Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

току що, Мойра написа:

Никой не е в състояние да накара човек да промени поведението си, ако той самият не го пожелае, от което следва, че воденето на война е напълно безсмислено.

Не съм съгласен, отново.

Обикновено, зрелите хора, си вземат забележка и поне за известно време спират да създават напрежение, или потушават част от "страстите" си.

При Албена, това не се получава, защото модераторите, просто не искат да се занимават сериозно с Нея, иначе отдавна да е изхвърчала с 200 от този форум.

Предполагам, Тя те смята за някаква приятелка, след като толкова пламенно я защитаваш и завоалирано си затваряш очите за откровените И обиди.

Но, ако наистина я познаваш добре, в което се съмнявам, защото най-вероятно те манипулира лекичко..., Тя няма приятели - Никакви...

Вземи и поговори малко, и я вкарай в правата Вяра, защото житейския И път в Калдата е към своя отложен, но очакван Край.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 12,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1997

• Лин

1290

• Реджеп Иведик

1060

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Тази тема е за свободни разговори, но трябва да се спазва условието, да не се одумват пишещите в нея, както и останалите потребители във форума. Дано ви хареса!   Започвам първа. С

Светът винаги е бил объркан. Дядо ми беше взел един котарак, който отказваше да лови мишки и го подложи на обучение. Щом чуеше трополене на мишка зад шкафа в лятната кухня, вземаше точилката

добро утро идиотчета

Публикувани изображения

току що, momolord написа:

Не съм съгласен, отново.

Обикновено, зрелите хора, си вземат забележка и поне за известно време спират да създават напрежение, или потушават част от "страстите" си.

При Албена, това не се получава, защото модераторите, просто не искат да се занимават сериозно с Нея, иначе отдавна да е изхвърчала с 200 от този форум.

Предполагам, Тя те смята за някаква приятелка, след като толкова пламенно я защитаваш и завоалирано си затваряш очите за откровените И обиди.

Но, ако наистина я познаваш добре, в което се съмнявам, защото най-вероятно те манипулира лекичко..., Тя няма приятели - Никакви...

Вземи и поговори малко, и я вкарай в правата Вяра, защото житейския И път в Калдата е към своя отложен, но очакван Край.

Албена е такава, каквато е - нито по-добра, нито по-лоша от останалите потребители.

Приятен ден!

• Харесване 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Мойра написа:

Приятен ден!

А тъй. Няма ко да им цепиш басма. От километри се вижда, че идват да леят злоба и завист и да развалят дернека !!!

• Харесване 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Реджеп Иведик написа:

А тъй. Няма ко да им цепиш басма. От километри се вижда, че идват да леят злоба и завист и да развалят дернека !!!

Да правят каквото искат, но в тази тема не се допуска одумване на потребители.

• Харесване 5
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

Хайдукпикасо ли е причината или темата не те устройва?

"Под една кичеста круша в една от трендафиловите градини било постлано черно-жълто китено чбрдже, на което седели две лебеници или, както ги наричат казанлъчени, две дини, които представляват едносъщност и неразделност, или, да кажа по-понаятно, едната лебеница, която била твърде голяма и малко продълговата, седяла на черджето, а другата, която била малка и туплеста, седяла на първата лебеница, така щото от тия две разновидни лебеници произходило едно неразделно мазно тяло, което се наричало Нено чорбаджи. Но аз заборавих да ви кажа, че голямата лебеница е била облечена в копринена риза, в ленени гащи и в бяло копринено, с червени пръчици елеченце, и че малката лебеница е била покрита с бял фес. Голямата лебеница се повдигала нагоре и отпускала се надоле твърде затруднително, а когато произходило това, то на малката лебеница се отваряла някаква си дупка, над която стърчели две дълги бяло-черни урезалки козина, поимала и изпускала воздух и клокала така поетично, чегато в голямата лебеница се намира цял вулкан. Но малката лебеница имала още две приемущества: на нея стърчели три червени подлоги, които носили название уши и нос, и две черни точки, които в общежитието се наричат очи, а по манастирите - светила. Изведнаж черните точки, които до това време били сънливи, шавнали насам-нататък, и издупката изскокнали няколко потока лава, между които се зачули следующите думи:

- Иване бре, ела сам!

