Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да ме посъветвате как да свържа усилвател с бас каса към фиат стило . Аз съм със фабричното радио със касетката,имам вход за ''CD CHANGER'' и сега ще си купувам такъв.Мислех да сменя сд-то но искам да си ползвам копчетата на волана.Има ли някакъв начин да свържа усилвателя към сд-то или към CHANGER-А .Благодаря ви много.Има ли начин да си намеря някакъв CHANGER в който да вкарам и усилвателя и да пасва с този касетофон , защото този CHANGER който искам да си взема няма друго изходи освен този за към сд-то . Ето такъв е  CHANGER -а извинявам се ако правя реклама.http://www.ebay.co.uk/itm/Blaupunkt-PSA-96365979XT-5-disc-cd-changer-peugeot-206-307-807-citroen-C3-C8-/222090999657?hash=item33b5a7b769:g:6S0AAOSwd3dXFTPM.Моля за съвети. Има ли някакъв вид преобразувател/конвертор  с който да пусна усилвателя към касетофона ? 

$_57 (1).JPG

$_57.JPG

P1030296.jpg

Редактирано от stoian32 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купи си един трансмитер за 10 лв и не се занимавай с глупости. Забравяй за всякакви дискове, ченджъри и т.н. У нас е много прашно, има дупки и не свирят Особеност на технологията - лазер. И освен това разбират само от CD-Audio - стандартен формат до 80 мин и не четат MP3. 

Какви допълнителни глупости и бръмчалки ще връзваш - твоя работа. Зависи от хардуера. Съвета ми е да не се занимаваш, но ако много се напъваш нека да го направи специалист.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носиш фабричното радио в сервиз да му изкарат отзад сигнал на чинчове за усилвател и свързваш към него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той си има изходи - широкия куплунг с трите реда контакти е за управление от волана,  изходи за  усилвател и ченджер

48888d1382168526-206-anyone-done-aux-inp

Редактирано от ined (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, ined написа:

Той си има изходи - широкия куплунг с трите реда контакти е за управление от волана,  изходи за  усилвател и ченджер

За това ли става въпрос.

43252.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво не разбра при пълна схема на разположението на изводите? Само да се ползва букса, вместо а се осакати свирката със запояване на "жички" от някой неграмотник.

Ползвай си оригиналната свирка. Каква е тази мода  всеки селяндур да си избива комплексите с някакво думкало на кратуната? Колко теми станаха? 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Филипов написа:

Какво не разбра при пълна схема на разположението на изводите? Само да се ползва букса, вместо а се осакати свирката със запояване на "жички" от някой неграмотник.

Ползвай си оригиналната свирка. Каква е тази мода  всеки селяндур да си избива комплексите с някакво думкало на кратуната? Колко теми станаха? 

Извинявам се схемата не я бях видял . Всеки със нуждите и интересите си пич.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да го правя аз ще го занеса на майстор но просто исках да знам дали е възможно да не се разкарвам.Доколкото разбрах значи според схемата + и - си влизат в касетофона без излишни кабели към акумолатора? Но на усилвателя имам изход '''REM'' той къде се вкарва просто ми е интересно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, stoian32 написа:

Няма да го правя аз ще го занеса на майстор но просто исках да знам дали е възможно да не се разкарвам.Доколкото разбрах значи според схемата + и - си влизат в касетофона без излишни кабели към акумолатора? Но на усилвателя имам изход '''REM'' той къде се вкарва просто ми е интересно.

Чинчовете от усилвателя към CD-то, имат 3-ти кабел REM. Служи, когато включиш CD-то да се включи и усилвателя.

Редактирано от Stoyannnov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Stoyannnov написа:

Чинчовете от усилвателя към CD-то, имат 3-ти кабел REM. Служи, когато включиш CD-то да се включи и усилвателя.

Да но в моя случай + и - влизат в касетофона рем къде се слага на антената ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, stoian32 написа:

Да но в моя случай + и - влизат в касетофона рем къде се слага на антената ли ?

