Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте можете ли да ми помогнете да си избера шлушалки.Кои са 3-те най-качествени от следните модели.
SONY MDRZX110
SONY MDRZX110AP
SONY MDRXD150
SONY MDRXB200
SONY MDRV150
SONY MDRXB400
SONY MDRZX300
SONY DRV150IP
SONY MDRZX310
PANASONIC RP-DJS200E-A
PANASONIC RP-HXD5-K
PANASONIC RP-DJS200E-K
PANASONIC RP-HXS200E-K
PANASONIC RP-DJ120E
PANASONIC RP-HX350E-
JVC HA-SR185
PANASONIC RP-HT265E

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:ohmy: Някой , ако си направи труда да копи-пейства всички модели, че да ги проверява да ми пише на ЛС. Обещавам да си разплета чорапите и да са линчувам с камшик.

Авторе-бива ли такова несериозно отношение към тази аудио ''техника''- слушалките?

От 2010 година сте регистрирам, а не знаете как се задават въпроси и създават теми!

пп. Сори за офтопика-вече почти не взимам участие в такива теми, ма тук не се стърпях.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре тогава, поне може ли някой да ми каже по-какво се определя качеството на слушалките и аз сам ще си ги избера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато не кажеш бюджет, за какво ще се използват, от какъв източник, какъв формат и какво точно искаш да слушаш, както и  какво очакваш от слушалките не очаквай адекватни мнения!

Сори, ако си се засегнал от по-горния ми пост, но не изясниш ли тези ''условия'' ще има само драскане на постове.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ги използвам предимно на компютъра за музика мп3-ки, не съм много наясно с термините. Искам да имат добър бас а цената-около 50лв, сигурно са доста малко, но не мога да си позволя повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, stranger1 написа:

Добре тогава, поне може ли някой да ми каже по-какво се определя качеството на слушалките и аз сам ще си ги избера.

Качеството го определя характеристиката на слушалките,но към тези които си се насочил са от евтин клас,което значи че не може да се вярва на техните данни.Единствено остава ако можеш да ги прослушаш и избереш сам това,което те устройва.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

едва ли ще мога да ги прослушам,ще избера нещо,а относно параметрите как се определя по тях- херцове децибели омове, кое трябва да е повече или по-малко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет на всички! И аз бях решил да си трая но този път не се стърпях!

Виж друже които и да вземеш от изброените по-горе слушалки еднакво добре ще сбъркаш! Но от друга страна виждам, че нямаш големи претенции към качеството на звука...../ "на компютъра за музика мп3-ки"/.....така, че аз бих ти предложил - Thomson, HED2303 NCL. Малко ти надхвърлят бюджета но са малко повече от тези, които си изброил.

Редактирано от Buhal55 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Томсон- а на са 99лв, за тези пари може да вземе Зенхайзер Px100ii, гледам май се е насочил към on ear сушалки, или Somic mh463, които са съвсем друга класа- стига да е решил да дава толкова пари, но като гледам бюджета му е към 30-40 лева. Може да разгледа моделите на Superlux  но и те са около  60-тина лева.

А има и за 66 лв. в такъв случай, ако се напъне за горепосочените Somic mh463- 89лв сигурно няма да остане недоволен, другите варианти са Superlux- това е в случай, че не държи на On ear- тогава най-доброто като цена/качество до 100 лв са горепосочените Зенхайзер-и, внимание заслужават и Koss Porta pro- които са малко по-евтини, но трудно се намират, и съществуват много ментета поради голямата им популярност.

Редактирано от spielberg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, ще се замисля,може и да си взема от тези, които препоръчахте. Значи нито 1 от изброените не стават. Иначе по добре ли са от mdr ex50 които използвам на телефона.

Редактирано от stranger1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, stranger1 написа:

Благодаря, ще се замисля,може и да си взема от тези, които препоръчахте. Значи нито 1 от изброените не стават. Иначе по добре ли са от mdr ex50 които използвам на телефона.

Качеството на звука е субективно възприятие и затова винаги е по-добре да се прослушат слушалките. Посочените от мен Зенхайзер и Сомик са в кутии, които се отварят и прослушването е лесно, за сметка на такива, които са запечатани и няма да ти правят проблеми. Има и други субективни аспекти като комфорт например, Зенхайзер са леки, много удобни определено са по-добрият избор, ако се ползват в движение, с малки драйвери, Сомик са големи, по-тежки, малко по-добър звук-лично мнение. Superlux hd668b подоно на Сомик, но пък са по-евтини. също така и трите са отворени, което значи, че ще чуваш околните шумове-за мен това е предимство, когато ходиш на вън, защото не ти ограничава едно от сетивата-за други хора е недостатък.

Що се отнася до зхранването от телефона - съвремените смартфони имат доста мизерни Цап-чета- някои имат и по-добри, пак е въпрос на тестване. Предимството на слушалките on или over ear е, че са сравнително по-здравословни от тези, които се втъкват в ушите-разбира се и с тях не трябва да се прекалява.

Ето ревюта, ако искаш да четеш може и нещо друго да си харесаш от сайта(но все пак разчитай на своя вкус, а не на ревюиращите, защото ти ще ги слушаш)

Somic mh463

Sennheiser PX 100-II

Superlux hd668b

Редактирано от spielberg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Зенхайзер съм съгласен макар, че и те са в ниския клас. Всичко това поне за мен е компромис. Аз лично съм почитател на AKG. В тази връзка ето едно предложение но към 100 лв.....AKG K 514 MKII !   stranger1, ако си от София пиши ми на лични. Мога да ти кажа магазин където ще имаш възможност да чуеш различни модели и то на свой диск с музика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не съм от София иначе благодаря за предложенията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Димитър Иванов
      Здравейте!
      От известно време насам ползвам Sony xperia xa1.
      И имам слединият проблем:
      Като си отключа телефона и ми показва следното съобщение:
      "Няма поддържани приложения за този етикет, инсталирани на устройството"
      Това съобщение ми излиза след всяко отклюване на телефона и след, което на всеки десет минути горе-долу.
      Ако някой е имал същия проблем моля да сподели решение !
    • от Goodlike
      Здравейте колеги имам въпрос относно samsung iconx 2018.
      Някой ползвал ли ги е, пробвал ли го е и какво мнение бихте сподели за тях според цената която имат.
      Интересуваме според вас дали си заслужават според парите които струват и цената оправдава ли качество на звука и издръжливостта която трябва да имат.
      Много ви благодаря предварително за мнения и помощта която бихте дали специално за този модел.
      Благодаря предварително лек и успешен ден на всички.
    • от Valentin Kostadinov
      Здравейте! Решил съм да си взема DSLR фотоапарат. Любител аматьор съм така, че за първи апарат мисля да отделя до 1300-400лв. Ще ми трябва предимно за снимане на пейзажи и нощни снимки. Спрял съм се на няколко модела. 
       Nikon D5600
      Nikon D3500
      Canon 750D
      CANON 2000D 
      SONY A68

моля споделете мнение за въпросните апарати. Гледам доста сравнения е нета и като цяло Сонито бие всички с характеристиките си, но все пак не знам до колко наистина е добър. Иначе в момента във Фосинтезис го има на промоция с два обектива. 
      Ще съм благодарен за адекватни коментари!
    • от kolib4iata
      Виждам, че станах за подигравка.Моля темата да се изтрие.Няма да давам повече акъл.
      Идеята беше да помогна с каквото мога.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.