Премини към съдържанието
Emi4a

Програма за правене на видео при играене

Препоръчан отговор

Здравейте,

трябва ми програма с която да правя видео докато играя. По принцип ползвам FastStone Capture, но не става при играене.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да ползваш и вградените възможности на видеокартите, без това да влияе много на кадрите. трябва обаче да си с по-ново поколение видеокарта за NVIDIA, от 600 серия нагоре. Не мисля, че ползването на отделна програма за запис на видео при игри е удачен вариант, поради голямото влияние, което записващата програма оказва на процесора, а от там и голям спад в кадрите при запис. Дори да се ползва вграденият енкодер, пак спадът е голям. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да използваш Camtasia Studio. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-качествено от FRAPS няма,но прави един 30-40 минутен клип по 50гб...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо кажете на каква машина играете (процесор, дъно, видео, хард дискове бройка и вид подчертавам  на хард дискове а не партишъни). След като дадете тази информация, много по лесно може да се прецени какъв софтуеър да се предложи, с възможно най-малко натоварване на машината. Занимавам се с подобни неща и съм тествал десетки различни вариянти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.