Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 6 минути, Реджеп Иведик написа:

Дет карат фърчило. Ама тоз не останах да го гледам дали ще кара. Реши да си дигне фърчилото и да забучи въжетата отгоре ми. Разбира се преди това вежливо ме предупреди да се отместя. Абе учтив човек. На почти пуст плаж.

Явно си застанал на най удобното за него място от където да го вдигне. Обикновено новобранците имат проблем с вдигането на хвърчилото. Избират си най широката плажна ивица и вятъра трябва да му е точно на 90 градуса спрямо въжетата на хвърчилото за да стане най лесно.  И ако ти си бил точно на такова място полегнал къде вятъра е духал успоредно на брега и си бил на около 30м от брега това е идеалното място къде новобранец може да си вдигне кайта.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 12,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1997

• Лин

1290

• Реджеп Иведик

1060

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Тази тема е за свободни разговори, но трябва да се спазва условието, да не се одумват пишещите в нея, както и останалите потребители във форума. Дано ви хареса!   Започвам първа. С

Светът винаги е бил объркан. Дядо ми беше взел един котарак, който отказваше да лови мишки и го подложи на обучение. Щом чуеше трополене на мишка зад шкафа в лятната кухня, вземаше точилката

добро утро идиотчета

Публикувани изображения

преди 1 час, BMW Маниак написа:

Аве мене защо не ме заплашват !!!

Саму душманин можи дъ заплашвъ, значи немъш душмане.

За такъв случай къту тфоя орътъ съ казале: " Ако нямаш врагове, значи не си постигнал нищо в живота!" :P

• Харесване 5
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, BMW Маниак написа:

Аве мене защо не ме заплашват !!!

Ша ти дода у вас гладен и жъден и три дни няма да си тръгна!

Дан кайш, че не си заплашван!

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, BMW Маниак написа:

Явно си застанал на най удобното за него място от където да го вдигне. Обикновено новобранците имат проблем с вдигането на хвърчилото. Избират си най широката плажна ивица и вятъра трябва да му е точно на 90 градуса спрямо въжетата на хвърчилото за да стане най лесно.  И ако ти си бил точно на такова място полегнал къде вятъра е духал успоредно на брега и си бил на около 30м от брега това е идеалното място къде новобранец може да си вдигне кайта.

Абе, аз бях на около 30 метра от брега верно. Ама само аз. Имаше и други хора близо до водата.

• Харесване 5
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Реджеп Иведик написа:

Абе, аз бях на около 30 метра от брега верно. Ама само аз. Имаше и други хора близо до водата.

локализирал си се неправилну

:beach3:

• Харесване 5
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила на форума

2.13 Забранява се употребата на заплахи, вулгарни думи, цинизми и обиди, както в коментари по темите, така и в лични съобщения.

• Харесване 6
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, BMW Маниак написа:

Явно си застанал, на най-удобното за него място, от където да го вдигне. Обикновено новобранците имат проблем с вдигането ...

Добре де - аз като не мога да го вдигна (пък уж не съм новобранец) - дай ся да изгона хората от плажа.

• Харесване 5
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, jhoro написа:

Добре де - аз като не мога да го вдигна (пък уж не съм новобранец) - дай ся да изгона хората от плажа.

мчи треба место за вдигането

:lol6:

• Харесване 5
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много странна тема - поне последните мнения. От една страна ведро се споделят впечатления от почивка на море, от друга някой се чувства заплашен от проклятие, от трета има "заплахи", но накрая оставам с усещането, че ще се организира ударна група, с която да се отиде до Арапя и да се направи забележка на човек с хвърчилото, че не е прав, да нарушава личното пространство  на плажуващ ... хъм. 

Ако в реалността срещнете хора, които не са ви симпатични, по някакви причини, без задължително да са ви обидили, винаги ли държите да им го покажете. Ей така да си го знаят?

• Харесване 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Maleficient написа:

Много странна тема - поне последните мнения. От една страна ведро се споделят впечатления от почивка на море, от друга някой се чувства заплашен от проклятие, от трета има "заплахи", но накрая оставам с усещането, че ще се организира ударна група, с която да се отиде до Арапя и да се направи забележка на човек с хвърчилото, че не е прав, да нарушава личното пространство  на плажуващ ... хъм. 

Ако в реалността срещнете хора, които не са ви симпатични, по някакви причини, без задължително да са ви обидили, винаги ли държите да им го покажете. Ей така да си го знаят?

той тоя с фърчилото не душманин, няма да го закачаме, нека си фърка

:D

• Харесване 6
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Maleficient написа:

Ако сме забравили да си пием хапчетата, бегай мани.

• Харесване 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Реджеп Иведик написа:

Ако сме забравили да си пием хапчетата, бегай мани.

Това си е "заплаха" като по учебник, но и информативно предупреждение :no-no:

Що не си купиш и ти едно фърчило? И да си направите нещо като съревнование.

