Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ако може да ми предложите смартфон до 200лв макс нов или втора употреба-и да питам заслужава ли си например LG G2 за 200лв? Ще очаквам предложения-батерията да е добра и камерата също(поне да не е по-зле от батерията и камерата на предният ми телефон LG L7 II). Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тоя бюджет по-скоро втора ръка - примерно Nexus 5. LG G2 също не е лош вариант.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубав е, но предпочитам нещо с Android, а Nexus 5 не мога да намеря за 200лв :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава - Galaxy S3 втора ръка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lenovo ще ти свърши чудесна работа , бърз е , камерата е супер :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lg G2 за 200 лв ще е някакъв проблемен, олющен, изпускан и т.н. Поне по 250-260 и нагоре вървят сравнително читавите.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента имам две S4-ки черна и бяла, черната е добре на външен вид, а бялата има разни следи по лайсните от калъфи, мога да ти пусна черния на 220 и белия на 200 ако искаш ;)  Черния е взиман от теленор с кутия и зарядно, а белия е от Германия, сестра ми го ползваше... Nexus 5 смених два, само защото вървяха бързо и изкарвах по някой лев от тях, мога да кажа, че не отстъпват по нищо на сегашния ми Nexus 5X, но откъм камера и батерия наистина доста изостава Nexus 5 от G2, S4... S3-ките ги зарежи изобщо, доста са дърти, ако не ги ползваш с CyanogenMod и не ги модваш са доста куци, на времето бяха супер, но вече изостават. Бих ти препоръчал S4-ка на сухи тестове Nexus-а е по-добър, но по-малката батерия е наистина недостатък, говорителчетата и обхвата на Nexus 5 са много зле също, сравнено с телефоните, които имам и съм ползвал Nexus-a единствено ги превъзхождаше с бързина и добър дисплей, откъм батерия, обхват и музика не беше кой знае какво... Също нямат слот за карта памет, което е голям недостатък. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.