Премини към съдържанието
vachko

Момче издържа Тежки Удари по тялото без проблем (VIDEO)

Препоръчан отговор

Какво мислите ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, vachko написа:

Какво мислите ?

Мисля, че си търси белята. Ама нали е модерно да си известен. Има един филм за Худини(там е малко поукрасено де). И той същите номера е правил. Много е вероятно да е починал в следствие на тези изпълнения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С подходящите тренировки могат да се постигнат още по- невероятни резултати, но друг е въпроса, доколко са ефективни, защото в реална битка, това ще ти е "малко" зор да го приложиш - липсващата част от клипа е, че преди това, изпълнява някои специфични дихателни техники, а другото, което вероятно ви убягва е, че не се движи по време на демонстрацията.  Като цяло, за мен е въз излишен подобен тренинг, тъй като за да стигнеш такива нива, то изяждаш толкова бой, че някак - поне за мен! - нещо ми се губи смисъла, да се занимава човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, sound написа:

С подходящите тренировки могат да се постигнат още по- невероятни резултати, но друг е въпроса, доколко са ефективни, защото в реална битка, това ще ти е "малко" зор да го приложиш - липсващата част от клипа е, че преди това, изпълнява някои специфични дихателни техники, а другото, което вероятно ви убягва е, че не се движи по време на демонстрацията.  Като цяло, за мен е въз излишен подобен тренинг, тъй като за да стигнеш такива нива, то изяждаш толкова бой, че някак - поне за мен! - нещо ми се губи смисъла, да се занимава човек.

Ако ще работи като боксова круша ще са полезни .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде спрете да вярвате на подобни видео материали. Вече в интернет какви ли не гупости се публикуват. Всичко е просто лъжа и измама. Може да се направи доста лесно и елементарно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е лесно, ДА

преди 1 час, Емил Костов написа:

Хайде спрете да вярвате на подобни видео материали. Вече в интернет какви ли не гупости се публикуват. Всичко е просто лъжа и измама. Може да се направи доста лесно и елементарно.

Не знам къде видя измама, че говориш така

Редактирано от vachko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво, вярвай на каквото поискаш. Твое право е. Интернет е пълен с подобни глупости. Само те съветвам да не го правиш в домашни условия, че резултата ще е плачевен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Достатъчно ясно се вижда как "биячът" не го удря с юмрук, а го пляска с китката си без да влага сила, докато го хвали колко бил як.

Само веднъж не си извъртя китката навреме и го удари с юмрук и звукът не беше пляскащ. 

Егати детинщините!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, zemonti написа:

Достатъчно ясно се вижда как "биячът" не го удря с юмрук, а го пляска с китката си без да влага сила, докато го хвали колко бил як.

Само веднъж не си извъртя китката навреме и го удари с юмрук и звукът не беше пляскащ. 

Егати детинщините!

А за скоците върху корема, и те ли са леки ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти така ли ще скочиш АКО искаш да го заболи?

Не, че момчето няма здрави коремни мускули, ама чак пък толкова...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, zemonti написа:

Ти така ли ще скочиш АКО искаш да го заболи?

Не, че момчето няма здрави коремни мускули, ама чак пък толкова...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.