Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте хора :) Имам следния проблем, но не успях да намеря решение ! Извинете ако отварям пак съща тема !

Та - проблема е със Sony xperia m2 .. Не чете Micro SD карти .  На друг телефон пробвах сегашната ми и си работи, но тук не . И когато свържа телефона с компютъра не ми показва картата с памет .. Все едно я не съм я поставил ... Идеи някакви , защо е така ? :) Благодаря предварително 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спазвате ли максимално поддържаният размер от устройството!? Как е форматирана картата!? Картата да не е препълнена!? Пробвайте да поставите друга карта на устройството!!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравих да кажа - Картата не е пълна, но не знам как е форматирана .. Пробвах и с картата на приятелката ми и пак не стана ! :\ От скоро го имам този проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Върни телефона до заводски настройки и ако пак не се получат нещата, то обърни се към сервиз (дано е гаранционен)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами вече не е гаранционен, защото е сменян дисплея в частен сервиз, но ако не стане със заводски настройки няма изобщо да се занимавам.. Благодаря ! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак провери дали не опитваш да поставиш карта с по - голям размер от този, който поддържа устройството!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.04.2016 г. at 13:02, Кумчо вълчооо написа:

Все пак провери дали не опитваш да поставиш карта с по - голям размер от този, който поддържа устройството!!!!

Не. Картата е 2 гб и преди този проблем го нямаше ! Преди 2 месеца стана извадих я поставих я рестартирах телефона и по магия се оправи, но след около не повече от 3 седмици стана пак и изобщо никакъв го няма слота :\ 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема вероятно е хардуерен. Казваш, че на телефона му е сменян дисплея. Поради каква причина? Да не е изпускан или удрян? Ако проблема не се решава със заводските настройки е хубаво телефона да се разглоби и слота да се почисти с контактен спрей, защото може самата SD карта да не контактува добре. Ако и след тази процедура нещата не се оправят сменяш телефона с друг.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона е със сменян дисплей поради факта, че е удрян. Не виждам кое е общото, защото проблема се появяви месеци след сервиза( около 6).  Ще опитам да го занеса в сервиз да видя какво ще кажат. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.