Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Може да ви прозвучи глупаво, но не мога да си сваля капачето на GSM-а за да сложа батерията. Току що ми го доставиха. Инструкцията е само на румънски и английски, което е незаконно, доколкото знам винаги трябва да има упътване и на български.

Моделът е следният:

http://www.emag.bg/mobilen-telefon-allview-l6-dual-sim-black-l6-black/pd/DGBRRYBBM/

Както виждате капачето е съвсем гладко и просто нямам никаква идея как да го отворя,пробвах с нокти но не става.

Редактирано от chakracleaner (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По подобен начин капачето обгръща телефона.Аналогично твоят се отваря така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имал съм сблъсък с телефон от същата марка , но малко по - висок клас! На някои от заоблените ъгълчета трябва да има цепнатинка в която да подхавнеш с нокът и със сила да издърпаш капачето т.е. нещо подобно на клипчето качено по горе! В упътването за потребителя пък ако ще то на Виетнамски да е написано, то ключовите операции и функции са дори нарисувани!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.