Премини към съдържанието
Daylight Dancer

Търся threshold напрежение на един транзистор

Препоръчан отговор

Иде реч за 2sk3548

Благодаря на отзовалите се ;

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост
преди 9 минути, Daylight Dancer написа:

Иде реч за 2sk3548

Благодаря на отзовалите се ;

http://www.datasheetcafe.com/2sk3548-datasheet-fuji/    threshold   означава праг в електрониката. Но на кое по точно те интересува? Затова съм ти постнал  datasheet - та на транзистора. По нататък ще се оправяш сам.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 5 минути, Daylight Dancer написа:

и то е? :)

Май нещо не ти е ясна техниката ми се струва! Не можеш ли да питаш като хората, без разни "и то е?"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задал съм въпрос и чакам отговор, а не просто да въведете думата в гугъл и да дадете линк без да гледате какво давате.

На мен ми се струва че си големия пич и винаги когато те питат нещо ти си отворен и се заяждаш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 47 минути, Daylight Dancer написа:

Задал съм въпрос и чакам отговор, а не просто да въведете думата в гугъл и да дадете линк без да гледате какво давате.

На мен ми се струва че си големия пич и винаги когато те питат нещо ти си отворен и се заяждаш

Ти си задал въпрос, без да уточняваш какъв праг те интересува. Дали е на отпушване, дали на запушване, за теб е без значение. И много точно съм ти пратил линк, защото аз никога по тези въпроси не греша. Лошото е, че ти не можеш елементатни неща да погледнеш. Питащият си ти и след като ти се отговаря учтиво, никой повече не е длъжен да рови по техническите характеристики на компонента, заради теб. Няма и намек за заяждане. Написах ти, че не си за тази техника. Опитай като музикант! Колегата ти е пуснал грешен линк и ти на всичкото отгоре му задаваш въпрос, дали ще ти свърши работа. Как си мислиш? Дали ще ти свърши?

Да ти подскажа: Същият транзистор можеш да го замениш със 2SK354. Погледни последната цифра на транзистора. Говоря за цифрата 8! Тя със същият фон ли е изписана като другите цифри или е малко сив?

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.