Премини към съдържанието
gydi

Как да се декриптират файловете от Desktop и MyDocument от диск с Win7

Препоръчан отговор

Как да се декриптират файловете от Desktop и MyDocument от диск с Win7 свален от хардуерно скапан компютър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows -са , кой друг . Защитени ни са. Може и да не са криптирани но в директориите не може да се влезе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвал съм, не точно на тоя диск, с разни външни флашки "сергей стерлец" с тулсове и други подобни зареждащи флашки и различни експлорери но не може да се влезе в папките..

С линукс само не съм пробвал. Нямам такава зареждаща флашка.

Току що ми намериха подобен HP compac 8710p от старите хубавите и прехвърлихме диска и на практика в конкретния случай проблема е решен , зареди Windows...но като цяло по принцип за мен все още не е решен.

Редактирано от gydi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В какъв цвят са имената на файловете?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от gn_huang
      Деинсталирах браузър от компа си и след като деинсталирането завърши започна автоматичен рестарт на компютъра(както обикновено), но запецна на черен екран и неще да стартира. Сомо в горния ляв ъгъл премигва нещо (вижда се на снимката). Пробвах всичко което прочетох в интернет, но нищо не помага. Помощ! 

• от fresh_bones
      Днеска включвам лаптопа беше ми на 3% батерия  .Докато отида ми взема кабела ми се изключи.След това го включвам и ми се появява Startup Repair   . Под на Startup Repair ми пише  '' Your compluter was unable to start ''  Чакам 20-30 минути  .След което ми излиза един прозорец и ми показва че уиндолса е поправен  рестартира се и пак ми се появява същото . Със уиндолс 7 съм . 
    • от viktor_194
      Здравейте,
      Имах проблем при едно клиенти.Проблемът е следния Windowsa си инсталира ъпдейтие и компютрите спират да принтират на локално свързан принтер (USB),на мрежовите няма проблеми.
      Реших си проблема с премахването на тези два ъпдейта:
      Security update for Microsoft Windows (KB4048957) и
      Update for Micrsoft Windows (KB2952664).
      Споделям ви това ако на някой му се случи нещо подобно и ако някой има друго решение нека сподели
    • от MaDCoW
      Здравейте. Имам един стар лаптоп, за който се сетих (Dell Latitude D430) та реших да го включа, но стигна до там, че зарежда логото на Windows 7, и се рестартира. Реших да го преинаталирам, качих Windows 7 на флашката (понеже лаптопа няма място за CD/DVD) и започвам да го преинсталирам, но за съжаление ми излиза Fatal! Inconsistent data read from (0x80).. Ако някой помогне ще съм много благодарен! ☺ Ето и какво точно ми излиза 
    • от slavi91
      Може ли въпросният принтер да работи с windows 7 ? Никъде не мога да намеря драйвъри. Имам диск с принтера, но той не върши работа, защото е за windows 98 и се инсталира чрез дискети.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.