

Ми так му викали, щот голямо бъркане с точилките ставало на млякото до де се зафане кашкаваля и жениците си връткали коя каквото има се едно гьобеци метат... Така каза чичкото дето го изнесе, ма може и да се е изгаврил с гражданьето... Но факт е, че в опаковка с такъф натпис...

преди 4 минути, Merryl написа:

Няма, няма... Ох, сетих се за голямото гущерче дето плаче... :shy11:

Ако учениците те минат, значи си Дъ учител...

Побъркахте ме в тоя форум. Голямо изпроздяване, голяму нящу... :D

п.п. Да те минат учениците имам предвид - да те изпреварят в учението... Бе... Що не млъкна... :lol6:

Въййй! С какво заслужих такова пожелание. Се едно на съдя да пожелаеш - да те минат осъдените :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, darkterminal написа:

Ми так му викали, щот голямо бъркане с точилките ставало на млякото до де се зафане кашкаваля и жениците си връткали коя каквото има се едно гьобеци метат... Така каза чичкото дето го изнесе, ма може и да се е изгаврил с гражданьето... Но факт е, че в опаковка с такъф натпис...

А, не вярвам да те е метнал. Те там в Родопите си имат такъв изказ и турцизми. Аз имах две колежки, които не ги разбирах като си говореха помежду си. :D

Най ми харесаше това, че на децата викат син, без значение дали е женско или мъжко.

Тук едно време с Аморето и Емата се бяхме заприказвали за пататник. :D

Като се отиде в онзи край няма как да не се опита от тяхната дърпана баница, зелник, родопски клин и чевермето най-вече.

Цитат

Въййй! С какво заслужих такова пожелание. Се едно на съдя да пожелаеш - да те минат осъдените :P

Те слагали на дарца снимките им - всеки на своя любим и по тях хвърляли стреличките. :D

Пет пъти редактирах и пак грежки. За кво редактирвам като редакциите се виждат. А бе думи нямам. :D

Редактирано от Merryl (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, darkterminal написа:

Тука като кажат минт и разбират всяква мента и спеарминт (джоджен) и пепърминт (черна мента) и го потребляват на кило и за всичко. Много приятна освежаваща жилка дава на лимонади, коктейли и напитки. Изхитрили са се и на лимонадата с мента викат върджин мохито. Отново приятнейша напитка.

Eй,  открила съм елексира без да знам.. Пия и се подмладявам!:flutter:

Щиляно, време е да се открехнеш за джоджена, не може само босилек в таратора. :P

преди 13 минути, Merryl написа:

Пет пъти редактирах и пак грежки. За кво редактирвам като редакциите се виждат. А бе думи нямам. :D

Тоя номер от мен го научи  и сега няма отърване, нали :ass:

..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Уиш... написа:

Eй,  открила съм елексира без да знам.. Пия и се подмладявам!:flutter:

Едната е открила еликсира за подмладяване, другата за антиоксидиране, третата за здраве, само аз си пия фишнофката и нямам дори хартиено късметче до чашката... :D

И са прая на Тина Търнър, без да правя гьобек от кажкавалт. Е га ти и прецакването от сякъде. :biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, може... Че дори си купих кукучкоизваждачка... дето никакъв чеп не свърши, а си ги вадих със задната част на безопастната игла... :D Ти.ху...

Ай, за следобедна дрямка готоф картоф...

И тия отбелязки долу за горещи теми във форума ептен ме шашнаха. Сякаш ще ползваме темите за одеало. :DСтатистики за болни мозъци - кой е по-по-най прозд... :D

И на всичкото отгоре пак съм на стената на славата с лайковете. Изкачила съм се нагоре по червения килим... :lol6:Може ли някой да ми ги махне сичките точки, лайкове и лайки, че мий страмт да съм там... :biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, darkterminal написа:

Задръжте се в и около Триград! Там е разкош! Едни борове. Едно зелено.

В програмата е. Аз Триград и окрестности съм ги пручила още преди осем години. Сега ще ги показвам на останалите. Горе на Чаирските езера си прецаках и двете колена. Да се чудиш с кой крак да куцаш. Та с конското мазило успях да сляза в цивилизацията, мда....

А в програмата е ягодинската пещера, Триград и орлово очо. Но до очото ше си тропаме пеша от Ягодина щот ние по-кеф да си вървим и да си зяпаме.

преди 1 час, Merryl написа:

Може, може... Че дори си купих кукучкоизваждачка... дето никакъв чеп не свърши, а си ги вадих със задната част на безопастната игла... :D Ти.ху...

Ай, за следобедна дрямка готоф картоф...

И тия отбелязки долу за горещи теми във форума ептен ме шашнаха. Сякаш ще ползваме темите за одеало. :DСтатистики за болни мозъци - кой е по-по-най прозд... :D

И на всичкото отгоре пак съм на стената на славата с лайковете. Изкачила съм се нагоре по червения килим... :lol6:Може ли някой да ми ги махне сичките точки, лайкове и лайки, че мий страмт да съм там... :biggrin:

Уиш е виновна - тя лайква:whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
аз пък си поразпечатах малко карти

и си дръпнах едно картено приложение на телефоня

утре потегляме и трябва да оборудвам навигатора си с картен материал, не ли?:whist:

А кога се планира връщането ?!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, Trichocephalus написа:

А кога се планира връщането ?!

В неделя

Една седмица ще сме там

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

Уиш е виновна - тя лайква:whist:

Ти остави, че и се и вързах на кукумицината да и обирам лайкити 5 страници назат..:clown: е няма пък, ще ходи по червения килим и толкоз ..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Уиш... написа:

да и обирам лайкити 5 страници назат

напрау на инъ лайкоберачка си са убърналъ. :)

Мълий, билкаръ штъ пузлати с толуз лайкъ

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Уиш... написа:

Ти остави, че и се и вързах на кукумицината да и обирам лайкити 5 страници назат..:clown: е няма пък, ще ходи по червения килим и толкоз ..

Иии! Що се секна ся. Ай, давай назад. :D Аз съм била кукумицина. Баси. :ass:

Още съм на килима. :biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, emmi написа:

В програмата е. Аз Триград и окрестности съм ги пручила още преди осем години. Сега ще ги показвам на останалите. Горе на Чаирските езера си прецаках и двете колена. Да се чудиш с кой крак да куцаш. Та с конското мазило успях да сляза в цивилизацията, мда....

Освен, че ще видят прекрасни места, ще оставиш на децата прекрасни спомени, че точно тези моменти сте ги преживели заедно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване