Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Подариха ми телефон LG с микро СИМ. В офиса на Мтел казали на жената, че ако ми отрежат от моята карта "микро СИМ', както съм на ПРИМА, то интернета ще ми изяде минутите за норматив, защото тоя новия сам си се свързвал.

Моля запознатите да ми предложат икономичен тарифен план без интернет да ми взема пари. Може и на друг оператор, ако ще и да ми сменят номера.

Четох, четох и се омотах, защото с телефоните съм на "ВИЕ".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глупости! Кажи марка и модел на телефона. Влизаш е него и спираш всякакви GPRS и Data услуги. И за планове на МОБИЛТЕЛ се ходи в техен Бизнес център, а не се пита във форум.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, благодаря, ще отида в офиса им. Само да попитам ако го влюча на безплатен Wi-fi, защото го имам целодневно, то ще ми начисляват ли такса на картата? Извинявам се предварително , ако задавам тъп въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, телефона има Wi-fi модул ( като на лаптопа ) и може да се свързва към безжични мрежи. Когато обаче връзката минава през 3G модула на телефона, тоест през мобилната мрежа на дадения оператор тогава ще ти взема пари от картата. Затова ти казах че трябва само да забраниш GPRS и Data услугите и няма да имаш проблем. Освен това има доста добри пакети, които освен за разговори имат и неограничен интернет.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, hartisimo написа:

Подариха ми телефон LG с микро СИМ. В офиса на Мтел казали на жената, че ако ми отрежат от моята карта "микро СИМ', както съм на ПРИМА, то интернета ще ми изяде минутите за норматив, защото тоя новия сам си се свързвал.

Моля запознатите да ми предложат икономичен тарифен план без интернет да ми взема пари. Може и на друг оператор, ако ще и да ми сменят номера.

Четох, четох и се омотах, защото с телефоните съм на "ВИЕ".

В офисите са инструктирани да продават колкото се може повече договори. Можете да си ползвате апарата с примата, просто трябва да се спре преноса на данни. 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, П.е.т.ъ.р написа:

В офисите са инструктирани да продават колкото се може повече договори. Можете да си ползвате апарата с примата, просто трябва да се спре преноса на данни. 

От къде да спра "да се спре преноса на данни." в менюто- с някакъв Андроид съм? тел. е LG BELLO H

Редактирано от hartisimo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам представа, обикновено в падащото меню има иконка.

Помолете някой който разбира повече от вас да ви помогне.

Аз съм на договор и на втората ми карта казах на оператора да забрани всякакъв достъп до интернет, предполагам ако се обадите на оператор ще може да ви помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой излъгал се има ли хаха - добър вечер

звънят ми от Ментела и почва една бърборанка - дъра бъра сто чадъра..... ей ама то и тва не е лесно, да знайте - не можеш да кажеш а

та значи мене много ме уважавали, ама мноооооогооо, но са загрижени за мене че съм на ваучери

а да ви пратим куриер тука един договор да подпишете за 2 години.....

а аре у лево а чао ви живи и здрави - договор никога !

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Мтел никога не е проблем да ти надпишат нет - ползван или не. Това, че са спрени данните нищо не значи за тях.

Те ми надписах нет на нокия С1-01.

На такъв "модерен" ли ще се замислят?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.09.2016 г. в 0:27, velinsl написа:

За Мтел никога не е проблем да ти надпишат нет - ползван или не. Това, че са спрени данните нищо не значи за тях.

Те ми надписах нет на нокия С1-01.

На такъв "модерен" ли ще се замислят?

Ако си на сметка да, но на предплатен '' нема къ'':)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31.08.2016 г. в 0:10, haidukpikaso написа:

някой излъгал се има ли хаха - добър вечер

звънят ми от Ментела и почва една бърборанка - дъра бъра сто чадъра..... ей ама то и тва не е лесно, да знайте - не можеш да кажеш а

та значи мене много ме уважавали, ама мноооооогооо, но са загрижени за мене че съм на ваучери

а да ви пратим куриер тука един договор да подпишете за 2 години.....

а аре у лево а чао ви живи и здрави - договор никога !

И кой те лъже?? Ти що не се хвана например????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Емил Костов написа:

И кой те лъже?? Ти що не се хвана например????

хах щот са чудя как да си оползотворя 400 минути на месец

:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, haidukpikaso написа:

хах щот са чудя как да си оползотворя 400 минути на месец

:lol6:

Не, защото просто мислиш!!!! МИСЛИШ!!! От там нататък няма какво да те коментирам. То се вижда!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Емил Костов написа:

Не, защото просто мислиш!!!! МИСЛИШ!!! От там нататък няма какво да те коментирам. То се вижда!!

я пак че не вдянах

или ти не си у час

:angry:

а да - може би си от тия дет праят кинти с договорите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, haidukpikaso написа:

я пак че не вдянах

или ти не си у час

:angry:

а да - може би си от тия дет праят кинти с договорите

Не, не съм такъв! Щом мислиш и знаеш никой не може да се възползва от теб. Ти го правиш! Вижда се по коментарите ти!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Не, не съм такъв! Щом мислиш и знаеш никой не може да се възползва от теб. Ти го правиш! Вижда се по коментарите ти!!!

не може, така е, никой няма да ми казва за какво да си давам моите пари

да говорят с мамата си 400 минути - аз не си губя живота в дърдорене по телефона

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.