Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Проблемът е, че когато звънна на някой в скайпа и си пусне камерата ми излиза, че говорим трима. Аз званя само на един човек, а когато той ми дигне излиза, че разговаряме трима и третият е даденият човек с който говоря но излиза само снимката му. Надявам се да ме разбрахте. Помогнете, ако знаете как :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало виж да не си слагал някакви групи или да не участваш в подобни такива. Ако може дай и една снимка по време на разговора да видим точно какво ти излиза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4/26/2016 at 21:23, Емил Костов написа:

Като за начало виж да не си слагал някакви групи или да не участваш в подобни такива. Ако може дай и една снимка по време на разговора да видим точно какво ти излиза.

Оправих го :) Благодаря все пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Zikkciwe
      Здравейте , от около два или три месеца имам проблем с телефона ми. Когато си ровя из фейсбук или където и да е било , понякога ми се пуска менюто за рестартиране , самолетни режими , изключване и другите простотии (все едно задържам бутона за пускане , но не го правя ) и така нататък. От онзи ден дори спря да работи самото копче , и се налага да го включвам като използвам USB кабел. Включвам го в компютъра , и чак тогава светва екрана , иначе ако имам късмет веднъж на 1 час да работи копчето. Преди да започне проблемът , копчето се беше извадило и се наложи да го търся из леглото ми. (в крайна сметка го намерих , и го сложих обратно.) Дадох го на един човек да го оправи , първите дни работеше , но вече тотално спря да работи. Въпросът ми е , дали трябва да го занеса обратно в магазина (няма да казвам оператори и такива неща) за да го оправят , защото още е в гаранция , или да си поръчам ново копче и да го залепя някак си да не мърда , понеже самото копче се клати когато се натисне , и може би това е проблемът?
    • от georgi.georgiev9
      Трябва ми човек спешно който разбира от матлаб  много ви моля СПЕШНО Е!!!!
    • от даниел павелов
      Добър ден! Бих искал да попитам дали мога от някъде да си изтегля БЕЗПЛАТНО учебници по биология и химия за 8-и и 9-и клас, понеже правих струвах не намерих, все са до 7-и клас, а аз имам електронен четец  и понеже ще заминавам сега за месец на село и затова питам. Благодаря ви предварително!
    • от Bongo1333
      Здравейте не ми дава да си изтегля енда игра от St eam , когато цъкна да я изтегляя ми излиза това.. 
    • от coldrage
      Здравейте, от скоро съм с Ubuntu 18.04. Опитвам се да подкарам една игра, но ми дава следният проблем :
      Wine cannot find the FreeType font library.  To enable Wine to
      use TrueType fonts please install a version of FreeType greater than
      or equal to 2.0.5.
      http://www.freetype.org

Търсих инфо в нета и правих какви ли не опити но не можах да го реша.
      Помагайте, моля!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.