Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся телефон до 300-350 лв и съм се спрял на тези трите, може ли да ми кажете кой от тях си заслужава най-много?

http://smartphone.bg/smartphones-samsung-Galaxy_J3_2016_SM_J320F-ZDNBGLss

http://smartphone.bg/smartphones-samsung-Galaxy_J5_SM_J500F-ZWDROMds

http://smartphone.bg/smartphones-samsung-Galaxy_A3_SM_A300F-ZDUBGL16

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@ayo1337, как достигна до този извод?

- Разполагат с еднакви процесори;

- J5 с 1.5 GB RAM срещу 1 GB на A3;

- 1280 x 720 пиксела срещу 960 x 540, отново в полза на J5;

- 12 мегапикселова камера за J5 срещу 8 mpix на A3;

- Батерия: 2600 mAh (J5) срещу 1900 mAh (A3);

- По-голям екран за J5 (за някой плюс, за други минус);

- J5 разполага с втори слот за сим, а A3 няма такъв;

- J5 е по-евтин от A3.

Единствения минус е паметта - за A3 - 16 GB, а J5 с 8, но в случай, че има слот за SD карта, поддържащ до 128gb не мисля, че е проблем.

---------------------

Към автора - държиш ли на новото и ако не - защо не се насочиш към втора ръка с доста време оставаща гаранция и без забележки. Гледам май робуваш на марки, но примерно за тия пари - 320лв. ще вземеш с 2 RAM изключително сполучливия 8-ядрен с 13 mpx камера, 2 сим и 16 gb вътрешна памет Huawei P8 Lite и то нов, макар че не ти препоръчвам да си взимаш телефон от онлайн магазини в които не си опирал до гаранция, повечето не я спазват.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боже помогни ми.... само това ще ти подскаже кое е по добро : след А серията идва S серията на Samsung ? Писна ми хора да гледат само какво е на хартия... те така и повечето китайчета на хартия са много силни... приятелка има j5 и при 2-3 пуснати приложения едновременно има лаг и някой път забиване ? и без нищо да пусне има свободна 250мб рам памет ? ми ако иска човека да цъка някоя игра за какво става на въпрос ? Голяма заблуда е да се гледа само хардуерната част многооо голяма !!! Да така е на хартия J5 в доста неща е по добър от предложената А3-ка но не мисля като оптимизация че е така :) 

Редактирано от ayo1337 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Окей, да си вземе Нокийката 3310 и да си реши проблема! На хартия или не - при днешните изисквания и изяждащите рам приложения - 1 гигабайт рам не е достатъчен за пълноценна работа, както и да ми го натякваш. 1 гигабайт от който половината (минимум) ще са заети от андроидски процеси, а другата половина ще се мъчи да отвори две приложения на кръст без да крашне.

А на приятелката си кажи да изтрие Facebook & Messenger, нищо че са ѝ любими и ще усети разликата, и в батерия, и в свободна рам.

И още един път апел към автора, ако не е роб на дадена марка, то да бяга далеч от някои от прехвалените модели на Самсунг. Има далеч по-сполучливи китайски модели като Meizu, Xiaomi и Huawei.

Редактирано от XYconstant (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, XYconstant написа:

Окей, да си вземе Нокийката 3310 и да си реши проблема! На хартия или не - при днешните изисквания и изяждащите рам приложения - 1 гигабайт рам не е достатъчен за пълноценна работа, както и да ми го натякваш. 1 гигабайт от който половината (минимум) ще са заети от андроидски процеси, а другата половина ще се мъчи да отвори две приложения на кръст без да крашне.

А на приятелката си кажи да изтрие Facebook & Messenger, нищо че са ѝ любими и ще усети разликата, и в батерия, и в свободна рам.

И още един път апел към автора, ако не е роб на дадена марка, то да бяга далеч от някои от прехвалените модели на Самсунг. Има далеч по-сполучливи китайски модели като Meizu, Xiaomi и Huawei.

Те нали 99% от момичетата точно затова и трябва телефон за Facebook и Messenger :D Аз никога не бих си взел евтините модели на Samsung :)  Според мен да си хареса или J5 или А3 което повече му допадне да го взима ! Ако държи толкова на избора си отиваш в най близкия Технополис или Техномаркет (Технобакалиите) ръчкаш гледаш и което ти харесва взимаш това е :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не робувам на марки, но като дизайн никак не ми харесват китайките, доста дървено изглеждат с тея остри ръбове, а освен производителност от телефона искам да му се кефя на външен вид. Ако имате други предложения бих ги разгледал, но конкретно тва Huawei не съм му фен имах един такъв от по-евтините, лагваше супер много без инсталирани приложения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Xiaomi Redmi Note 3

Redmi Note 3 Pro

Като не робуваш на марки това е китайския Apple.