Пред лебеницата се изправил един млад и гиздав момък, който принадлежал в числото на ония нередки същества, които се наричат сеизи и които умеят да мълчат, да се въртят на пета, да се занимават с нищо и да ядат останките от чорбаджийския обяд. Аз не ще ви разказвам какво виражение е имало лицето на тоя млад човек и с какво е бил той облечен, защото, както ви казах вече по-горе, подобни личности вие можете да срещнете всеки ден и всеки час и защото тия не съдържат в себе си нищо особено, следователно ние можеме да ги наречем н и щ о.

- Де е Никола? - заклокал вулканът и долнята лебеница се повдигнала цяла педя нагоре.

- Отидоха със Станчовото момче да търсят врабчета - отговорило нищото.

- Аз хилядо пъти съм ти казвал да го не оставяш да ходи сам... Вие слушате само тогава, когато ви кръстосват със суровицата. Иди при детето!... А де е чорбаджийката?

- Тя си почива под крушата.

- Нека си почине... Иди и доведи Никола. Не оставяй го сами! Гледай с четири очи... Не оставяй момичетата да седят и да лапат мухите. Парици им се плащат. Удряй! Тия хора нямат ни срам, ни очи. Париците ти вземат, а работата ти оставят за Петровден! Иди при детето."

Любен Каравелов

• Харесване 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, Мойра написа:

Албена е такава, каквато е - нито по-добра, нито по-лоша от останалите потребители.

Приятен ден!

Албена ще трябва да потърси специализирана лекарска помощ.

Далеч е от културата и възпитанието на почти всички активни потребители в този форум!

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Реджеп Иведик написа:

"Под една кичеста круша в една от трендафиловите градини било постлано черно-жълто китено чбрдже, на което седели две лебеници или, както ги наричат казанлъчени, две дини, които представляват едносъщност и неразделност..."

Любен Каравелов

Много актуална повест!

• Харесване 5
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, momolord написа:

Далеч е от културата и възпитанието на почти всички активни потребители в този форум!

Че е далече от културата и възпитанието на вас четиримата, далече е. Имам предвид теб, Лин, Ванко и Драганко.

преди 27 минути, Мойра написа:

Много актуална повест!

Актуалнъй, ма Скалътъ й толкуз задръстен, че няма да разбере намека. Господ докат раздавал култура, он тренирал айкидо.

• Харесване 5
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Реджеп Иведик написа:

Че е далече от културата и възпитанието на вас четиримата, далече е. Имам предвид теб, Лин, Ванко и Драганко.

Ко - Не.

Редактирано от momolord (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Реджеп Иведик написа:

Актуалнъй, ма Скалътъ й толкуз задръстен, че няма да разбере намека. Господ докат раздавал култура, он тренирал айкидо.

:minion-reading:

Реджеп - Одумчик...

Пък аз засадих котешка тревичка за Варг :D

13697117_1119989258066562_22621960705930

Вчера я опита и одобри :)

• Харесване 5
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Мойра написа:

Гледам, темата е пълна с одумки по адрес на Хайдукпикасо.

Моля:

_Alex&Vanko_

BMW Маниак

Лин

momolord

да изяснят отношенията си с Хайдукпикасо на лични съобщения.

Отношения? Е нямам такива с нея. 

Приятен ден

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Лин написа:

Отношения? Е нямам такива с нея. 

Приятен ден

Приятен да е!

• Харесване 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Мойра написа:

Да правят каквото искат, но в тази тема не се допуска одумване на потребители.

Моляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя????

Как не Те е срам да го кажеш, А?

А Албена, какво прави по цял ден и нощ в тази тема, А?

Сигурно плете макрамета и Ги показва?

Казах Ти, и пак ще повторя. Толкова те е омотала в сплетните си и необоснованата си омраза, че си заслепена и пишеш глупости.

