Премини към съдържанието
combg

Проблем при инсталиране на windows на notebook

Препоръчан отговор

Здравейте на всички! Имам ноутбук Hp 15-g001su . Изтеглих му windows 7 ultimate, записах го на флашка с програмата Rufus. Всичко до тук беше ок! Настройх биос-а да буутва през usb , и започнах да инсталирам. Стигнах до ето тук, ще ви покажа снимки. И не мога да продължа, не ми дава да сложа уиндолса в следния диск. 

IMG_20160416_205939.jpg

IMG_20160416_210030.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имало е Windows 8OEM? Изтрий ВСИЧКИ дялове, после създай два нови дял - един за Windows и един за данни. О нататък е ясно - инсталираш на дела за Windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема беше, че не ми даваше да трия нито един дял, та за това се "спънах" . Изключих лаптопа, включих го и влязох пак да го инсталирам, този път ми даде да изтрия дяловете, които исках и го инсталирах. За момента работи отлично, само двайвери му инсталирам. Може да заключите темата, благодаря ти за отговора все пак, приятел. ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Темите се заключват според лицата, които отговарят за тях а не по молба, малко е досадно това със заключването. Радваме се че сте успели да си инсталирате операционната система, поздрави.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.