Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, сглобих нов компютър преди един месец и наскоро на някои игрици започна да ми пада фпс-то което направо ме потресе.. компютъра е напълно изчистен няма никакъв прах кутията и тя е нова.

Параметри: 12гб рам, видео карта: 2гб nvidia gtx 750 titan ddr5, процесор: AMD X4 FX 4320 4GHz AM3+, windows 8.1 

Дори не съм напълно сигурен, че проблема идва от видео картата защото градусите са доста ниски за такъв лаг (според мен) : 

Но за друго не се сещам та.. идеи ?

8754121N.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези температури под товар ли са?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А случайно да са стартирани някакви приложения на фонов режим ? Отвори Task Manager и виж дали нещо товари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, wazap2 написа:

2гб nvidia gtx 750 titan ddr5

Ето я причината - тези титани греят здраво.:refrigerator: Муха-ха...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Емил Костов написа:

Тези температури под товар ли са?

Ами снимката е направена когато бях в игра + работещ winamp и browser, но дори да е само играта е същата история 

преди 12 минути, niki292002 написа:

А случайно да са стартирани някакви приложения на фонов режим ? Отвори Task Manager и виж дали нещо товари.

Само това, но това мисля, че е самия win? ;d

8754156q.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, wazap2 написа:

Ами снимката е направена когато бях в игра + работещ winamp и browser, но дори да е само играта е същата история 

Само това, но това мисля, че е самия win? ;d

8754156q.png

Чакай, това не е windows-а. Ако беше, щеше да е 64 бита. (ако имаш 12 гигабайта рам) Отделно, процесите на windows са в по-долна секция "Windows Processes".

По-добре иди в антивирусния раздел. Това ми се струва като някаква гадинка, или пък е някаква игра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, niki292002 написа:

Чакай, това не е windows-а. Ако беше, щеше да е 64 бита. (ако имаш 12 гигабайта рам) Отделно, процесите на windows са в по-долна секция "Windows Processes".

По-добре иди в антивирусния раздел. Това ми се струва като някаква гадинка, или пък е някаква игра.

12гб 64 бита съм да.Всъщност и аз малко се зачудих за това, но не разбирам чак толкова, че да знам какво е пуснах една бърза проверка и изчистих една гад ако в бъдеще пак започне да ми лагва каквото и да е ще пусна тема в антивирусния раздел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още от сега пускай, защото от това което прочетох, това е една гад която не само, че товари, а и събира всичко което си натиснал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, niki292002 написа:

Още от сега пускай, защото от това което прочетох, това е една гад която не само, че товари, а и събира всичко което си натиснал.

Там е работата, че поне за сега всичко е наред след като изчистих този вирус. Процеса също го няма вече, както казах ще изчакам да видя дали ще се появи отново. Благодаря за помощта :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.