Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, някой подкарвал ли е mac os 10.11 във виртуална машина?
Следвам тези стъпки: https://www.youtube.com/watch?v=t7X07U63lwg

По подобен начин подарах Yosemite, но може да ми трябва последната версия, заради новата версия на Xcode и iOS sdk.
(освен ако не е възможно да се сложи само новото iOS sdk без новата версия на Xcode на Yosemite)

Дава ми една и съща грешка:
- virtual box: http://postimg.org/image/aujqlizmf/
- vmware: http://postimg.org/image/xx4p55iif/

(Снимките са големи, тр. да се скролва надолу)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не претижаваш Мак, нарушаваш правилата.

Ако имаш Мак на разположение просто сваляш от Магазина за Програми Ел Капитан и си го инсталираш. Ако имаш Мак пиши и ще ти напиша конкретно как.

https://www.kaldata.com/forums/topic/220907-%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D1%85%D0%B0%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%BE%D1%88/?do=findComment&comment=3339590

Редактирано от Desdinova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от vladimir3245
      Здравейте ,

Имам Power Mac g5 но беше заключен и не можех да инсталирам нищо дори ъпдейти. Порбвах да вляза в буут меню но не ми дава никакви устройства за буутване ( сложих инсталационно двд и флашка няма ги като опция в буут маниджера ). Натискам Option при мен ALT излиза ми само  MAcintosh HD диска но няма опция за през инсталация. Мога ли да инсталирам Мак ос  на hdd през pc   и след това да го върна в G5
       Дайте някакъв съвет моля...

• от GeorgP
      Здравейте, инсталирах си Kali linux на виртуална машина (VMware 12). Настроих на мостов адаптор, изтеглих и инсталирах "compat wireless". Вече ми излизаха настройките за Wifi, но не ми позволява да се свържа - не намира мрежи. ПОМОЩ!!!

• от vladimir3245
      Здравейте,
      Искам да попитам следното:
      Аз имам проблем с Mac OS  тъй като сложих клавиатура от PC. Прочетох че трябва да натисна ALT за да вляза в BOOT MENU за да си инсталирам LINUX.
      Но натискайки ALT нищо не се зареди а дори стана по зле . При зареждане на OS се чува само зареждането на звуковия сигнал. След това се появява един
      глобус и започва да качва оборотите на охлаждането. Кажете ми МОЛЯ как да постъпя. Как да направя boot disc защото флашка нямам. Във Враца няма сервиз който да работи с APPLE..
    • от darco
      Здравейте, проблема е следният. Macbook с  OS X El Capitan и принтер Toshiba e-Studio166 нещо не се харесват :(. Принтера е закачен на Windows 7 машина Macbook-а е в мрежата. Вижда Windows машината, вижда принтера, добавям го. Пускам документ, минава документа..... И нищо :(. Ни вопъл, ни стон. Не иска да принтира и т'ва е. И през smb, и с LPD и т.н. Неще. Връзвах го директно, разпознава го като факс ???? И пак неще. Не можах да намеря драйвър за този принтер. Има някакви на Toshiba в поддръжката, пробвани са. Не стават. Има ли някакъв универсален, драйвър с който да опитам? Или е обречена кауза?
    • от dan4oto
      Добър вечер!
      Проблема е следния... Имам дисциплина в университета, на която пишем приложения за Windows Phone (ДА, тъпо е, смешно е и т.н., ама кво да правиш :)))) ), обаче понеже Visual Studio изисква Hyper-V технология на процесора, а моят (Intel P6200) не поддържа такава, няма как да емулирам написаните от мен програми... Въпроса ми е, мога ли да създам такава "машина", която да емулира Windows Phone по някакъв начин и мога ли въобще да създавам някакви виртуални машини с VMWare-ски софтуер?
      Благодаря предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.