Да, изисква усилие, за това ще предложа, ако отново пренебрегне спокойствието ти, да му обясниш, че в тази част на плажа има рядък вид радиация, и само ти можеш да присъстваш, защото имаш специална защита. Ако получи неочаквани изгаряния и сърбежи да знае, че си го предупредил приятелски :)

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)
  • Харесване 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Maleficient написа:

Що не си купиш и ти едно фърчило? И да си направите нещо като съревнование.

Да, изисква усилие, за това ще предложа, ако отново пренебрегне спокойствието ти, да му обясниш, че в тази част на плажа има рядък вид радиация, и само ти можеш да присъстваш, защото имаш специална защита. Ако получи неочаквани изгаряния и сърбежи да знае, че си го предупредил приятелски :)

той е Капитан ремсиста Реджо, кораби управлявает в де що има гьол

ни съ занимава с фърковати дейности

• Харесване 6
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Maleficient написа:

Това си е "заплаха" като по учебник, но и информативно предупреждение 

Ти го каза по научному. Аз имах предвид, че сме луди за връзване. То не е само въпроса нещо да ти направи впечатление. Майсторлъка е да го предадеш майсторски, тъй че тайфата да се разсмее. Пък ако не се разсмее, се зимат мерки. Къде магия, къде саморазправа. Човещина.

• Харесване 5
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, Реджеп Иведик написа:

Ти го каза по научному. Аз имах предвид, че сме луди за връзване. То не е само въпроса нещо да ти направи впечатление. Майсторлъка е да го предадеш майсторски, тъй че тайфата да се разсмее. Пък ако не се разсмее, се зимат мерки. Къде магия, къде саморазправа. Човещина.

Ох, успокоих се малко, че на второ четене някак го разтълкувах, как ми препоръчваш да ходя да си взема хапчетата, пък тогава да пиша по темите за разпускане :( 

Иначе "магия" ми харесва повече. Очаквам развитие ... честно!

• Харесване 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Maleficient написа:

Иначе "магия" ми харесва повече.

Щот си мислиш, че не ставаме за магьосници. Аз магиите съм ги измислил. Ама ако се пазиш да не мога да се докопам до снимка или косъм, нямаш причини да се страхуваш.

• Харесване 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Maleficient написа:

Ох, успокоих се малко, че на второ четене някак го разтълкувах, как ми препоръчваш да ходя да си взема хапчетата, пък тогава да пиша по темите за разпускане :( 

Иначе "магия" ми харесва повече. Очаквам развитие ... честно!

те други са за апчетата ни бой съ, и инджекции даже не бийм тука

ний сме добрички

бира пийш ли ти ко пийш, наздраве и добре дошъл при ремсистите

:beer:

• Харесване 6
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, haidukpikaso написа:

Ей, страшни сте туй пиячите. Да испийм първо по едно алое вера, пък после шса уважавами

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, haidukpikaso написа:

те други са за апчетата ни бой съ, и инджекции даже не бийм тука

ний сме добрички

:beer:

Благодаря за милото посрещане! Оценям. Днес понеже взехме заплата си сипах и пия ... водка :mark:

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)
  • Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Реджеп Иведик написа:

Ей, страшни сте туй пиячите. Да испийм първо по едно алое вера, пък после шса уважавами

тъй кат нищу не разбираеш от пиячка па да ти кажа че пулвината ми козметика е с алое вера

ама как са пий туй нящо ни знам и неам намерение да пробвам

• Харесване 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, jhoro написа:

Не ме карайте да ви разрешавам сложни казуси за плажове и хвърчила! Аз лично не бих преместил никой от мястото си без значение посоката на вятъра.

Но пък и при нас плажовете са разделени за почиващи и за сърфисти.

Кой да преместиш тук !

8eba114f38d4f5d4efb612026d099b0e.jpg

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Maleficient написа:

Благодаря за милото посрещане! Оценям. Днес понеже взехме заплата си сипах и пия ... водка :mark:

а те така колега водкаджия браво

:cheers:

• Харесване 5
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Реджеп Иведик написа:

Щот си мислиш, че не ставаме за магьосници. Аз магиите съм ги измислил. Ама ако се пазиш да не мога да се докопам до снимка или косъм, нямаш причини да се страхуваш.

Хе, все още нищо не си мисля. Нова съм и опознавам обстановката, но всяка информация ми е полезна :shy11:

Снимка или косъм ... хъм, онзи ден си изрязах ноктите, а космите си ги пазя, ако става мигла от клепач, с обещание да ми го върнеш, може и да помисля ... ама пак ще се страхувам. Не знам. Притеснително си е на ново място :(

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, haidukpikaso написа:

тъй кат нищу не разбираеш от пиячка па да ти кажа че пулвината ми козметика е с алое вера

ама как са пий туй нящо ни знам и неам намерение да пробвам

Оня русенския селендур го пие. Кат му казах да не кръщава динята с мастика и мина на алое вера.

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване