Премини към съдържанието
alek200

Купих оригинален windows 10 Имам проблем

Препоръчан отговор

Хора здравейте,
Купих си нов лаптоп без windows
инсталирах му 10ка обаче виряса за 2 дни и днес си купих от Технополис windows 10 оригинал x64 бита тип флашка.
Човека в магазина каза, че няма проблем, че имам инсталиран windows просто включвам флашката и давам чиста инсталация.
Да обаче не иска да чете флашката от биоса съм настроил да чете първо флашки (аз така си инсталирах пиратския)
обаче оригиналната флашка не я чете.
Като вляза в пиратския уиндоус и отворя флашката на нея има нужната информация обаче не може да зареди при стартиране на лаптопа.
Хора кажете какво да направя вече два часа си губя времето и не ще?
Как да направя чиста инсталация на оригиналния windows?

Благодаря предварително!

Едит:
Аз направих следното отворих флашката през пиратския windows и дадох сетъп и инсталирах windows-а наново като отбелязах, че искам да изтрие всичко. И след като изпълних всички стъпки ми даде тази грешка:

4430c79270968f64cf251143e529720a_120x90.

и сега ме е страх да си въведа оригиналния код за активация за да не се прецакам дайте малко информация какво да правя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, ExaFlop написа:

Значи спокойно да си въведа оригиналния ключ и всичко ще е наред?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дадени са ти инструкции направо от микрософт, изпълни ги, лично съм активирал така 7, 8, и 8.1 при проблем и рестарт.
Ако сте си купили Windows 10 то ключът ви е за многократно активиране не е като при нас студентите за еднократно активиране.
За това няма защо да се притеснявате за ключа си.

Колко ви струваше 10? Питам от любопитство, можете ли да качите и снимки на пакета, и как изглежда тази флашка? За мое любопитство?

Редактирано от Tanner Foost Foust (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.