Премини към съдържанието
Asahi

Предложете ефективно приложение за блокиране на позвъняване.

Препоръчан отговор

Телефона ми е А6000 на Леново и имам CM Security инсталирано, но дори и добавен номер в блокиране на входящо повикване не го блокира. Телефона е с Андроид 5 и не откривам такава опция вградена. Искам да мога ефективно да блокирам нежелано входящо повикване или получаване на SMS от номер който съм блокирал. За това търся подходящото приложение. Телефона си има вградено приложение Security в което има блокиране, но като вляза там и няма опция за добавяне на каквото и да било. Купувал съм телефона от Виваком, но работи с карта на Теленор в сим 1, а сим 2 е празно гнездото. Надявам се да ме насочите към такова приложение, което да ми върши работа. Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От линка който си дал пише Андроид 4.4.4 а моя е с Андроид 5 пък и е още в гаранция (два месеца от както съм го купил).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MIUI V7 за твоя модел е на база 4.4 но е много по функционален и оптимизиран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Asahi не е нужно да правиш каквито и да било промени! Имам същия телефон подарък от дъщеря ми! Беше купен с 4.4.4 но се обнови до 5-ца!

Влез в приложението Security (при мен го пише на български Сигурност)! От там избери опцията: Блокиране -> тук имаш избор между блокиране на SMS и блокиране на обаждане (избираш това което ти трабвя) -> настройки -> черен или бял списък -> и от плюсчето добавяш за блокиране избран номер! 

Виж шотовете за ориентир:

5eef473edf212145.png   070303bc6393a7fe.png   4ba8f32322a37d9b.png   f416ee8611c8b2ff.png   598183bfe6cbc9e6.png

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Пламен, това не го знаех и си мислех, че не работи :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз това не го знаех като Asahi,имам такъв телефон. Благодарности и от мен.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.