Премини към съдържанието
Soviet Soldier

Препоръчайте ми безплатна програма подобна на "hotspot shield"

Препоръчан отговор

Здравейте ,търся безплатна програма ,подобна на "hotspot shield" ,защото безплатната версия на въпросната ,по време на употреба ми намалява скоростта на интернета прекалено много. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси. А какви точно са недостатъците ѝ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не помня ма се отказах от такива програми! И аз мразя да ми бави нета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от RoSS7
      Колеги, здравейте,
      ще съм ви много благодарен ако някой ми обясни по-подробно какво трябва да направя. Попаднах на две подобни теми, но не успях да постигна никакъв резултат. Синът ми използва компютъра за игри, но по 1-2 часа на ден и през останалото време аз съм на него. Проблемът ми е следния. Винтелатора на процесора е много шумен, понякога се изключва за няколко секунди и компютъра почти не се чува как работи, но след това перката се завърта отново и направо откачам. Използвам компютъра за писане на документи, които изобщо не натоварват процесора, понякога чета някакви статии в интернет и искам да разбера възможно ли е да изключвам перката на процесора за определено време, защото съм сигурен, че не го натоварвам. Четох в нета, че може да се направи при определени градуси да се пуска и когато не се натоварва да се изключва. Моят се изключва за няколко секунди и ако мога да увелича тези секунди или да го направя да се включва само когато е необходимо ще бъде страхотно. На снимката съм описал всички части на компютъра и ще съм ви безкрайно благодарен ако ми помогнете. Мисля, че имам достатъчно винтелатори и докато аз го ползвам може да мина и без охладителя на процесора, но ако греша, моля поправете ме, защото не съм на Ти с компютрите, но ако ми обясните какво да направя ще се справя с малко помощ от приятел

• от qazwsx qazwsx
      Преди няколко дни при работа таблета ми показа съобщение за изтощена батерия. Исках да дочета абзаца и тогава да включа зарядното. В това време той блокира. Заредих батерията, но той продължи да блокира в съвсем начален етап. Занесох го на специалист, който го рестартира от "корена", но при по-големи файлове или приложения, като интернет проблема остава с или без включено зарядно.
      Може ли някой специалист да ми каже коя е най-вероятната причина за това: остаряла батерия (над 4 год.), възникнали в следствие на това грешки в ОС или не дай боже повреден процесор.
    • от Stoyannnov
      Да кажем, че имам таблица с X и Y, като X и Y имат по 10 стойности. Искам софтуер по-възможност безплатен, който да изчертава графика:

Снимката е примерна!

по X и по Y от стойностите в таблицата. Разбира се после тези графики трябва да може да се принтират.
      Операционната система е Windows 7 SP1 x64bit

Поздрави!
    • от b3s7ch0
      Здравейте,
      решил съм да се снабдя с видеорегистратор, причините мисля, че са ясни, няма смисъл да ги обяснявам. Направих грешката да се доверя на един от популярните сайтове за такива джаджи и в рамките на 2 седмици се сдобих с 2 различни модела, които се оказаха абсолютен провал.
      За първия в сайта беше написано, че покрива 180 градуса, след покупката се оказа, че са 90. Проявих разбиране, защото на всеки може да се случи да допусне грешка и го замених с друг, за който доплатих 20 лева отгоре, понеже имаше малко по-добри параметри. Доволен от покупката реших да го пусна да го тествам и след като 1-2 часа работеше както трябва, започна най-редовно да си забива, да трябва да изчакам да му падне батерията, за да може да се изключи, да снима по 13 секунди и да спира клипчето, въпреки че е настроен да прави 5 минутни клипчета и прочие. С две думи не работи както трябва.
      Сега предстои да отида в офиса на компанията, да им върна dvr-а и да си получа парите обратно. Искам да си взема нов, като ми се иска да е нещо качествено, което да не ми се налага след 1 седмица да връщам. Бюджетът ми е около 100-120 лева максимум, не ми се дават повече. Отворен съм към всякакви предложения. Благодаря на всички, които ще се включат в дискусията
    • от Alexander Apostolov
      Здравейте, преди дни си купих китайски двоен дин универсален модел 7020g. И понеже съм смотан и реших да инсталирам уж по- нов софтуер ама уви се ппецака и сега екрана само свети без да има каквото и да е изображение. Въпроса ми е има ли как да се преинсталира това нещо (което е с WinCE) и ако да ... как ? :/  Ще питате гаранция ..но тя не важи за това мое сътворение . Поздрави.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.