Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Направих си акк но не мога да разбера нищо.

Регистрирах се и стигнах до link a bank acc,и не знам какво да попълня там:

После каква карта трябва да имам за да приеме или мога всякаква? Имам дебитна на unicredit bulbank и други

НИЩО не разбирам от такива :D

Без име 2.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, niki292002 написа:

Не линквай Bank Acount, а Credit/Debit Card. 

m3KHReF.png

Е това го знам,трябва ми само visa electron но не знам от къде да я взема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На компютрите вЕрвам за филмите и музиката.От там нататък не.Днес ходих да си блокирам дебитната карта.Някой се пробвал да ме бомби с поръчка за седем долара и нещо.Всичко си има слабо място-компютрите пък-стотици слаби места.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, _nib_ написа:

На компютрите вЕрвам за филмите и музиката.От там нататък не.Днес ходих да си блокирам дебитната карта.Някой се пробвал да ме бомби с поръчка за седем долара и нещо.Всичко си има слабо място-компютрите пък-стотици слаби места.

На мен ми трябва само да взема пари и това е 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано не те изпреварят.Аз мойта даже не съм я регистрирал.През скимиращо устройство са ме налазили.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, VladkoJ написа:

Е това го знам,трябва ми само visa electron но не знам от къде да я взема

Към коя банка си ? Ако си към ДСК и имаш опция за електронно банкиране, може да я заявиш онлайн и само да отидеш до клона да си я вземеш. Аз по този начин изкарах Virtual Visa на баща ми. (за да я използвам при съмнителни сайтове в които няма неща като PayPal, в нея зареждаш определена сума и харчиш)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ти трябва само за една транзакция и дотам - няма смисъл да линкваш карта. Намери някой доверен с който можете да обмените. Ти му пращаш в пейпал, той - както се разберете и това е. Минимум, че като свържеш картата се чака минимум 2 седмици до месец докато се отчете транзакцията и се добереш до кода.

За каква сума все пак става въпрос?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, XYconstant написа:

Ако ти трябва само за една транзакция и дотам - няма смисъл да линкваш карта. Намери някой доверен с който можете да обмените. Ти му пращаш в пейпал, той - както се разберете и това е. Минимум, че като свържеш картата се чака минимум 2 седмици до месец докато се отчете транзакцията и се добереш до кода.

За каква сума все пак става въпрос?

350 $ обаче имам и други за изкарване но по нататък.А за да ги изкарам сайта работи с bitcoin или paypal

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За толкова пари добре си се насочил. Добавяш карта (както е показано по-горе), верифицираш я, изчакваш кода за активация и си теглиш към картата с такса 4 лева (2 евро).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, XYconstant написа:

За толкова пари добре си се насочил. Добавяш карта (както е показано по-горе), верифицираш я, изчакваш кода за активация и си теглиш към картата с такса 4 лева (2 евро).

Днес ходих до банката да взема виза и трябва да чакам до 10 дена за да ми я дадат 0_о,после това за верификацията дълго ли трябва да се чака или е дребна работа ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, VladkoJ написа:

Днес ходих до банката да взема виза и трябва да чакам до 10 дена за да ми я дадат 0_о,после това за верификацията дълго ли трябва да се чака или е дребна работа ?

От 3 до 4 дена. Също, трябва да имаш достъп до подробна разпечатка. (точно там като коментар за транзакцията ти стои и кода с който ще я верифицираш) При верификация ще ти дръпне 3 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, niki292002 написа:

От 3 до 4 дена. Също, трябва да имаш достъп до подробна разпечатка. (точно там като коментар за транзакцията ти стои и кода с който ще я верифицираш) При верификация ще ти дръпне 3 лева.

От къде да я взема тая разпечатка ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От банката, ако нямаш онлайн банкиране.

@niki292002, не знам защо преди 2 години моята Visa Electron от OББ я бавиха около 20-30 дни. Не самата карта, ами кода за верификация. Казват, че до месец е нормално. Сега може да са се поразмърдали, но не вярвам.

А сега сцепват с някакви такси от рода на 2лв. месечно.

Редактирано от XYconstant (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, XYconstant написа:

От банката, ако нямаш онлайн банкиране.

@niki292002, не знам защо преди 2 години моята Visa Electron от OББ я бавиха около 20-30 дни. Не самата карта, ами кода за верификация. Казват, че до месец е нормално. Сега може да са се поразмърдали, но не вярвам.

А сега сцепват с някакви такси от рода на 2лв. месечно.

Имам онлайн банкиране,но къде да го търся кода ?

Редактирано от VladkoJ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, VladkoJ написа:

Имам онлайн банкиране,но къде да го търся кода ?

Към коя банка ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, niki292002 написа:

Към коя банка ?

дск

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизаш в секция Карти и после в Транзакций по карти и теглиш подробната разпечатка. (трябва да избереш карта и период)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, niki292002 написа:

Влизаш в секция Карти и после в Транзакций по карти и теглиш подробната разпечатка. (трябва да избереш карта и период)

окей ще пробвам :) мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.