Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! 

Имам  нокиа лумиа 535.  Имали начин да си я разкодирам сам. Внос е от Швейцария   и не разпознава български карти. Ако има някав начин за разкодиране  помогнете,

ще съм ви много благодарен! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занесете телефона при човек, който се занимава с разкодиране, да ви го направи и да може да си ползвате телефона.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А към кой оператор е бил? Orange; Sunrise; Swisscom?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Примоли се в тоя форум.За разлика от тук, там не са дървени философи. http://forum.gsmhosting.com

Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://freeunlockmobile.com/unlock-nokia-lumia-535/

преди 16 минути, simtech написа:

Примоли се в тоя форум.

Бравоо, велико послание!

преди 16 минути, simtech написа:

За разлика от тук, там не са дървени философи.

Направо се чудя какво правиш в тоя форум!

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, ExaFlop написа:

Бравоо, велико послание!

За разлика от разни фалшиви калкулатори в Интернет, в тоя форум можеш да получиш реална помощ и то безплатно. Стига да имаш търпение. В онзи форум пишат хора, които са набарали сервизните генератори на кодове. До които простосмъртните безплатно достъп никога няма да имат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има няколко начина... Да се свържеш с оператора и той да ти даде кода за разкодиране. Ако телефона не е с договор, или има, но е изтекъл, то тогава няма да откаже да го направи. Да закупиш или намериш кода от някъде. Има много фалшиви сайтове за това... Или да използваш общ код за разкодиране или нулиране на кодирането. За Samsung има няколко такива, някои нулират всички данни, не знам как стоят нещата за Nokia. Не се опитвай да налучкаш кода, защото имаш ограничен брой опити. След като ги надвишиш, телефонът ще блокира. Не че не може да се избегне блокировката...

Редактирано от Blue Ray (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.