Премини към съдържанието
Anne

Как да си възстановя паролата за скайпа?

Препоръчан отговор

Набутах се в страхотен проблем. :( Вчера някой от неандерталците вкъщи ми е затворил скайпа, а аз си го държа отворен. Опитах да си вляза със всички пароли, които се сещам, че използвам - нъцки. Пратих си заявка за нова парола и, о небеса - не мога да си вляза и там. Тъпото АБВ ме побърка със скапаните реклами, нашите ми дуднат на главата да бързаме за партито на племенника и сега стана чудесия - блокира ми се и пощата! Не ще да ме пусне с паролата, а не съм я сменяла! Тази ми е втората по важност поща, а и нямам друг скайп, нито съм дала алтернативен имейл адрес, пък въпроса и отговора не са мои. :( 

Моля Ви, как да си вляза в скайпа? :( Какво да правя сега? Само не почвайте с подигравките, че ми е достатъчно тегаво!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да влезеш докато не напишеш правилната парола. От Скайп са ти я изпратили на AVB пощата, така че сега трябва да разбереш коя ти е там паролата. 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Anne написа:

Набутах се в страхотен проблем. :( Вчера някой от неандерталците вкъщи ми е затворил скайпа,

Не се обиждай, но според мен ти си неандерталеца. Всички пароли трябва да си ги знаеш, или ако не можеш, трябва да използваш някакъв мениджър на пароли, или пък по-простия вариант - тефтерче.

П.П. Роднините ти нямат ли право да използват Skype ? А защо просто не им направиш отделен User за тях ?

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нехайството се награждава по този начин. Хайде сега да почерпиш за хубавия урок. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мениджър на пароли нямам. За сайтовете и форумите ми ги знам, тази на пощата не е сменяна, но тъпата поща отказва да я приеме. А за скайпа - възможно е да съм забрававила да я сменя с лесно запомняща се. Ама пощата ми е блокирана. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Anne написа:

Мениджър на пароли нямам. За сайтовете и форумите ми ги знам, тази на пощата не е сменяна, но тъпата поща отказва да я приеме. А за скайпа - възможно е да съм забрававила да я сменя с лесно запомняща се. Ама пощата ми е блокирана. :(

Ако пощата не я приема значи или пишеш паролата грешно или самата парола е сменена. Няма друг вариант.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно някой ми е хакнал пощата. :( И сега какво да правя? а ми е важна поща, там са ми регистрации, пароли, всичко! :(

Като пиша за тайния въпрос и отговор, ми изписва отгоре това: Disabled-s .  Явно някой ми е хакнал пощата, защото алтернативния имейл е друг, а не мой, пише се :

Spoiler

ebise@abv.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо съставяш списък със всички сайтове и акаунти, които ползваш. След това им сменяш паролите и си ги записваш, за предпочитане на лист, да не ти ги откраднат по електронен път или да ги загубиш. Самите пароли да са сравнително дълги и неотгатваеми. След това се свържи с abv и опитай да си върнеш акаунта или поне да го заключат. След това същото нещо със Скайп.

Сигурно са откраднали акаунта в пощата, заради елементарна парола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да е така, може ти да си забравила паролата на пощата или просто може някой от незнание да е пипал в настройките и да е объркал нещо.

Вариантите са два :

1.Успяваш да влезеш в пощата и съответно виждаш паролата за скайп и се оторизираш.

2.Правиш си нова поща, нов скайп, попълваш всичко коректно и си следиш нещата само и единствено ти.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Често грешките на начинаещи потребители идва от клавиатурата, която е включена на български, вместо латиница или обратното. А после реват наляво и надясно, че паролата им взета.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Anne написа:

Явно някой ми е хакнал пощата. :( И сега какво да правя? а ми е важна поща, там са ми регистрации, пароли, всичко! :(

Като пиша за тайния въпрос и отговор, ми изписва отгоре това: Disabled-s .  Явно някой ми е хакнал пощата, защото алтернативния имейл е друг, а не мой, пише се:

Пощата ви, която сте ползвали, може въобще да не съществува, а вие да се опитвате да влезете. Е няма как да стане това, ако не сте я регистрирали! Практиката е всяка неактивна поща да бъде автоматично изтривана след два/три месеца. След даден период тя се самоизтрива и вие сте останали без поща. Пробвайте нова регистрация на същия имейл и вижте дали ще ви даде, че е свободна!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пощата ми за съжаление е блокирана. Пробвах да регистрирам същата - има си я.

Ами, браво на АБВ и "Нет Инфо". Досадните им реклами, които заемат място и пречат, са им по - важни  отколкото спокойствието и комфорта на потребителите. Нито пароли пазят, нито нищо!

И на моите близки браво - че само знаят да ми крещят, да ме карат да бързам и преди празници да са адски изнервени. Омръзна ми, иде ми да убия някого! Омръзнаха ми нервите в този дом и с тази поща!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам поради каква причина обвиняваш ABV. Точно много добре си спазват комфорта и спокойствието на потребителите.Аз там имам 4 пощи и никакви проблеми нямам. Причината е в теб. Пощата ти не е блокирана без причина. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не бяха пускали проклетите анимирани огромни реклами точно, като се опитвах да си вляза в пощата, нямаше така да се изнервям и ядосвам. Ако огромните реклами, заемащи цяла страница, са ти ОК, на мен не са!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24 Април 2016 г. at 14:50, Anne написа:

Като пиша за тайния въпрос и отговор, ми изписва отгоре това: Disabled-s .  Явно някой ми е хакнал пощата, защото алтернативния имейл е друг, а не мой, пише се :

Затвори скритото съдържание

ebise@abv.bg

трябва да имаш опция да кажеш че това не си ти, не е твой

скоро ми се случи такава неприятност, но с gmail - и тъй като съм дала алтернативен в абв-то и получих там съобщението - уведомяваме ви че току-що беше използвана вашата поща от чуждо IP което не е ваше, локация Пловдив, това вие ли сте кажете ? и следваха инструкции кво що, смених си веднага паролата де ама не са успели нищо да направят - защото не знаеха отговора на въпроса хахаха

та трябва и ти да имаш такива инструкции, това са начините за сигурност

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.