Редактирано от edinmyjna29 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От Huawei до Huawei може да има балкан разлика, особено ако са били в различен ценови клас.

Сигурно ще прозвучи като секта, но в момента съм с P8 Lite и такова нещо като лагване - нито го знам, нито съм чувал за него. Перфектно оптимизиран телефон с перфектна (без бъгове) 5.0.1 андроид система с възможност да надградиш до преди седмица излязлата 6.0 за модела, но на тоя етап доста бъгава.

В крайна сметка може да се целиш и в LG G2 втора ръка с доста оставаща гаранция, с риска, че има не малък шанс да се появи някое жълтеникаво петно, което все пак се покрива от гаранцията, нооо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще се взима xiaomi за тези пари по добре това :

http://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Mi4c-Mi-4c-4G-FDD-LTE-Mobile-Phone-Snapdragon808-Hexa-Core-5-0-inch/342812_32623773434.html

или това:

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_155566.html?wid=4

Иначе аз предлагам ако си от София LG G2 без забележки с гаранция до септември към виваком.

Редактирано от Ziggs kojak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Zappyt автора е казал бюджет до 350.Иначе това HTC е неоправдано скъпо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на April 23, 2016 at 12:24, rock n roll написа:

Търся телефон до 300-350 лв и съм се спрял на тези трите, може ли да ми кажете кой от тях си заслужава най-много? 

И трите Самсунга са за кофата и не се занимавай.
Да не говорим, че не показваш три модела апарати, а три разновидности на бюджетни недомислия, с които ще имаш повече главоболия, отколкото радости.

Не си написал нищо относно това, търпиш ли покупка на по-хубав и качествен апарат, но втора употреба?

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре ще е да напише за какво ще се ползва телефона, за да се търси оптимизация точно в тая насока.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

XYconstant прав си, но аз изразявам избора си спрямо характеристики-цена

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То не ставаше дума за теб, а като цяло.

Предполагам автора се е насочил към самсунг, щото нали са модерни сега, както айфоните, но пък скъпи за нашия пазар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знам за игри телефоните на nexus за мен са най-добри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.04.2016 г. at 19:30, algor написа:

И трите Самсунга са за кофата и не се занимавай.
Да не говорим, че не показваш три модела апарати, а три разновидности на бюджетни недомислия, с които ще имаш повече главоболия, отколкото радости.

Не си написал нищо относно това, търпиш ли покупка на по-хубав и качествен апарат, но втора употреба?

Бюджет до 350 макс. Може и втора ръка, ако има нещо по-добро. Няма да се играят игри, но ще се използват доста различни приложения и е добре да се справя с тази задача, без да лагва прекалено, искам да е андроид. Държа дизайнът на телефона да е хубав, затова съм се спрял на тези, просто китайките ми изглеждат много дървени и ръбести като външен вид и това не ми допада. Lumia 650 се вписва в тези изисквания но не е андроид (иначе страхотен дизайн, такова търся). Ако има андроидов еквивалент на Lumia 650 моля покажете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само един въпрос имам до автора - Защо ти е този боклук ? Самсунг са много зле на смартфон пазара аз имах един верно издържаме но да си знаеш след 2 3 месеца работа ще почне яко да забива .Аз с Леново пушка е няма ядове :)

Недай си боже да го изтървеш дървения самсунг и да ти се развали камерата и тогава ще си блъскаш тиквата .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

adersa, моят Samsung e вече на 2.5 години. Що не забива?!?...

И имаш ли си на идея на колко "пушки" Lenovo съм дал направление към сервиза?...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, rock n roll написа:

Бюджет до 350 макс. Може и втора ръка, ако има нещо по-добро. Няма да се играят игри, но ще се използват доста различни приложения и е добре да се справя с тази задача, без да лагва прекалено, искам да е андроид. Държа дизайнът на телефона да е хубав, затова съм се спрял на тези, просто китайките ми изглеждат много дървени и ръбести като външен вид и това не ми допада. Lumia 650 се вписва в тези изисквания но не е андроид (иначе страхотен дизайн, такова търся). Ако има андроидов еквивалент на Lumia 650 моля покажете.

