Премини към съдържанието
Kuncavia

Излизат ми реклами, докато телефона се зарежда?

Препоръчан отговор

Здравейте,

От близо месец ми излизат реклами всеки път в който телефона е на зарядно (само и единствено тогава). Не съм свалял почти нищо, появи се изведнъж. Сложих дори Avast за всеки случай да не съм хванал вирус, но и това не помогна. Някакви идеи? 

13007317_10206095682418926_8592749565447

п.п. нямам никакви приложения тип battery doctor...

Поздрави, 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка и модел на телефона какво и с каква ОС е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалил си безплатен lock screen, launcher, или нещо подобно. Не е вирус, а недостатък на безплатната версия. Платената е без реклами. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама и аз съм смотан - HTC One M8. По принцип ползвам Google Now, сега ще го спра да видя дали не е от него, но със сигурност до преди няколко месеца го нямаше. 

Едит: не, махнах го и пак излиза реклама о.О 

Редактирано от Kuncavia (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някакъв пич с подобен на моя проблем http://forum.xda-developers.com/zenfone2/help/wtf-ads-boostcharge-lock-screen-page-t3129872/page2

И отговор който е временно решение  Just swipe the ad to the left and it will close. Ads haven't shown up after I've done that. 

Но пак се появява след известно време... Нямам никакви други lockscreen апликации и подобни. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е custom lock screen. Деинсталирай приложението, тъй като при HTC това не е заключения екран подразбиране. (този подразбиране е като плъзгаш нагоре)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам такова приложение. По принцип ми излиза стандартния lock screen, но когато е в зарядното излиза и този и стандартния... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Открих проблема. Всичко идва от приложението Go Keyboard ... 

Edit: още по-интересното, е че не го ползвах дори. Деинсталриах го и спама изчезна. 

Редактирано от Kuncavia (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.