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Реджеп Иведик написа:

Я не ме одумвай :whist:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, momolord написа:

Как не Те е срам да го кажеш, А?

Казах Ти, и пак ще повторя. Толкова те е омотала в сплетните си и необоснованата си омраза, че си заслепена и пишеш глупости.

Нима?

Кой ти насади това мнение в главицата или си е лично твое?

Когато не познавам някого, избягвам да давам оценки, особено негативни.

Жив и здрав бъди!

Приятен ден!

• Харесване 5
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мойра написа:

Нима?

Кой ти насади това мнение в главицата или си е лично твое?

Когато не познавам някого, избягвам да давам оценки, особено негативни.

Жив и здрав бъди!

Приятен ден!

Да!

Постоянно избягваш да отговориш на въпросите Ми, което на мен лично Ми говори достатъчно.

И не е нужно да Те познавам, за да си съставя мнение, според реакциите Ти във форума, вЕрвай Ми!

Хубав ден и на теб!

Редактирано от momolord (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, momolord написа:

Да!

Постоянно избягваш да отговориш на въпросите Ми, което на мен лично Ми говори достатъчно.

И не е нужно да Те познавам, за да си съставя мнение, според реакцийте Ти във форума, вЕрвай Ми!

Хубав ден и на теб!

Проблемът е решим! :)

• Харесване 5
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

A тъй рунтав-убичам тъ. Саму твоя пост и на Мойра аресах, щот ма одумвате. Тъй убичам аз. Плюйте мъ, мразете мъ, бийте мъ.

Което па ме подсеща ко ми вика куконата от време на време-''Бий ма , иби ма- обичам те''

И за протокола-не съм тренирам айкидо, а Taekwondo. Анадънму? Дан са разправяме.

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, momolord написа:

Това, че съм автор на темата не означава, че нося отговорност за това кой какво пише в нея.

Ако нещо не ти харесва, докладвай.

преди 5 минути, skalata_73 написа:

A тъй рунтав-убичам тъ. Саму твоя пост и на Мойра аресах, щот ма одумвате. Тъй убичам аз. Плюйте мъ, мразете мъ, бийте мъ.

Което па ме подсеща ко ми вика куконата от време на време-''Бий ма , иби ма- обичам те''

И за протокола-не съм тренирам айкидо, а Taekwondo. Анадънму? Дан са разправяме.

Куконната ще сЪУсъзнае нЕкой ден и шЪ видиш ти ГяволЪ :P

• Харесване 5
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Мойра написа:

Това, че съм автор на темата не означава, че нося отговорност за това кой какво пише в нея.

Ако нещо не ти харесва, докладвай.

А защо тогава твърдиш, че в темата не се допускат одумвания, като повечето постове в нея, са предимно такива?

Тая песен с докладването, отдавна не я пея.

Достатъчно голям човек съм, че да се разбера с приказка, вместо да викам - Моля, другарко...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, momolord написа:

А защо тогава твърдиш, че в темата не се допускат одумвания, като повечето постове в нея, са предимно такива?

Тая песен с докладването, отдавна не я пея.

Достатъчно голям човек съм, че да се разбера с приказка, вместо да викам - Моля, другарко...

Поставила съм условие, че в темата не трябва да има одумване на други потребители.

Но как мога да разбера, че някой одумва някого, ако в поста не е споменат ника?

Нямам нито време, нито желание да чета всички теми, за да съм наясно кой какво казал на/за кого и защо и пр.

Чета само темите, които ме интересуват.

Така че, който се чувства засегнат, да докладва.

п.п. Не винаги и не с всеки можеш да се разбереш с приказка, бутонът "докладвай" е за такива случаи.

• Харесване 5
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Мойра написа:

п.п. Не винаги и не с всеки можеш да се разбереш с приказка, бутонът "докладвай" е за такива случаи.

Ако бях решил да използвам бутона, Докладвай, твоята приятелка отдавна нямаше да пише в този форум.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване