Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

В момента съм с най-новия драйвер на видео картата, обаче съм с Windows 10 и проблема идва тука, че когато инсталирам този нов драйвер той просто не работи правилно. Показва ми грешката "Dislay driver has stopped responding and has succsefully recovered". Мразя го този проблем, защото съм го имал и преди, но с другата ми видео карта (външната). Лаптопа е Lenovo G510 и е модел 10238. В Леново съпорт не открих драйвер, който да ми работи под Windows 10. Качил съм снимка, за да видите кой е всъщност драйвера, който ползвам. Свалил съм го от сайта на Интел, обаче те не предлагат от драйверите, които ми вървят на Windows 7, всъщност говоря за стари версии на този драйвер. Този е и с обновен интерфейс. А WIndows 10 ми трябва за една доста програми. Не мога да пусна на външната карта софтуера, защото е повредена и няма смисъл да давам 100 лв., за да я оправят и затова използвам вътрешната или Интела. Дайте някакви драйвери, които са по стари и стават за Windows 10, без да ми предава горния проблем. Предоставил съм снимки на настройки и характеристики на компютъра. Ако не може да се намери драйвер, за което съм сто процента сигурен, предоставям настройките в почти всякакви подробности. Ако може да се настрой, така че да се намали показването на грешката ще е супер.  

Без име.jpg

Без име1.jpg

Без име2.jpg

Без име3.jpg

Без име4.jpg

Без име5.jpg

Без име6.jpg

Без име7.jpg

Без име8.jpg

Без име9.jpg

Без име10.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма драйвър за Intel HD 4600.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава как ще мога да използвам тази видео карта. Няма ли някакъв начин. Тя ми е основната. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне аз не съм срещал решение в мрежата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно! Значи трябва да продължа да търся. Иначе няма смисъл да задавам този тъп въпрос, но няма начин да се използва стар драйвер от друга версия на WIndows. Един програмист ми го каза, че нямало начин. И, че този драйвер не е съвместим с моята карта. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я, Интел с пуснали драйвър за 10-ката
https://downloadcenter.intel.com/download/25860/Intel-Graphics-Driver-for-Windows-10-15-40-4th-Gen

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм точно с този драйвер и точно той предава номера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре ще го пробвам още сега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.