Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента (сезона на козунаците, дините и сафрида)

Препоръчан отговор

преди 30 минути, Уиш... написа:

Ти остави, че и се и вързах на кукумицината да и обирам лайкити 5 страници назат..:clown: е няма пък, ще ходи по червения килим и толкоз ..

:D

преди 29 минути, ExaFlop написа:

напрау на инъ лайкоберачка си са убърналъ. :)

Мълий, билкаръ штъ пузлати с толуз лайкъ

Ох, направо ме убивате с този начин на писане.......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Свободно от стискането на палци във вторник - казах аз, че ще се изненадваме  Имам си син и дъщеря 

Днес ранихме акулите... Позяпахме морските дракони... И се поплицикахме във вълните... Мечо става все по-добър с буги борда, а ас видно е ще чакамда

Публикувани изображения

преди 3 минути, Уиш... написа:

що, щото мий малка кошницата, да му пита човек къде съм тръгнала и аз :35:

Ти си най-добронамереният човек в този форум!

Може да ти е малка кошницата, но в нея има повече от съдържанието в много по-големи кошници.

И преди да сме се удавили в лепкаво умиление - ей ся ш ни се скарат, че се пише кошТница, а не кошница... И идва от ношТница, а не от кошТ... :D:biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Merryl написа:

Освен, че ще видят прекрасни места, ще оставиш на децата прекрасни спомени, че точно тези моменти сте ги преживели заедно.

Ние точно с динозавър 1 на сестра ми миткосвахме там. Бяхме на екскурзионно. Сега ще ги показваме на сестра ми и малкото Д2

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, emmi написа:

Ние точно с динозавър 1 на сестра ми миткосвахме там. Бяхме на екскурзионно. Сега ще ги показваме на сестра ми и малкото Д2

Твоите динозаври да не са се отцепили от колектива.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега се оказа че Д1 има gopro но захранващия кабел е останал в Доха. Добре че има умна и комбинативна леля - в зависимост от времето ще спрем да си купим кабел в Търново, Ст.загора или Асеновград. Като за целта вече се знаят точните адреси на магазините

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Диспечерка си ти една. Нищо не трябва да се оставя на случайността и на импровизациите. Колкото по-малко изненади, толкова по-добре. За мен изненада е дума, която не натоварвам с положителен заряд. Изненада има, когато не всичко е изпипано по план. :clown:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Merryl написа:

Твоите динозаври да не са се отцепили от колектива.

Те са на традиционното море с бащатко си

преди 2 минути, Merryl написа:

Диспечерка си ти една. Нищо не трябва да се оставя на случайността и на импровизациите. Колкото по-малко изненади, толкова по-добре. За мен изненада е дума, която не натоварвам с положителен заряд. Изненада има, когато не всичко е изпипано по план. :clown:

Абе, изненадите са гадни

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много обичам да чета теми, в които някой подигравчия и нетолерантник попада на по-голям от себе си подигравчия и нетолерантник. Парадоксът идва от това, че винаги, когато съм наблюдавала явлението, по-големият подигравчия и нетолерантник е грешал, но е успявал да вземе връх точно с подигравчийсвото и наглостта си. За лайкващите по симпатия пък да не говорим. Лайкват си техния човек и няма значение колко голяма глупост е написал. Ще речеш, че не са хора на по 30-40, а пъпчиви пубертети, избиващи комплекси. Иначе всички дружно се подиграват на хората, които пишат в Празните приказки. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, emmi написа:

:D

Ох, направо ме убивате с този начин на писане.......

не им иде отвътре,ами се престарават и си личи :P

преди 31 минути, Merryl написа:

И преди да сме се удавили в лепкаво умиление - ей ся ш ни се скарат, че се пише кошТница, а не кошница... И идва от ношТница, а не от кошТ... :D:biggrin:

черпя те една върджин лимоната и сме шес :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Merryl написа:

Много обичам да чета теми, в които някой подигравчия и нетолерантник попада на по-голям от себе си подигравчия и нетолерантник. Парадоксът идва от това, че винаги, когато съм наблюдавала явлението, по-големият подигравчия и нетолерантник е грешал, но е успявал да вземе връх точно с подигравчийсвото и наглостта си. За лайкващите по симпатия пък да не говорим. Лайкват си техния човек и няма значение колко голяма глупост е написал. Ще речеш, че не са хора на по 30-40, а пъпчиви пубертети, избиващи комплекси. Иначе всички дружно се подиграват на хората, които пишат в Празните приказки. :D

Пак миткосваш по горните етажи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Merryl написа:

Не си мисли че те лайквам щото си мой човек. Аз си ползавам лайковете само кога съм на едно мнение с написаното.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, algor написа:

Споделеното удоволствие, казват, е двойно удоволствие...

