Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте може ли някой да ми каже дали може да се инсталира Windows 7 от УСБ на новите дъна, ципсет 1151, защото като поразгледах повечко май има проблеми с исталирането от usb при повечето хора не го разчита като bootable device, пък не ми се взима записвачка само за да инсталирам Win и после да прашасва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В биос има ли опцията да зареди Windows от USB. Кажи точен модел на дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма никакъв проблем. Гледай само да не свързваш флашката с Windows към син USB порт.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MSI B150M Intel Skylake MORTAR mATX DDR4 Motherboard

преди 11 минути, ExaFlop написа:

Няма никакъв проблем. Гледай само да не свързваш флашката с Windows към син USB порт.

Добре, а има ли проблем като самoто usb е 3.0 или е важно само да ползвам 2.0 порта?
И с какъв софтуер е добре да направя bootable usb ?

Редактирано от cantainN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползването на USB 3.0 порта за зареждане изисква и да са интегрирани драйвърите за USB 3.0.

Най-лесно Windows се насипва на флашка с Rufus.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагаш флашката в порт USB 2.0. Програма, с която правиш Bootable Windows 7 флашка e Winsetupformusb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, може би скоро ще ми се наложи да си направя буутваща флашка със 7-ца за един малък лаптоп. Та, въпросът ми е мога ли за целта да ползвам вече готов инсталационен диск (от него си преинсталирам другия комп)  и с Winsetupformusb да прехвърля от него на флашката? Програмката изглежда лесна за употреба, ама знам ли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, MayaV написа:

мога ли за целта да ползвам вече готов инсталационен диск (от него си преинсталирам другия комп)  и с Winsetupformusb да прехвърля от него на флашката?

Да

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.