Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Наскоро ми се наложи да преинсталирам Windows 8.1 и по време на инсталирането на над 260-те ъпдейта започнах да се чудя дали, ако рефрешна или ресетна Windows-а, ще се върне към състояние все едно сега е преинсталиран, но без да си загубва ъпдейтите?

Търсих информация из интернет, но обяснението какво прави конкретно "Reset" е много постно:
- All your personal files and apps will be removed.
- Your PC settings will be changed back to their defaults.

Затова се обръщам към всеки, който е прочел някъде или пък вече е използвал някоя от двете опции за "освежаване" на Windows - запазват ли се поне ъпдейтите? Надеждата ми е, че, подобно на Android, обнови ли се веднъж, после колкото и да го нулираш, не дърпа отново ъпдейти за самата система.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви са тези глупости?
Не че не може, може но по лесно е следното:
Един бекъп не можеш ли да му направиш?
Бекъп на партишъна със операционната система, с актуализациите, с драйверите, с програмите и настройките или пък бекъп само на операционната система със драйверите.
Ресетването или освежаването ще ти е едно 10-20 минутно чакане, до като се качва бекъпа.

Аз работя с Acronis True Image 2010.

Пример, преди малко една приятелка си донесе лаптопа, този лаптоп вече е идвал веднъж, мога и дистанционно да му върна бекъпа от 26 04 2015, но тя ми го носи. Връщам го с физически достъп.

Виждам че съм допуснал правописна грешка в 4-тата опция, тъкмо ще си я редактирам.

211112.jpg

Редактирано от Tanner Foost Foust (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Мальчик Бананан
      Здравейте, имам проблем с Акронис (горепосочената в темата). HP Probook 450 G2, Windows 8.1, нова инсталация. Имам си я тази програма отдавна и независимо на какво съм я ползвал, винаги ми е вършила страхотна работа. Първо и най-вече да си "цепя" диска без да трябва да преинсталирам. Свива Уинските файлове и Уина в един раздел и това е. Но тук не става? Какъв може да е проблема? Някакви хардуерни защити или...? Задавам му да извърши цепенето, машината рестартира, виждам, че извършва процес програмата и после нищо.

Пробвах си инсталирам 11-та версия на същата програма, но ми иска да ми отваря някакви портове, някакви ненужности и я разкарах по живо, по здраво. Ако някой знае подобна програма - но наистина надеждна да свирка - да си разделя диска без да трябва преинстал...
    • от O.o o.O
      Може ли да се направи някаква настройка или нещо подобно, така че като се затвори лаптопа той да не заспива, а да продължи да си работи. Това е с цел за повече свободно място.  
      Благодаря предварително!  
    • от Дионисий
      Добър ден! 11 клас съм възнамерявам да се занимавам с автомобилен дизайн, по-конкретно с екстериора на автомобилите. Нивото по английски ми е б1, ся се пъна да го уча. Кажете ми какво трябва да приготвям за кандидатстването. Предложете ми универстети от европа може и от източна. Мерси предварително!
    • от Дионисий
      Добър ден! 11 клас съм имам влечение към колите, искам да попитам къде мога да го изучавам в Европа и после да имам гарантирана работа. Как се кандидатства, че не остана много време? Аз съм скаран с чуждите езици, но мога ли да изучавам тази специалност с езикова година. Портфолиото какво трябва да съдържа. Къде приемат със стипендии? Къде ще ми излезе най-евтино обучението? Благодаря Ви предварително!

• от HelloWorld
      Здравейте,
      Някой може ли да помогне с презаписването на масив в друг масив, т.е входните данни се записват в даден масив, но след това трябва да се прехвърлят на друг в отделна функция. 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.