Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте взех си протейн на амих ‘‘PURE WHEY HYDRO’’ дозировката му е 30 грама на доза.На него пише да се взема след тренировка и преди лягане.Но тъй като тези дни ми се налага да тренирам при вечер към 7 защото през деня съм зает как да го приемам.Да кажем че свърша тренировката към 8 9 взема 1 доза след това кам 11,12 ,1 лягам трябва да взема пак не е ли твърде много за толкова малък период.Бихте ли ме посъветвали как да го приемам.Благодаря ви много ! Тежа около 100 кг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Младеж пи си ракията мани се с тоя протеин че ше съжаляваш после.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си мерилка лъжица към кутията. По две на ден! И си вземи креатин за сила преди тренировката! По една защото при повече повишава апетита.

Някои си го носят в пластвасово шише или шейкър и зор във фитнеса да го клатят и пият!

Не наведнъж и двете лъжици!:D

Ако си хилка и искаш да качваш ти трябва гейнър!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Има си мерилка лъжица към кутията. По две на ден! И си вземи креатин за сила преди тренировката! По една защото при повече повишава апетита.

Някои си го носят в пластвасово шише или шейкър и зор във фитнеса да го клатят и пият!

Не наведнъж и двете лъжици!:D

Ако си хилка и искаш да качваш ти трябва гейнър!

Въпроса ми е 2 дози вечер не са ли двърде много дали да взимам едната сутрин а другата вечер след тренировка дали ще е добре ? Не съм хилка 100 кг написах че съм не мисля че съм хилка :D D: . Досега не съм взимал протеин само креатин понякога  ама искаам да видя какво толкова ги възхваляват .А силата си я има и без креатин пил съм креатин и не намирам голяма разлика силата си ми е същата , зависи колко изнервен тренираш.

Редактирано от stoian32 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хилка, мускулуста маса - смешна картинка! 

Като ще гълташ, то написано е кога как и защо! Не като мой познат, който си състави своя доза и изпуха кутията за няма и 12 ч. После спешното!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Кумчо вълчооо написа:

Като ще гълташ, то написано е кога как и защо! Не като мой познат, който си състави своя доза и изпуха кутията за няма и 12 ч. После спешното!

преди 9 минути, Кумчо вълчооо написа:

Не си съставям моя доза пише 1 след тренировка и 1 преди сън но ми се налага да тренирам при вечер и да пия 1 след тренировка в 8 и после една преди лягаме в 12 не е ли твърде много за 4 часа.Това ми е въпроса.И не превръщайте протеина във едвали не някакъв вид стероид, хора го взимат и без да тренират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, stoian32 написа:

И не превръщайте протеина във едвали не някакъв вид стероид, хора го взимат и без да тренират.

Не, не е много - говорим за протеин! Ако нещо все пак те притеснява , то измести малко във времето или пропуснти тази доза преди сън!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@stoian32, задай въпроса си в някой фитнес форум най-добре да ти отговорят хора, които го приемат, тук или гадаят или като фена на Бийбър - спамят за бройка коментари. Жалка история.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, XYconstant написа:

@stoian32, задай въпроса си в някой фитнес форум най-добре да ти отговорят хора, които го приемат, тук или гадаят или като фена на Бийбър - спамят за бройка коментари. Жалка история.

Зададох но не отговарят :D . Най логично е като ще тренирам вечер да си пия сутрин 1 доза а втората вечер след тренировка с храна и направо в кревата.Така няма да е твърде много нито твърде малко.Пък и не целя тяло на бог правя си го просто за здраве и кеф .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да сутрин и вечер аз какво съм казал! Ма ще свърши по-бързо! Аз се едно не съм се интересувал.Ми отиди да питаш във фитнес форум!

преди 32 минути, XYconstant написа:

Нали ходя на фитнес ко се обаждаш!Къв се явяваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, stoian32 написа:

Зададох но не отговарят :D . Най логично е като ще тренирам вечер да си пия сутрин 1 доза а втората вечер след тренировка с храна и направо в кревата.Така няма да е твърде много нито твърде малко.Пък и не целя тяло на бог правя си го просто за здраве и кеф .

Именно, че трябва някой който пие да ти каже как да процедираш, максимално да ти помага и в същото време да се усвояват белтъците. Ама тук вече все по-рядко се намират хора на които трупането на постове не е приоритет. Все пак, ако не знаеш подобни форуми в които ще ти помогнат - драсни на лично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, stoian32 написа:

Аз лично след тренировка пия протеин един черпак. След тренировка.

По време на хранене след тренировка приемам белтъците на 3 яйца размер XL заедно със жълтъците на 2 от тях.
До колкото съм чел и съм се консултирал със инструктори количеството протеин може да варира от 40 до 70 гр на ден. Според мен не е нужно да пиеш 2 дози протеин на ден. Остатъка от нужния протеин след тренировка можеш да си набавиш от извара както и от други продукти.

Аз лично преди 30 минути  преди тренировка пия 250 грама зелен чай ампула женшен и хапвам полвин черен шоколоад Линдор - 85% какао и 1 чили чушка. Тази комбинация е перфектен заместител на азотните бустери.

Редактирано от КОЛЯ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

^ От 1 гр. до 2 гр. на килограм телесна маса се полага за поддържане. От 2гр. до 3гр. е за покачване. Това ще рече, че той както е 100кг., то умножено по 1 и/или 2 прави 100-200гр. протеин дневно за поддържане. Но тези цифри са строго относителни и най-добре да не им се вярва изцяло.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голяма тема! Питащия ще вземе да завехне, че нещо не знае как да си пие протеина и му се е резмазал графика! Стига глупости, бе, а и отговори бол бяха дадени! 