Бих ти препоръчал този LG G3 едно, че апарата все още е актуален и много добър като параметри и второ това момче го познавам лично и знам, че като каже за един апарат, че е перфектен, значи е такъв.
Виж му и другите обяви и ви кажи, ако нещо те заинтересува, за да го питам как е самия апарат и препоръчва ли го за близък човек.
Е, и някой лев надолу ще ти договоря, но това накрая.

Едит: този пък е и с още 15 месеца гаранция, но за цената ще трябва да се попазариш малко и за 350 можеш да го вземеш.

Sony xperia Z3 compact с гаранция към Теленор до края на януари 2017-а.

И последно за сега - Sony Xperia Z2 е също перфектен апарат, който се обезцени бързо, защото производителя пускаше прз 6 месеца флагмани.

Редактирано от algor (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих те насочил към Lenovo P70, Sony Z2 e доста добър, един приятел ползва такъв и е много добър, казвам го, защото по цял ден съм с него и не се оплаква от телефона, недостатъка му е стъклото отзад, което се чупи много лесно, неговото е на сол, но с един калъф си пушка, предното му стъкло е много здраво и при доста изпускане не е счупено. Z2 е доста по-сполучлив от Z3/Compact според мен и ти го препоръчвам. G3 е определен като доста проблемен телефон, специално 16-ката, хората се оплакват от лаг, загряване... Честно казано, аз съм питал познати с такъв телефон и казват, че нямат проблеми, но най-добре Z2 или нов Lenovo P70. Между Z3 и Z2 разлика няма почти никаква.

Редактирано от Монката (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ℒℴ♥e
      Моят звъни с Era Istrefi - Bonbon само 2:45 минути е достатъчно много за да вдигна
      а за известията, като смс-си и разни сайтове с това: http://rpboyer15.github.io/sounds-of-overwatch/vo/vo_hero/D.Va/D.Va - Default/combo 2.mp3
    • от G.Todorov
      Здравейте.
       До няколко дена обмислям закупуването на нов лаптоп. Спрял съм се на три модела. Някой ако може да каже мнение за тях или да препоръча други, ще съм благодарен.
       Моделите са:
        HP Pavilion 15 ,  Acer TravelMate P256-M , Lenovo IdeaPad 100 h
       Успешен ден.
    • от Веселин Стойчев
      Здравейте.. От няколко седмици имам нов телефон, който е нов в България и едва ли сте чували за него.. Все пак ще кажа, че марката му е 'Coolpad' а модела е 'Modena' - Coolpad Modena.. До преди един, два дни всичко си беше наред и го оставих когато си лягах, просто ей така, мисля, че не го бях включил да се зарежда... На сутринта опитах да го пусна, но не се получи никакъв екран, никакъв звук -НИЩО! . Помислих, че няма батерия, въпреки, че го оставих на повече от 50 процента до колкото помня.. Сложих го да се зарежда и светна , червеният индикатор, опитах да го включа но не стана... След известно време светна зелено и помислих, че е зареден на 100% но, явно не е било така, защото отново нищо.. така го зареждах с часове и го проверявах от време на време но пак и пак НИЩО.. Сега (на следващият ден) отново НИЩО... Между другото опитах да махна батерията, но не се получи.... Или много е трудно и не мога или просто не може да се маха.. П.п. - нито съм го изпускал, нито съм го намокрял, нито нищо което може да му навреди... Не съм сигурен и едва ли е от това което си мисля, защото е малко глупаво, но да кажа все пак, че му бях инсталирал една тема, защото не ми харесваше как изглеждаха менютата... Това е , много ви моля, ако имате някакви решение, да ми кажете.. Ще ви бъда много благодарен!!! И само да добавя, това ми се случи и със старият ми телефон.. Но при него проблемите не бяха 1 или 2, а на този нищичко му нямаше! 
    • от I3Deadmaus
      Здравейте!Купих си чисто нови слушалки на Deadmau5 и ползвах ги 1 месец, и накрая на кабела му се разказа играта...Няма външни следи, но мисля,че има някакво прекъсване отвътре.Та.. въпросът ми е откъде мога да си купя друг такъв кабел и как е наименованието му?

Снимка:

Още: Кабелът започва с 1 жакче, след това се разделя и стават 2 жакчета, които влизат директно в слушалките.
    • от Justt Danny
      Телефона ми е Lg t505 при качването на снимки от телефона на компютъра,изтрих папката от която се качват снимките.И сега немога да качвам снимки,нямам си и на идея.Някой може ли да ми каже как да го оправя или по накакъв друг начин да качвам снимките си било то чрез bluetooth или нещо подобно.Мерси предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.