Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Тъй като в момента има хубави промоции, а бюджета ни е до 550-600лв. Днес в Зора твърдо предлагаха LG  FH0B8QDA също твърдяха, че тази е и без ремък и е доста сполучлив модел ( смисъл такъв, че е здрава, стабилна не се чупи лесно ). Искам да чуя мнението на колегите за тази пералня и ако има нещо по-добро нека споделят.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпрос на късмет! 

Продавачите винаги твърдят, че ви продават най - доброто, най - здравото и на най - добра цена! Не винаги е така обаче! 

Търси модел с по - малко електроника и разумни екстри, които ще използваш реално, а не просто да имаш! Някога и мен ме "зарибиха" със скъпа пералня и уж здрава, но друго излезе! 

Та не питай много и щом си харесал - грабвай! Казах, че е въпрос на късмет и дано го имаш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Не харчи излишни пари за стоманен казан! За разлика от барабана върху него не се упражнява никакво натоварване. Само ще пуска ръжда. Полипропиленът е вечен.

2. Турските като цяло са много по-здрави от италианските. В пъти по-малко дефекти (няколко пъти съм виждал какво се връща в Технополис).

3. Забрави за горно зареждане!

4. Не си купувай малка пералня за 5 членно семейство, както и обратното.

5. Питай какво ще има следващата седмица на промоция!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търси си нормална пералня. Гледай да е с по-малко електроника и да не е с големи обороти, защото се съсипват лагерите бързо. Виж и какво поддържа самата гаранция. От тук на сетне съм съгласен с мненията по-горе. Всичко е на късмет. Аз си взех машина за 350 лв и си работи вече 3-та година. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Старата е на Горение и още си работи вече 12г, обаче майка ми иска нова. Точно това каза и човека в Зора, че няма смисъл от високи обороти. 1-во че са по-скъпи и 2-ро че се разбиват лагерите. Та в момента всички пералнии са с доста копчета и с дисплей.

1. Не харчи излишни пари за стоманен казан! За разлика от барабана върху него не се упражнява никакво натоварване. Само ще пуска ръжда. Полипропиленът е вечен.

2. Турските като цяло са много по-здрави от италианските. В пъти по-малко дефекти (няколко пъти съм виждал какво се връща в Технополис).

3. Забрави за горно зареждане!

4. Не си купувай малка пералня за 5 членно семейство, както и обратното.

5. Питай какво ще има следващата седмица на промоция!

Може ли да предложиш конкретен модел ? Нищо не разбирам от казани и ламарини. Иначе гаранцията на това LG е 10г за мотора и 2г за пералнята.

П.п На 16 съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам. От отдавна не живея в българия, а моделите се сменят през година-две.

Някое BEKO или SANG с не повече от 600-800 оборота беше идеалният избор навремето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

fb74f0554ba0c493cce8823cd4ca6544.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.