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идвам от фитнеса ентусиастите там ме посъветваха като тренирам вечер да пия 1-вата доза сутрин на гладно а втората вечер след тренировка 20 30 мин след нея да вечерям и така.Благодаря на всички който се опитаха да ми помогнат ! Някой ми казаха че тренировките вечер са по добри от тези през деня други ми казваха обратното но това е друга тема,нямам избор затова се налага вечер лошо или хубаво е пак е по добре от нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам защо толкова се вманиачавата толкоз по този фитнес... Но както и да е, това не е темата на разговор.

Всичко е строго индивидуално, някои хора се чувстват страхотно и се зареждат с енергия със сутрешна тренировка, други пък (и аз в това число) предпочитат тренировката след работа, защото после душ, хапване, легло :) 
И все пак преди много години тичах от време на време сутринта и ще ти кажа, че наистина ти дава тонус и страхотен и зареден старт на денят, но това е кардио с тежките фитнес тренировки не мога да кажа дали ефекта ще е същият. Още повече ако самият ти не се наспиваш и се тормозиш да ставаш много рано, няма смисъл така ще си стресираш организма, примерно не може да си лягаш в 00:00 - 01:00 и да ставаш в 06:00 за тренировка, няма да издържиш дълго и може да започнеш да губиш сила и тегло.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4/22/2016 at 15:24, stoian32 написа:

Идвам от фитнеса ентусиастите там ме посъветваха като тренирам вечер да пия 1-вата доза сутрин на гладно а втората вечер след тренировка 20 30 мин след нея да вечерям и така.Благодаря на всички който се опитаха да ми помогнат ! Някой ми казаха че тренировките вечер са по добри от тези през деня други ми казваха обратното но това е друга тема,нямам избор затова се налага вечер лошо или хубаво е пак е по добре от нищо.

Относно тренировките зависи, коя мускулна група искаш да тренираш.

Краката във ранния предобед - ранния следобед са най работоспосбни. Причината е проста  - тогава са най малко изморени.

По принцип е най добре да тренираш отпочинал и разбуден. Тогава шанса за качествена тренировка е най голям.

Във интервала между 7-30 - 8.30 ми е първото хранене за деня.  В дните на тренировка то е - 2/3 кофичка пълномаслено кисело мляко, 2 с.л ръж, 2 с.л овес, 1 ч.л ябълков пектин, 1 с.л мед, 1 ч.л орехи - порция храна около 360 грама. 

30 минути преди тренировка - 85% какаов шоколоад - 50 гр. (полвин) със 1 чаша 350 мл -  50/50 черен и зелен чай...

Аз обикновено отивам да тренирам във залата около 9.30, 10.30 - и гледам да приключа тренировката около 12,00 часа най късно.

Тогава организма ми се чувства най добре.

Във края на тренировката пия протеин. Храненето след това е 50 гр. извара, белтъците на 3 яйца - месо - във зависимост какво имам налично.

Последното ми хранене гледам през по голямата част от седмицата, да е не по късно от лятно часово време 19.30 - или астрономическо такова - 18.30

Редактирано от КОЛЯ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не слушай хората които ти казват,че ако не пиеш протеин до 1 час след трен. все едно не си тренирал.Този т.нар. ''анаболен прозорец'' е за да правят пари производителите.За да можеш да си купиш протеина на прах и да го пиеш веднага след трен.Истинския протеин идва от храната.Хранителните добавки са,ако си прекалено зает и не можеш да си набавиш желаното количество аминокиселини,кратин,протеин и т.н чрез храната.Това е заместител на храна и попринцип е хубаво да се взима от хора,които ходят на работа и нямат време да си наготвят храна за обедната почивка.Иначе,ако можеш да си набавиш протеина чрез храна не си купувай протеин на прах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от мария0401
      Здравейте, не знам как да започна. Объркана съм. Трябва ми съвет..аз съм на 17 наскоро разбрах,че имам още една сестра..никога не съм я виждала.При раждането й баба ми я е дала на някой без майка ми да знае..замислих се как може да има такива хора да дадат внучка си при раждането на някакъв човек без никой да знае..казаха ми ,че майка ми я е кръстила Доротея родена е 2004 година.Умирам от желание да разбера къде е ,да я познавам,да видя как се грижат за нея..не знам как да я намеря...винаги когато се опитам да говоря с майка ми тя започва да плаче...не може да ми кажи нищо опитва се,но я боли твърде много..много искам да я намеря...
    • от Кристиян Йорданов
      Здравейте,
      Искам да ви попитам имам една система която съм направил но в нея има файлове като data.txt. Въпросът ми е как тази data.txt да я изтрия без да влизам в хоста
    • от Elaine
      Знам, че в тези форуми се разтягат безсмислени локуми надълго и нашироко, но ми е интересно да видя отговори на въпроса как човек с ниско самочувствие, си го помпа.
      Например, когато се усещате, че нямате енергия даже да станете от леглото и да излезете, защото в миналото някакви хора малко по-малко, енергийно са ви отслабили, подронили са ви самочувствието? Или може би, вчера... или миналата седмица...все едно, усещате че там е проблемът, че това нещо се е случило. Откъде и как се зареждате? На мен нищо не ми действа.
      Просто зададено: Когато са ви нахранили, а вие не сте повърнали навреме, как после изхвърляте отровата от себе си?
    • от CaptainJord
      Здравейте, искам да попитам как мога да си сменя ip-to или поне да си  го направя така, че да не може никой да ми го види по някакъв начин. Ако може да се смени искам навсякъде да ми се смени като цяло и в нет и на всякъде. Благодаря предварително !   Използвам "Eset Nod32 Antivirus" и до колкото знам тя има нещо свързано с ip-то.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.