Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, наскоро реших да си направя реалм сървър, но се натъкнах на едно съобщение, което казваше че трябваше да си мигрирам акаунта.Нали започнах с миграцията но се натъкнах на проблем с имейла, пробвах основния ми който го ползвам постноянно но не стана.След това нали пробвах и други мои имейли, но не стана.Та въпроса ми е как мога да си върна имейла? Наистина много ви моля за помощ понеже това е много голям проблем.

П.С. Благодаря предварително! Поздрави о/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти там в лаунчъра, когато пускаш Майнкрафт не ти ли показва имейла ти ?

Другият вариант е, чрез индетификационен ID на транзакцията. 

Редактирано от Blue_Hulk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Blue_Hulk написа:

Ти там в лаунчъра, когато пускаш Майнкрафт не ти ли показва имейла ти ?

Другият вариант е, чрез индетификационен ID на транзакцията. 

ми аз влизам с името на акаунта не с имейла а това с номера на транзакцията ще го пробвам. Много ви благодаря господин Хълк :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В minecraft.net можеш да влизаш и с името и там в настройките можеш да видиш имейла 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от DarkEdge
      https://winaero.com/blog/microsoft-shutting-down-hotfix-service/
    • от nedqlkow
      Здравейте,
      от известно време имам проблем с Microsoft Word, който меко казано ми създава главоболия в ежедневната работа. Версията, на програмата, която се използва в компанията, в която работя е 2007, а проблемът се състои в следното:
      При получаване на имейл, съдържащ word файл и отварянето на въпросния файл, въпреки че изпращащия е спазил всички разстояния между думите, препинателни знаци и т.н(проверено на неговия компютър), при мен текстът на места излиза слят, без абсолютно никакво разстояние между думите. Съответно трябва всеки път да го проверявам и да разделям думите една от друга. На пръв поглед не е кой знае колко сериозен проблем, но когато говорим за документ, който съдържа 20-30 страници, определено бих казал, че е доста досадно и най-вече води до загуба на излишно време.
      Някой има ли някаква идея на какво би могъл да се дължи въпросният проблем и как бих могъл да се справя с него? Версиите на програмите са еднакви, шрифтът, който се използва е Times New Roman. Ще бъда изключително благодарен на всеки, който се включи
    • от Ramiram
      Здравейте. Казвам се Рамин и имам един въпрос.
      Имам телефон Nokia с Windows 8.1 и наскоро случайно деинсталирах някои приложения от телефона. Опитах се да ги изтегля от Windows Store, но за съжаление те вече не са достъпни за моя тип телефон. Бихте ли ми казали как мога да изтегля тези приложения и откъде?
    • от mihaela_
      Здравейте отново, относно тази задача искам да попитам нещо.  Зададох ключови полета за „Данни от фирмата” – Име на фирмата, „Автомобили” – Рег номер, „Услуги” – Цена, „Клиенти” – ЕГН.Сега обаче трябва да създавам връзка едно към едно и едно към много, но така както съм ги направила не виждам шанс за връзка едно към едно и не мога да разбера къде е грешката. Ако някой може да посочи грешката и да ми помогне да продължа напред, ще съм му много благодарна!                                                                                                                  

• от c3p0
      Програмен код на php, чрез който се изпраща e-mail с определено съдържание на определен адрес ?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.