Премини към съдържанието
milbor2

LENOVO А760 не се включва

Препоръчан отговор

Здраевйте,

Имам  смартфон LENOVO А760 втора ръка купен преди 2 години.

Телефона беше рутнат и досега си работеше добре, нямам оплаквания от него.

Качих му TWRP Recovery 2.5.0  и съм пробвал доста ромове докато намеря най добрия за мен.

Всичко си протичаше нормално , но преди ден се рестартира телефона и само показва логото и дотук. От известно време телефона от време на време сам се рестартираше- незнайно защо.

Пробвах да вляза в TWRP Recovery  , но не стана. Опитвах какво ли не по форумите, но не се получава.

Има ли начин и софтуер за да кача пак TWRP Recovery  и после друг РОМ – при неработещ телефон, нямам достъп до настроиките в него.

Моля за помощ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо реши, че проблемът е софтуерен, и ще се оправи с преинсталация? Може просто да се е развалил. На повече от 2 години е пък и е Lenovo ;) - напълно нормално. 

Купувай си друг, или ако много държиш на този - занеси го в сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, RudeBoy написа:

И защо реши, че проблемът е софтуерен, и ще се оправи с преинсталация? Може просто да се е развалил. На повече от 2 години е пък и е Lenovo ;) - напълно нормално. 

Купувай си друг, или ако много държиш на този - занеси го в сервиз.

Ти пък да не мислиш , че като си купи нов телефон не втора употреба след 1  2 месеца няма да прави същите номера . Според мен е дефект в батерията извадия и я погледни да не е леко да се е надула . Ако мислиш , че е в батерията пробвай с нова .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.