Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Притежавам  USB адаптер TL-WN722N.Тези дни си инсталирах операционната система Windows 10,но не можах да открия драйвери за адаптера  TL-WN722N.Ако може някой да помогне да подкарам адаптера на Windows 10 ще бъда благодарен

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

този за осмицата не става ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

TL-WN722N ако не стане го свържи към интернет с кабел и уиндоуса може и сам да си ги намери. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно драйвър на TPLink системата няма да намери автоматично.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ExaFlop написа:

Точно драйвър на TPLink системата няма да намери автоматично.

Защо пък това обобщение? Според тази таблица повечето им адаптери се откриват автоматично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, oavramov написа:

Защо пък това обобщение? Според тази таблица повечето им адаптери се откриват автоматично.

Точно този няма да го намери. С такъв съм и на една флашка винаги си нося драйверите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Притежател съм на този адаптер, купих си го преди година за да си го използвам за атаки под линукс на безжични мрежи.
И мога да потвърдя, както под линукс така и под уиндоус, си е плъг енд плай, тръгва от раз, само при уиндоус трябва да се разреши на автоматично откриване и инсталиране на драйвери.

По принцип при покупка на това устройство има инсталационен диск и там са драйверите.
При липса на това, могат да се открият в уеб страницата на TPLINK,
Вече по горе някои съфорумници дадоха линкове към драйвера.

Редактирано от Tanner Foost Foust (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Емил Костов написа:

Точно този няма да го намери. С такъв съм и на една флашка винаги си нося драйверите.

Така пише и в таблицата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, oavramov написа:

Така пише и в таблицата.

Ами нека постващия да пробва. Ако го намери автоматично добре, ако не го намери - драйвери от производителя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под 8.1 не съм слагал драйвери за този адаптер.
Под 7 съм слагал.

Микрософт намира драйвер за чипа, мисля че за атерос нещо си.

Редактирано от Tanner Foost Foust (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам спамите яко, а от автора - ни вест, ни кост. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Без умствен капацитет написа:

май автоматично не става

Опитах доста работи но засега не сполучливо.За уиндоус 10 трудно с драйверите на TL-WN722N.Получава се донякъде с инсталиране на драйвери на чипа атерос  AR9271 ,но и за него няма точни драйвери за Уин 10.Това от  ю-туб,не го разбирам този език,.Не съм се скрил просто опитвам.Ако може oavramov да каже какви драйвери ползва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да си опъне идин utp кабел до рутера. Да чака няколко дни, и през тези дни да актуализира операционната си система от центъра за актуализации.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще опитам и този вариянт.На този етап състоянието на адаптера е с кръстче на него.Това е когато отивам в мрежовите настойки и опитвам да променя опцийте на адаптера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, boxsi11 написа:

Здравейте!Притежавам  USB адаптер TL-WN722N.Тези дни си инсталирах операционната система Windows 10,но не можах да открия драйвери за адаптера  TL-WN722N.Ако може някой да помогне да подкарам адаптера на Windows 10 ще бъда благодарен

Под Линукс само можеш да го ползваш. 

Този адаптор последно работеше криво ляво на Windows 7. За 8 пуснаха някаква бета която по спомен създаваше проблеми и често гърмеше със сини екрани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стана направих комбинация от драйвер за Атерос за Уин 7,след което го актуализирах с драйвер за Уин 8.1.Работи.Благодаря Ви!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.