Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Наскоро ме привлече дигиталното рисуване ( никога до сега не съм рисувал ) и искам да си закупя таблет. Въпроса ми е заслужава ли си този таблет като за начинаещ ( не един път съм давал куп пари за нещо което след 1 месец започва да събира прах ) или да се насоча към нещо друго?
Модела : Wacom One S (CTL-471-EU)
Характеристики : Вид активна площ:Активна площ: 152 x 95 mm
Интерфейс:USB
Тегло:240 g
Налягане писалка (ниво на натиск):1024
Системни изисквания:Съвместимост с: Windows 7 / 8.1 / 10 , Mac OS X
Поздрави! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Toni Georgiev написа:

Здравейте! Наскоро ме привлече дигиталното рисуване ( никога до сега не съм рисувал ) и искам да си закупя таблет. Въпроса ми е заслужава ли си този таблет като за начинаещ ( не един път съм давал куп пари за нещо което след 1 месец започва да събира прах ) или да се насоча към нещо друго?
Модела : Wacom One S (CTL-471-EU)
Характеристики : Вид активна площ:Активна площ: 152 x 95 mm
Интерфейс:USB
Тегло:240 g
Налягане писалка (ниво на натиск):1024
Системни изисквания:Съвместимост с: Windows 7 / 8.1 / 10 , Mac OS X
Поздрави! 

ТОзи таблет е много добър. Но ще трябва да се примирите с малката му площ. И преди да си го купите се убедете че въобще можете да рисувате.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, capnemo написа:

ТОзи таблет е много добър. Но ще трябва да се примирите с малката му площ. И преди да си го купите се убедете че въобще можете да рисувате.

Благодаря за отговора! Нарисувах няколко неща с молив и се получиха доста добре ( не само по мое мнение хаха ) а и не вярвам в таланта, вярвам в отдадеността и усърдната работа но това е друга и доста дълга тема. Благодаря още веднъж за отговора сега ще го поръчам. Наздраве!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.