Премини към съдържанието
dadino

Проблем със слушалки Steelseries 5XB

Препоръчан отговор

Имам слушалки steelseries 5xb spectrum. Кабелът беше прекъснат и го резнах. Слагам друг кабел и имам проблем. Когато пусна да се чува само от лявата слушалка се чува и от двете, пусна ли дясната само да се чува - едва се усеща някакъв звук. Тестът го правя от Win7 - баланса. Все още не съм запоявал - къде може да е проблемът?

Редактирано от dadino (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що, dadino написа:

Имам слушалки steelseries 5xb spectrum. Кабела беше прекъснат и го резнах. Слагам друг кабел и имам проблем. Когато пусна да се чува само от лявата слушалка се чува и от двете, пусна ли дясната само да се чува - едва се усеща някакъв звук. Тестът го правя от Win7 - баланса. Все още не съм запоявал - къде може да е проблемът?

Не сте свързал правилно жиците, вероятно подавате единия канал от компютъра и на двете слушалки едновременно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема си е в слушалките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По всякакъв начин въртях кабелите. Както и да въртя накрая се дясната не може да работи сама. Знаете ли дали има начин да се оправят? Няма как дясната да е изгоряла, защото се чува добре, когато работят и двете, но това е моно звук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нови, просто не се правят, за да подлежат на ремонт. Иначе трябва да подмениш всички кабели и да тестваш мембраните отделно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много се саднах. Мерси за помощта. Все пак, ако някои има идеи да ги сподели, мога да ги бъзикам тея слушалки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От компютъра ти излиза стерео сигнал по три жила - ляв канал, десен канал, и маса. Всеки канал го връзваш към съответната слушалка, маса подаваш и на двете, и става. Само трябва да внимаваш, че жилата са нежни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.