Sent from my iPhone using Tapatalk

То това само за кекса се отнася.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, Уиш... написа:

не им иде отвътре,ами се престарават и си личи :P

Точно! Едно е лиготийка, друго е престараване. И то се започна от хората, които преди време лавинообразно си направиха нови профили и започнаха да пишат така, уж за да не ги разнознават в калабалъка. После хорът пое исо-то.

Важното е да им е весело на хората. Една усмивка в повече е един изстрел по-малко. :D

Цитат

черпя те една върджин лимоната и сме шес :)

Ля-ля-ля... Твоите лимонати трябва да ги пие човек с вързани очи, играейки на руска рулетка. Никога не се знае с какво си ги оцветила, нито какъв Главоч ще се покаже от вътре... :ass:

преди 3 минути, emmi написа:

Ами защо да изпускам дъ пюър забавление... :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес по план трябва да си прибирам колата от Сантяго а работниците да ми излеят шлосерската маса че най накрая да хвана това менгеме на стабилен плот.

Положението е по зле от очакваното с мотора но по добри резултати след основния ремонт.
a5271809013943c8046899db45c067c5.png
Колкото толкова ще го компенсираме от шаси.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, emmi написа:

Ми те станаха по-интересни от Празните приказки и забава. Ама как ме хвана! :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, BMW Маниак написа:

Днес по план трябва да си прибирам колата от Сантяго а работниците да ми излеят шлосерската маса че най накрая да хвана това менгеме на стабилен плот.

Нещо да съм изтървала?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, BMW Маниак написа:

Не си мисли че те лайквам щото си мой човек. Аз си ползавам лайковете само кога съм на едно мнение с написаното.

Знам, знам. Най-малкото заради възрастта не съм твой човек, нито ти мой... :lol6:

Няма да те плашим с бастуни и чейнета ся. Живей на хладинка и тва йе.

преди 3 минути, BMW Маниак написа:

Докато не ти се обади жената да я прибираш от някъде или оня Тигър твой, дето аз го помислих за друг тигър, не те завлече към нови приключения. Ааа, то и по път може някоя стопаджийка да изскочи. Бе не е лесна твойта. Направо с пояса трябва да си ходиш... Към ти пояс - със спасителната жилетка напрау. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Merryl написа:

Ля-ля-ля... Твоите лимонати трябва да ги пие човек с вързани очи, играейки на руска рулетка. Никога не се знае с какво си ги оцветила, нито какъв Главоч ще се покаже от вътре... :ass:

и после ще ми кажете , че изненадите били кофти нещо. друго  си е да си поръчаш лимонада  и тя да вземе да пристигне с вкус и цвят на изневиделица :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, Уиш... написа:

и после ще ми кажете , че изненадите били кофти нещо. друго  си е да си поръчаш лимонада  и тя да вземе да пристигне с вкус и цвят на изневиделица :ph34r:

Цветът на изневиделицата ще го преглътнем, ама с какъв фкус ще дойде е по-важното... :biggrin:

Ако е джоджен ще е прекалено лесно. :D

Трябва да се приготвям за излизане, трябва да купувам подарък... трябва, трябва, трябва... Пък ми се лаптопва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Уиш... написа:

Аз съм категорично против изненадите

Ама категорично!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бъзла:ass:

преди 1 минута, Merryl написа:

Цветът на изневиделицата ще го преглътнем, ама с какъв фкус ще дойде е по-важното... :biggrin:

Ако е джоджен ще е прекалено лесно. :D

Трябва да се приготвям за излизане, трябва да купувам подарък... трябва, трябва, трябва... Пък ми се лаптопва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ас така. Ма то тука с тия двамата изненадьори... Никога не знаеш дали ш та праснат с балон, или с чумбер или с чураб, пълен с малинки, с лилав фкус и цвят на кашкавалени солети. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, emmi написа:

Аз съм категорично против изненадите

Ама категорично!

една изненада винаги може да те изненада  и приятно, ако и позволиш :P ама големи сте контрольорки и планьорки и двете...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Уиш... написа:

Единия за мен и другия за Еми, нали... :biggrin: 

Редактирано от Merryl (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване