Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да попитам дали хостинга godaddy https://uk.godaddy.com (не е реклама)  има система която проверява дали има система против кракнати системи (примерно кракнат vbulleting или подобни системи които се плащат) ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та какво питаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Blue Ray написа:

Та какво питаш?

Не му се плаща за платени системи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Blue Ray написа:

Та какво питаш?

Питам дали ако кача кракнат vbulletin ще го засекът и ще ми деактивират хостинг акаунта ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, niki292002 написа:

Не му се плаща за платени системи.

Това нещо не ми прилича на въпрос...

преди 1 минута, nqkaFF написа:

Питам дали ако кача кракнат vbulletin ще го засекът и ще ми деактивират хостинг акаунта ? 

Това вече е въпрос. По принцип системи с подобно ръководство, както и IPB например, след като забележат сайт използваш неразрешено услугите им, изпращат DMCA до хостинг доставчика, който от своя страна трябва да предприеме някакви мерки срещу притежателя на системата. Често пъти това е предупреждение, с условие какво да се направи, за да се запази хостинг акаунта. В противен случай, се деактивира. Като имат система за оторизиране на подобни сайтове със системи без лиценз, то още преди изпращането на DMCA от представител на разработчика на системата, се изпраща предупреждение или се взимат мерки.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвай безплатен хостиг за тази цел. Въпреки че и там е възможно да ти блокират акаунта, но по-малко вероятно :) Другия вариант е да си купиш не много стар компютър и да си го превърнеш в сървър

Редактирано от callpchelp (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от mywebsitegeek
      Това може да е интересно за някои хора: https://mywebsitegeek.com/2018/07/05/тест-на-споделен-хостинг-с-wordpress/
      Ще добавям още компании с времето, като ще го сравня и с резултати спрямо $5 VPS в Amazon или Digital Ocean.
      Идеята ми е да направя нещо като списък с всички популярни компании в България. Никой не ми плаща, акаунтите си ги купувам аз, та ще се опитам на месец да добавям по 1-2 фирми. Макар че от интересните почти не останаха
      Идните дни ще добавя coolicehost. Фирмата е българска, за това ще я включа.
      Теста не е перфектен, прост сисадмин съм. Отворен съм към подобрения
    • от dipsuchos
      2 минути глупости до същината на нещата: Какво да ви кажа, самообразовам се, но за определено познание се налага да се разделя с някой друг лев, без да съм убедена в мощността на Return Of Investment. Та, реших аз да експериментирам със SEO, ама без сайт, не става. Рекох си ОК, все един елементарен ще скалъпя. Попрочетох, че някои платформи били без обвързване с 1-2 годишни сделки и се зарадвах. Отивам на стъпка едно с домейните, ама стена - годинка е минимума, кажи-речи, загубих парите, които знам, че няма да се възвърнат, защото сайтът не е търговски (ами, не знам какво да търгувам, ако имате идеи, моля, споделете). Е, прежалих ги, щом са за образователна цел, значи това ще е и мой плюс.

Нахендриха ми безплатен пробен период на някакъв си техен сайт, викам си - ами, хубаво, тъкмо ще спестя време, така или иначе не го искам за дълго. Те са го избацали, нямаше за какво да се захвана като кусур, та реших да го ползвам за целите на SEO. Само дето, сега си нямам хал-хабер какво да правя. Очевидно е, че кодове и такива в HTML не мога да отворя (или пък мога), но не знам как да включа SEO-то. Пише, че са ми го дали автоматично към сайта и не се налага да правя нещо допълнително. Признавам, че още не съм се поровила подробно, но да не би да изпускам нещо много съществено като хостинг? Такова чудо не съм добавяла, а сайтът функционира. Как?

Отидох да се регна в Google Search Console и всяка опция ми е невалидна. Ще ви дам снимчоци, а ако ви дойде нещо наум - ще се радвам да споделите.

• от webmonster
      Webmonster е компания която се занимава с изработка и поддръжка на уеб сайтове. Освен тези услуги ние предлагаме: сео оптимизация, копирайтинг, интернет маркетинг, видео обработка и много други. Посетете нашия сайт или ни позвънете ако имате нужда от допълнителна информация.
    • от Gangosa
      Добър ден . Намерих много хубава оферта за 3 години от едно място за ssl, от друго намерих пак 3 години за домейн и имам на 2 места безплатен хостинг .Какъв вариант ще ми предложите . Може ли към безплатен хостинг да ги сложа . 1-я е https://www.freehosting.io а другия е https://www.hostinger.co.uk
    • от tipin
      Здравейте, надявам се да ми препоръчате програма за обработка на логовете на статистика на хостинг.
      Да може да сортира заявките по определени признаци - например по ip-та и т.н. Става въпрос за десетки хиляди редове.
      При една и съща посещаемост на сайт имам 1/3 увеличение на процесорното време и искам да видя какво става.
      Днес разбрах, че има такива програми, нещо подобно на apache logs viewer.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.