Премини към съдържанието
PaLMaL

Не иска да актуализира

Препоръчан отговор

Здравейте , преди малко си преинсталирах лаптопа със същата версия на Windows  , която винаги съм му слагал (нелегална естествено) , 7 64 bit Ultimate.

Инсталирах драйвери и прочее, реших да пусна актуализациите , но греда.Не иска да пусне първоначалното сканиране.Тоест пуска го , но върти неумоверно процеса.
Прилагам снимка:

8745096g.jpg

Защо се получава това ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рестартирай и пак опитай,аз съм ги чекал некои път по 2-3 часа.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами 7-8 пъти рестартирах заради програмите.Миналия път не беше така по спомен.Само тези са успели да се обновят някак си незабелязано.

8745144s.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, PaLMaL написа:

Здравейте , преди малко си преинсталирах лаптопа със същата версия на Windows  , която винаги съм му слагал (нелегална естествено) , 7 64 bit Ultimate.

Инсталирах драйвери и прочее, реших да пусна актуализациите , но греда.Не иска да пусне първоначалното сканиране.Тоест пуска го , но върти неумоверно процеса.
Прилагам снимка:

8745096g.jpg

Защо се получава това ? 

Пробвайте с 

Fix WU Utility

http://www.thewindowsclub.com/repair-fix-windows-updates-with-fix-wu-utility

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма развитие.Явно пак иска преинсталиране.Нещо се е объркало.Пробвах и с други версии на Update Agent-a но без резултат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро остави няколко часа работеща нищоправеща машината и тогава провери дали има налични обновления

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами тази нощ го бях пуснал да си търси и гледам че са се появили 180 нови ъптейта.Явно голямата бройка е затормозявала нещата.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С ъпдейтите вече сега и веднага почти не става. Търпение му е майката.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така излиза :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ги инсталираш те чака още работа:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спял съм през ноща до като съм му чакал кефа да захапе.

Редактирано от Tanner Foost Foust (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз правих подобни щуротии където и каквото намерех.Изчистих кеша , забраних агента , инсталирах му новите версии и така явно потръгна.Изглежда версията вече ми е стара и се бърка от многото предстоящи ъпдейти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, PaLMaL написа:

И аз правих подобни щуротии където и каквото намерех.Изчистих кеша , забраних агента , инсталирах му новите версии и така явно потръгна.Изглежда версията вече ми е стара и се бърка от многото предстоящи ъпдейти.

Как точно ти потръгнаха, че и аз се боря с една 64 битова 7-ца от месец и не съм и видял листа за ъпдейти досега. Ъпдейтва се тайно във фонов режим, когато и дам да инсталира актуализации автоматично и толкова..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остави 2 денонощия включена машината

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, NOVEL EOOD Haskovo написа:

Как точно ти потръгнаха, че и аз се боря с една 64 битова 7-ца от месец и не съм и видял листа за ъпдейти досега. Ъпдейтва се тайно във фонов режим, когато и дам да инсталира актуализации автоматично и толкова..

https://www.youtube.com/watch?v=kH3jJ1tpCDg

Дано ти влезе в полза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой е стигнал до разумно решение на тоя проблем ще се радвам да го сподели. 

Това с търпението някак си не е вариант.

Пробвах и с WSUS офлайн инсталиране и нещо не се получава. Общо взето това с ъпдейтите е като лотария вече никой не може да каже кога ще се случи. Тя драмата е докато мине чека и се появи листа с ъпдейтите, оттам нататък е лесно. Имам леки подозрения че е мизерия умишленно предизвикана от MS за да бъдат допълнително стимулирани хората да мигрират към 10, ама доста хора не искат.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 за ExaFlop  Стана само за ден. Включих компа от сутринта и до вечерта без да съм правил нищо ми извади ъпдейтите. Настойките за ъпдейт са "Информирай ме за ъпдейти.."  Инсталирах на чисто от диск с вградени ъпдейти до май 2015г win7 professional х64 с реален ключ за активиране (без активатори) . Намира ми 80 препоръчителни и 4 опционални ъпдейта. 

Редактирано от NOVEL EOOD Haskovo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, pconline написа:

Ако някой е стигнал до разумно решение на тоя проблем ще се радвам да го сподели. 

Това с търпението някак си не е вариант.

Пробвах и с WSUS офлайн инсталиране и нещо не се получава. Общо взето това с ъпдейтите е като лотария вече никой не може да каже кога ще се случи. Тя драмата е докато мине чека и се появи листа с ъпдейтите, оттам нататък е лесно. Имам леки подозрения че е мизерия умишленно предизвикана от MS за да бъдат допълнително стимулирани хората да мигрират към 10, ама доста хора не искат.

С предварително инсталиране ръчно на KB3102810 пробвал ли си дали няма да свали ъпдейтите по-бързо и да не се чака толкова. Изисква SP1 за Win7.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, NOVEL EOOD Haskovo написа:

+1 за ExaFlop  Стана само за ден. Включих компа от сутринта и до вечерта без да съм правил нищо ми извади ъпдейтите. Настойките за ъпдейт са "Информирай ме за ъпдейти.."  Инсталирах на чисто от диск с вградени ъпдейти до май 2015г win7 professional х64 с реален ключ за активиране (без активатори) . Намира ми 80 препоръчителни и 4 опционални ъпдейта. 

И инсталираш само критичните.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, exwol написа:

С предварително инсталиране ръчно на KB3102810 пробвал ли си дали няма да свали ъпдейтите по-бързо и да не се чака толкова. Изисква SP1 за Win7.

Това специално не съм но ще го пробвам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз вече цяла седмица чаках и още не е намерил ъпдейти. Пуснах програмата Wsus Offline Update и тя свали 191 ъпдейта и се затвори, но в Контрол панела все още не ги намира. Как мога да ги инсталирам тези ъпдейти?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами те са само свалени, следва да се инсталират с Wsus Offline Update примерно.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В програмата ги няма. Ъпдейтите ги беше свалила в DOS режим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.