Премини към съдържанието
goodly

Предложете усилвател за Bass Reflex Pioneer TS-WX305B

Препоръчан отговор

http://www.emag.bg/subufer-bass-reflex-pioneer-350w-kutija-ts-wx305b/pd/D6Y6WBBBM/

Утре ще си купувам тази каса, искам мнение за усилвател на Thunder. Усилвателя ще ми трябва само за тази каса и ако може да е малко по-мощен от касата, с 50/100W примерно! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е за автомобил. Не ти гарантирам продължителна работа при над 100W При този обем не очаквай под 80Hz. Рекламираните 20Hz са пълна измама, освен ако не са при над -20dB неравномерност.

Мнение за усилвател <някъкъв надпис> няма как да има без поне модел.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъндър ?! Не разбрахте ли че са боклици ?

Що са ти тия субове у колата ? Кажи поне каква е тя ! Едни по-читави елипсовдки, едно приятно напудряне на ниските от плеъра +10, +12 и ще си има супер звук с бас :)

Иначе повечето плеъри са с фалшиви 4x50 вата. Масово ИС-та за крайни стъпала на скъпи Pioneer и всички от тия род дори в datasheet-а пише че при 14,4/запалена кола/ са около 4x20 максимална, на около 12 са даже под 20W. Няма импулсн или повишаващо по някакъв начин на входа захранването. Нито има друго стъпало, нито е подсилено с допълнителни транзистори. Мостово свързване няма, нито паралелно, нито нищо. Не знам откъде ще дойдат тия 4x50W. Това само производителите си го знаят.

иначе субове...усилвател, падане на акумулатори, алтернатори...що са ви тия работи бре ?

Редактирано от Tanaz_we (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И после защо ставали катастрофи. Кратуната му станала на тупАн, че и скачат да се бият.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купих буфера на Pionner и THUNDER TCA-2136 доволен съм от звука в Opel astra combi и в багажника пак имам място! По мощно не вярвам да ми трябва от това. Въпреки всичко не го използвам на 100 процента понеже средите ме спират понеже са слабички. За в бъдеще ще подменя 4-те говорителя на вратите с по-мощни говорители за да покрия ресивъра Sony DSX-A40UI . Сега идва въпроса, как да реша проблема със тока ако ми се налага да ползвам колата за дискотека на открито без да ми се налага да я паля. Какво трябва се купи?

И моля без катастрофи, не съм от тези назлобените които музиката ги вдъхновява и се мислят за професионални шофьори!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.