Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Това е проблема - http://imgur.com/ObNs6Lo

Казаха ми, че програмата вече е инсталирана и за това дава тази грешка, но никъде не мога да намеря програмата!

На Windows 10 съм и Microsoft Fix It не се поддържа - вижте: http://imgur.com/3aYAS3t

Сега не знам какво да правя... :(:mad::emoji_natur-02: :emoji_natur-07:

Редактирано от Nikola Dso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Nikola Dso написа:

Сега не знам какво да правя...

Tи се опитваш да инсталираш разширение към гугъл хром.По добре инсталирай отделното приложение  Google Earth

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не, просто сложих прозорчето с грешака върху imgur, както се вижда на снимката, но иначе се опитвам да изтегля приложението точно от сайта който и ти си дал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Nikola Dso написа:

никъде не мога да намеря програмата!

В уиндоус 10 по подразбиране се намира тук: C:/ProgramData/Microsoft/Windows/Start Menu/Programs/Google Earth .

А в контрол панел,от деинсталиране на програми,деинсталираш ли предишната версия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там такава папка няма, но извън всички папки има файл "Google Earth", Като го цъкнах, ми показа, че файла googleearth.exe за който пряк пък Google Earth е предазначен, е изтрит или преместен, но никъде из компютъра я няма програмата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Nikola Dso написа:

Там такава папка няма, но извън всички папки има файл "Google Earth", Като го цъкнах, ми показа, че файла googleearth.exe за който пряк пък Google Earth е предазначен, е изтрит или преместен, но никъде из компютъра я няма програмата...

Проблема се решава,като изтриеш остатъчните файлове от предишната инсталация.А когато започнеш да я инсталираш отново и пита къде да инсталира,променяш местоположението с друго.Т.е. обикновенно се инсталира в C:\Program Files ,променяш на C:\Program Files (x86) и инсталацията ще стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.