Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

за какво се използва patch panel и каква е по точно целта му ?

може ли без него или той е доста важна част ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето това е patch panel. Мисля, сам ще прецените нужен ли ви е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от DarkEdge
      Панелът за персонализиране за Windows 10 е чисто ново приложение от Winaero, създадено да върне познатия потребителски интерфейс за персонализиране на Windows 10. Възстановява опциите, които бяха отстранени от контекстното меню на работния плот и се заменят с приложението Settings.Това е портативно безплатно приложение, което поддържа всички издания на Windows 10 и работи с 64-битови (x64) и 32-битови (x86) версии. Приложението може да се интегрира директно в контекстното меню на работния плот от опциите на приложението, така че можете да използвате опциите за персонализиране, като при предишните версии на Windows.

Наличен е и български език на интерфейса

Ограничения

Приложението не ви позволява да споделяте теми или да създадете пакети с теми от списъка с тема. За да решите този проблем, щракнете върху връзката "Галерия с теми " под списъка с теми и да създадете файл с пакет с теми/ споделите тема от отворения прозорец.

Изтегли
    • от Bg_gamer
      Здравейте ! На скоро си изтеглих играта Rome Total War. Макар и стара за мен тя си остава една от най-добрите стратегии създавани някога, но нека обясня какъв точно е проблема. До сега нямам никакви проблеми с геймплея.Играта върви много добре на моята стара щайга.Опитах се обаче преди 3 дни да инсталирам пач 1.3 и 1.5.Обаче нещата тотално пропаднаха още с първия. Просто  като се опитах да подкарам играта за секунда ми зареди и след това просто спря.След това забелязах, че съм загубил save файловете за кампанията и страшно се ядосах.Преинсталирах играта и пробвах отново.Абсолютно същото се случи, но бях подготвен като си бях копирал save файловете в друга папка и отново инсталирах играта.А защо искам пачовете? Изключително много неща са подобрени с тях както по геймплея, така и по графиките.Вече съм се отказал и затова реших да създам тази тема.
    • от taika
      Имам проблем с Guitar Hero Three Control Panel v2.0.4, когато реша да го отворя ми излиза A proper backup doesn't exist. Do you wish to start backup creation? (Overwriting!) Моля помощ. 
    • от dozer955
      Има ли някой който може да ми свърже сайта към админ панела. Ще му бъда много благодарен! (Skype:Transformars.bg)
    • от speedycars
      Завръщане в бъдещето - Епизод 2: Дръжте Танън

Превод за втория епизод на играта...

http://www.bgpatch.com
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.