Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Попадна ми някакъв вирус в смартфона   htc 820 като отворя браузъра както съм в някакъв сайт и ми изписва че батерията ми е развалена или имам вирус и ме препраща да тегля антивирусна ,изтеглих 5 от най известните и най сваляните антивирусни две от тях намират проблем и нещо ми заключват уж хрома ама нищо не става , дайте съвет. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук хич не е за смартфони. Най-вероятно ти излиза някаква реклама и ти вече си мислиш, че имаш потенциално опасни файлове и веднага те хвърля в пот, че трябва да теглиш антивирусна (която е върху банера с текста, разбира се) и още повече оклепваш нещата. Може и някоя подобна "антивирусна" да ти е задала като начална страница съответния банер/сайт и от там да идват съобщенията.

Имаш ли проблем с телефона като забиване и тн. при деинсталирани всички подобни "антивирусни"?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвай AdWay, за да ти е мирна главата. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че е вирус защото свалух друг браузър н на него пак се появяват същите искащи прозорци , без да пипам нищо както съм отворил някоя страница изкачат 3 броя реклами пренасочвания и много трудно се затварят, никой ли не може да ми помогне трябва да давам иначе 30 40 лева за цялостна преинсталация. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако действително е вирус повечето се забиват в системната папка и само преи нстал помага. Пробва ли с hard resret.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, XYconstant написа:

Ами ако действително е вирус повечето се забиват в системната папка и само преи нстал помага. Пробва ли с hard resret.

Ъъм, преинсталация на телефон ? Да не би да искате да кажете префлашване на фърмуера ?

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора разбра каквото трябваше, предполагам. Мислиш ли, че щом не знае как се префлашва и му кажеш "префлашване на фърмуера" ще му стане ясно какво му е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.