Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички. Моля да ме извините, ако темата не е в правилен раздел, но не можах да се ориентирам по-добре къде трябва да бъде.
Ситуацията е следната ... Един приятел ще отваря пицария и иска да има 2 IP камери в нея. Въпроса ми е можете ли да ми предложите 2 IP камери
които да бъдат с бюджет 100 лв. за брой (Общо 200 лв. за двете). Аз не съм запознат кое е най-доброто за въпросния бюджет. Машината на която
ще върви софтуера който записва е лаптоп с windows 7. Съответно софтуера трябва да може да работи под windows 7.
За инсталирането и конфигурирането на камерите ще се справя, но не знам кой модел и от къде да бъдат закупени. Очаквам вашите мнения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизаш ТУК-ЛИНК

Избираш си 2 камери,взимаш един рутер или суич .Свързваш кабелите от камерите със рутера/суича ,него със модема .После от лаптопа намира IP адреса на камерите и си свиркаш :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, hx24q000o написа:

...

Toва е камерата - Escam Brick QD300. Само 39$, без конкуренция по технически възможности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи ХикВижън. Имат доста удачен софтуер. Добре е да се комбинират с MVR. Лаптоп за записващо устройство е уникален идиотизъм!

Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам ESCAM QD300WiFI и има много добра картина , но с това всичко приключва ,защото не може да се гледа през интернет без реално ИП уж може през облак ама не , не може да праща меили , не може да записва на ФТП.

С две думи добър хардуер с лош софтуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от gatgamel73
      В България се задълбочи доста кризата в последните години и много хора останаха без работа. Те останаха не само без работа, но и без минимални средства за преживяване. Това принуждава много хора да посягат към чуждото имущество. Тука става въпрос и за самото отцеляване на някои групи от нашето общество. Държавата отдавна е абдикирала от свойте социални отговорности и е оставила всичко на самотек. И тука някъде се появяваме ние, хората с някакъв бизнес, които се опитваме с честни средства и много труд, почтено да изхранваме нашите семейства. Да, но много често крадци посягат върху нашия офис или дом. Има ли необходимост от инсталиране на система за видеонаблюдение за да сме по-защитени? Много от специалистите казват, че самото наличие на охранителни камери респектира крадците и те избягват такива обекти. Много ли са скъпи тези камери за видеонаблюдение?
    • от gatgamel73
      Безпорен факт е доминацията на Сони в последните години в производството на CCD матрици, който се вграждат в CCD матрицата на Сони заедно с DSP чипа Effio предоставяха една перфектна картина с много реалистични цветове.
         Повече от половината AHD аналогови камери в световен мащаб ползват тази комбинация и успехите им са безспорни.В последните няколко месеца на пазара се появи друг производител на CCD матрици за производството на охранителни камери.
         Това е малка карейска компания, която подходи много инoвационно като вгради двоен IR cut филтър. Това доведе до появата на нови модели камери за видеонаблюдение, който са с много добра картина и перфектни цветове. Характерно е за тези камери, че предоставят много детайлно изобрежение при нощен режим на работа. Фирмата се казва Pixelplus и вече пусна в масово производсатво матрици за охранителни камери с висока резолюция от 2Mpx. Очаква се раздвижване на пазара на камери за видеонаблюдение и цените им да тръгнат надолу!!!
    • от Ivelina Voinova
      Здравейте . Въпроса ми е има ли начин да се премине през Block Script със смяна на IP адрес . Или по точно кай са ефикасните начини да си сменя IP адреса, за да не може Blocscript да ми отчита грешка . До сега съм пробвала с браузера ТОР и няколко програми. 
    • от npax
      Здравейте,
      В службата са ме нагърбили със задачата да намеря ниско-бюджетна техника за ежеседмични конферентни видео разговори.
      Не е задължително да е със скъпи и платени софтуери, както и хардуера не е задължително да бъде професионална техника.
      Ако е надеждно може дори да използваме Телевизор със Скайп + Уеб Камера + Микрофон и Тонколони. (което не знам колко надеждно и функционално ще бъде).
      Моля дайте някакви насоки и мнения, защото съм притиснат от времето !
      Благодаря предварително !
    • от Nikos_trelos
      Здравейте колеги закупих си охранителни камери искам да попитам как се инсталират така че да ги гледам от Андроид телефони или от компютъра от чужбина... Благодаря предварително...
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.