Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте :)  Имам 3 машини който мога и бих искал да ползвам за сървър на диабло 2 1.13ц.
Болката ми е че не знам от къде да започна , предполагам че първо трябва да изградя саит на сървъра ( ако може да препоръчате домейн) след това форум и да настроя сървъра на машините .Ако някой си е имал работа със сървър на диабло и би искал да сподели с мен от къде трябва да почна и как да направя нещата "профисионално" .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С линуксите как си първо да попитам а от там натътк има си конкретните форуми с нужните обяснения и туториали тук се съмнявам някой да ти помогне точно с pvpgn.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами с успях да инсталирам пвпгно-о да му направя настроиките през терминала но до тук....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре бе човек не даваш никаква инфорамция а искаш помощ за това не се наемам да ти обяснявам... Хващаш конкретния форум и почваш да четеш там хората са обяснили как се компилира pvpgn и как се пуска D2GS под Linux с Wine.

Редактирано от Т.Тодоров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До0бре , не знам каква информация ти е нунжа че да ти е дам , оправям се с линукс , работил съм с пвпгно под прозореца ,ако можеш дай този форум за да видя кое как трябва да правя.
Направил съм статично ип , инсталирал съм пвпгн 1.8.5 конфигурирал съм д2цс , д2дтба , реалм .Но до тук .....
Ако може стъпка по стъпка да обясниш това първо се рпави след това това и това накрая това ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В официалния сайт е обяснено всичко http://www.pvpgn.org/ но невиждам смисъл от това да се занимаваш при положение

че има един куп български и чуждестранни сървъри на наи-различни версий и модове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това е не са 1-2-3 стъпки да ти ги напиша на 10-тина реда. Трябва да си компилираш специално wine-a да работи с гс-то в конзолен режим и трябва да почетеш проблема е, че пвпгн са си спряли форума и няма съпорт вече но има гугъл за тази работа ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.