Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!
Бих искал да попитам за фитнес зала в кв. Иван Вазов (като изключим Спартак). Ако можете посочете някакви координати и мнения.

Много благодаря! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И Спартак не бих ти го препоръчал. Един приятел ходеше до скоро там (До към Януари) и казва, че е много мизерно и остаряло. (описа го все едно не е правен никакъв ремонт от 1890)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Veselin Dimanov
      Реших да споделя едно мое видео, в което приятелката ми реагира на финала на Световното първенство в Русия. Заснех го, тъй като има една стара теория, че жените гледат футбол - дори са едни от най-колоритните футболни запалянковци. И напрактика го доказвам. 
      Нищо, че само при споменаването на футбол и жена в едно изречение обикновено се предполага, че завършекът му ще гравитира около твърдението, че жените не разбират, не харесват, не понасят футбол и безкрайно много мразят най-известния и гледан спорт в целия свят.
       Повярвайте ми обаче по-рядко, но все пак има и друг тип жени - такива, които с удоволствие сядат да гледат и коментират тази велика игра.
      Именно такава е моята половинка - футболен „фен“ от ново поколение. 
      Вие какво мислите? :))
      https://www.youtube.com/watch?v=q6KGtitbtTA&t
    • от ivanovr
      Здравейте искам някой да ми обясни по наясно  как стоят нещата с този протеин или хранителните добавки. Вредно ли е как се взема чия  марка е читава...
      Занимавам се с стреатфитнес главно с лостове и кофички и бягане не съм човек който ходи по зали не ми харесва :) 
      На 16 съм 74кг 1.82см висок мускулна маса съм къчил но имам подкожни мазнини и хем искам да ги изчистя и да кача мусколна маса но нестава та четох толкова много форуми и никъде не разбрах да ли си струва тва с добавките или протеина ????? някои който е пил и има резултата моля да пише по темата ...
      Не искам да давам пари на вятъра за някъв прах  който ще ми вреди на организма!!!
      Каквато и да е помощ да ми дадете ще съм ви благодарен!!!! дори да не е за добавки за тренировки или хранителни добавки или каквото и да  някаква помощ за подкожните мазнини може и да кача снимки на тялото ми ?
    • от Karakunjol
      Здравейте, спортисти! Имам един сериозен въпрос, сериозен за мен лично. Интензивно трениращ таекуон-до съм. Тренирам от 8 годишен, но се наложи да спра да тренирам на 15 поради сериозна травма на крака. В момента съм на 18, и тренирам отново от 7 месеца. Бързо успявам да си върна старата форма, но най-големият ми проблем е разтегливостта. Преди да спра да тренирам тя беше най-силната ми страна. Можех да правя шпагати буквално наобратно, бях изключително разтегнат и никога не съм намирал трудност в който и да е висок удар с крак. Проблемът е, че, логично, след тези 3 години, в които не се разтягах (най-голямата грешка в живота ми), се сковах не малко. В последните 7 месеца успях да си върна половината от предишната форма - в момента от мъжкият шпагат ми остават около 15 сантиметра, женските малко повече. Имах доста сериозен проблем с единият крак при удар и сериозна болка, която поотмина или по-скоро намаля с тренировките. Не тренирам всеки ден, 3 пъти в седмицата са ми тренировките, но и не наблягаме толкова на разтягане, че да успея да се отдам на 100%. Въпросът ми е следният - (и го задавам повече за лична мотивация, защото ме очаква Юни месец изпит за черен колан) - ако от сега започна да отдавам абсолютно всеки ден, без прекъсване, по 1-2 часа разтягане, имайки предвид и колко разтегнат бях преди, за два месеца, до 6 Юни , считайки го от днес - 9 Април, ще успея ли според вас да си върна поне около 80% от старата форма? Не претендирам да правя ненормални шпагати отново, а по-скоро да ги правя без проблем? Изключително мотивиран съм, и имам огромно желание. Готов съм да съм отдаден и dedicated. Благодаря за отделеното време !
    • от Лина Георгиева
      Здравейте!  ^_^
      Преди няколко месеца се нанесох в София. С преносим 4G модем от Vivacom на ограничен брой GB-ти на бърза скорост съм, които обаче много бързо ми свършват (в рамките на 2 седмици). Затова търся компромисен вариант с домашен интернет, който да делим с моята съквартирантка. 
      Ще е чудесно, ако е:
      1. С приблизително еднаква скорост на Upload и Download около 100mbitps
      2. Цена около 15-20 (25лв. макс)
      3. Без договор 
      4. По възможност, с включен рутер (безплатно, под наем или с еднократно заплащане)
      Много бях харесала офертата на Булсатком, но се оказа, че нямали покритие в Студентски град. Чувам и противоречиви мнения за Оптиком. Металан вече за съжаление няма (собственост е на Мтел?). А Близу сякаш не е оферта. С мобилни оператори не ми се обвързва повече сякаш. 
      Вие от кои доставчици сте доволни? Моля, препоръчайте ми! 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.