Премини към съдържанието
combg

Проблем при инсталиране на windows на notebook

Препоръчан отговор

Здравейте на всички! Имам ноутбук Hp 15-g001su . Изтеглих му windows 7 ultimate, записах го на флашка с програмата Rufus. Всичко до тук беше ок! Настройх биос-а да буутва през usb , и започнах да инсталирам. Стигнах до ето тук, ще ви покажа снимки. И не мога да продължа, не ми дава да сложа уиндолса в следния диск. 

IMG_20160416_205939.jpg

IMG_20160416_210030.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имало е Windows 8OEM? Изтрий ВСИЧКИ дялове, после създай два нови дял - един за Windows и един за данни. О нататък е ясно - инсталираш на дела за Windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема беше, че не ми даваше да трия нито един дял, та за това се "спънах" . Изключих лаптопа, включих го и влязох пак да го инсталирам, този път ми даде да изтрия дяловете, които исках и го инсталирах. За момента работи отлично, само двайвери му инсталирам. Може да заключите темата, благодаря ти за отговора все пак, приятел. ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темите се заключват според лицата, които отговарят за тях а не по молба, малко е досадно това със заключването. Радваме се че сте успели да си инсталирате операционната система, поздрави.

Редактирано от Tanner Foost Foust (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.