Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ако сте геймър и обичате да гледате стриймове, едно от най-добрите места разбира се е twitch. Всеки, който има интерес, може да подкрепи страницата на един от най-добрите играчи на HeartStone i Starcraft 2 в България - DGE.Tsanibus. Добре дошли сте също в един един от най-атрактивните стриймове в twitch - LIMBO Bulgaria. Всякаква подкрепа е високо ценена. Всичко хубаво. :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Krystical
      Здравейте,
      Правя раздаване на играта Conan Exiles. Тегленето е на 27-ми Октомври. Ако желаете да участвате, последвайте линка:
      https://gleam.io/BDgnw/conan-exiles-giveaway-steam
      Успех!

• от Диляна Койчева
      Здравейте! Имам сравнително малък, но досаден проблем, и не мога да разбера дали е в резултат от приложението месенджър или телефона ми. От известно време има опция за игри в приложението, за които се изискват ъпдейтнати версии на фейсбук и месенджър, както и актуализиран андроид версия 5.1 нагоре (познавам хора с 4.2, които имат опцията за игра). Притежавам Huawei G8, Андроид 5.1, приложенията ми са актуализирани, доколкото успях да проверя не съм забранявала неща из приложенията. Въпросната иконка с контролер я няма, при опит а отговаряне на покана за игра излиза надпис "Error. Sorry, this game can't be played right now." с два бутона Exit. Предварително благодаря ако някой знае нещо по въпроса, в интернет не намерих нищо полезно, М-тел също не помогнаха 

• от Емилиян Йорданов
      Здравейте! Преди 2 дена си взех лаптопа от преинсталация.. казах на техника да го изчисти от прах, защото не е бил чистен от година почти и преинсталиран от година, защото нямаше нужда.. но последните седмици да не кажа почти месец започна да забива, да вади по-малък фпс при игрите и т.н... търпимо беше, но аз реших да го занеса. Инсталира ми уиндоус 10 разбира се кракнат.. изчисти го пред мене видях че излезе доста прах от него, въпреки това игрите си вървяха почти перфектно (до преди месец).. и така взех си го аз. Инсталирах си драйвърите за видео картата и процесора.. ъпдейтнах ги на последната версия за да е актуално всичко.. влязох в nvidia control panel, да направя така, че да играя игрите с видео картата, а не с процесора или вградената intel graphics.. и изтеглих си cs:go само от стийм, а другата.. league of legends си я изтеглих от официалният им сайт.. включвам и какво да видя? 30-40 фпс на low... същата работа и при cs. Гледах уроци, фпс буустове, какво ли не.. няма промяна :/ Махнал съм Game Dvr-a, който знам, че прави проблеми и... все същата работа  повече от 60 не стига и то адски трудно.. а vsync съм го изключил от nvidia control panel-a и за всеки случай от настройките в игрите. А също така, забравих да отбележа, че не чувам вентилаторите т.е. вграденото охлаждане да работи.. за разлика от преди.. шумеше много както при абсолютно всички геймърски лаптопи.. Искам съвети.. моля да пишат наистина хора, които са сигурни в това как да го оправя... притеснявам се  Лаптопа ми е добър за тези игри.. не чак перфектен, но мога да си ги играя без лаг.. лигата преди 250-260 фпс на High, сега с 300 зора - 30-40.. забравих да отметна, че даже самия лаптоп е бавен малко в браузъра "Google Chrome" Благодаря!

Video Card: NVIDIA Geforce GTX 960M
      Graphics Card: Intel HD Graphics 4600 
      Processor: i5 4210H, 2,90 GHz
      RAM: 8 GB
      HHD: 1 TB
      Windows: 10, Pro|

Забравих да спомена, че при чистенето.. лаптопа не го разглоби, а го продуха със въздух от изхода където излиза топлия въздух.., защото лаптопа ми е acer aspire v 15 nitro и ако го знаете.. трудно се разглобява
    • от sabrispayki
      Здравейте,
      Искам да ми помогнете да си избера лаптоп за игри до 3000 ЛВ.
      След 1 месец ще си купя като се върна в България.
      В момента разгледах доста и съм между 3 модела.
      1. DELL Inspiron 7567 15.6" UHD, i7-7700HQ, RAM 16GB, 1TB HDD+128 GB SSD, GTX 1050Ti 4GB.   Модела е между 2600-2700 Лв.
      2. Лаптоп Acer Predator Helios 300 (NH.Q2BEX.012), четириядрен Kaby Lake Intel Core i7-7700HQ 2.8/3.8 GHz, 15.6" (39.62 cm) Full HD IPS Display & GF GTX 1060 6GB, (HDMI), 16GB DDR4, 1TB HDD & 128GB, 1x USB Type-C, Linux. Модела е около 2900 лева.
      3.  ALIENWARE 15 R3   -  3000 лв.
      Процесор: Intel Core I7 Skylake 6700HQ 4cores / 8 Threads X 2.5Ghz Up to 3.5Ghz (8mb cache)
      Видео карта: NVIDIA GeForce GTX 1060 - 6GB GDDR5
      Рам памет: 16GB DDR4L (2 x 8GB) 2633Mhz
      Хард диск: 1TB (1000GB) Sata 3 6Gbit/s 7200Rpm / 256GB M.2 NVMe SSD        
      Кои от тези лаптопи ще ми препоръчвате или нещо различно ? Очаквам отговорите ви !
      Благодаря Ви предварително !

• от gn_huang
      Играя league of legends от много време, но напоследък не ми зарежда самата игра. Натискам на иконката на играта да я включа и то зарежда 100 часа и не се включва. Само ми показва "програмата не отговаря" и това е. Опитах какво ли не-с препоръчителни настройки да открия проблема, отстраняване на неизправности, но нищо. Моля ви помогнете! И също така наскоро се опитах да си изтегля outlast 2 и го направих, но не ми даваше да включа самата игра понеже програмата била несъвместима, но тогава съвсем спокойно си цъках лига и нямаше проблеми. Казвам това, защото може проблемът да е в компютъра, ако е така кажете какво да правя!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.