C2 - 11 Remote Control.

Всъщност сега като видях, това е за управление на CD-то от волана. Ами явно няма да стане така и ще трябва да си сложиш прекъсвач за усилвателя.

Редактирано от Stoyannnov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Stoyannnov написа:

C2 - 11 Remote Control.

Всъщност сега като видях, това е за управление на CD-то от волана. Ами явно няма да стане така и ще трябва да си сложиш прекъсвач за усилвателя.

+ и - като влизат в касетофона като спра касетофона не би ли трябвало да спира и усилвателя или не ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, stoian32 написа:

+ и - като влизат в касетофона като спра касетофона не би ли трябвало да спира и усилвателя или не ?

Не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Stoyannnov написа:

Не.

А ако не вържа нищо на рем освен че няма да мога да го спирам усилвателя ваобще ще тръгне ли ? последен въпрос.:)

Редактирано от stoian32 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, stoian32 написа:

А ако не вържа нищо на рем освен че няма да мога да го спирам и пускам усилвателя ваобще ще тръгне ли ? последен въпрос.:)

Не. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Филипов написа:

Купи си един трансмитер за 10 лв и не се занимавай с глупости. Забравяй за всякакви дискове, ченджъри и т.н.

Имам в мазето 3 трансмитера и един модулатор, който се връзва на кабела към антената, прекъсвайки я, за да намали смущенията, Всичките допускат толкова смущения, че накрая се предадох и се върнах към архаични аудио-дискове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дрън дрън ярина . . . . .

Аз съм с прост трансмитер от 9 лв от Кауф . . .  Работи си без грешка. Пак оттам му бутнах 8GB карта. Да ти казвам ли колко дни свири без да повтаря? На оригиналното радио на колата. И без да му модифицирам каквото и да е, особено антената. Пък ти си имай каквото искаш по мазетата.

В канада може и да е чисто и да няма прахоляк, но тук си е кочина и нищо не работи. Да не казвам и за дупките че направо се надират дисковете и лазера.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе те си свирят, ама качеството е вбесяващо. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от мария0401
      Здравейте, не знам как да започна. Объркана съм. Трябва ми съвет..аз съм на 17 наскоро разбрах,че имам още една сестра..никога не съм я виждала.При раждането й баба ми я е дала на някой без майка ми да знае..замислих се как може да има такива хора да дадат внучка си при раждането на някакъв човек без никой да знае..казаха ми ,че майка ми я е кръстила Доротея родена е 2004 година.Умирам от желание да разбера къде е ,да я познавам,да видя как се грижат за нея..не знам как да я намеря...винаги когато се опитам да говоря с майка ми тя започва да плаче...не може да ми кажи нищо опитва се,но я боли твърде много..много искам да я намеря...
    • от Потребител №1
      Здравейте понеже не намерих тема с като моя проблем точно искам да попитам какъв би бил проблема ако нито един канал не свири но когато свързвам колона се чува звук от нея когато са свързвам. Само да отбележа бях допрял - във капака на усилвателя докато + беше свързан. Искам просто мнение за да знам дали има смисъл да го водя на ремонт. Ако го занеса на ремонт за да попитам какво му има те ще трябва да го вземат и направо да го оправят а като не знам колко пари е лошо... Благодаря предварително на хората които ще се опитат да помогнат. 
    • от edokredo
      Добър ден.С баща ми искаме да сглобиме 2 трилентови тонколони .Ниско честотните са по 120 вата средните са 50 а пищялките 10.Въпроса ми е как да ги свържем какво ни трябва колко филтъра какъв усилвател и така нататък абсолютно всичко ми трябва ,защото си нямам напредстава. Ако ми помогнете ще сам мега благодарен !!!
    • от Ivailo Nikolov
      Здравейте, имам въпрос. Възможно ли е от стар магнетофон Юпитер 202 , да си направя аудио усилвател? Някой правил ли си е опити? Някой има ли схеми на този магнетофон?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.