Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

prokiko

GTA V накъсване на картината

Препоръчан отговор

Така хора имам следният проблем с Gta V проявяве се повече когато карам кола получава се леко насичане на картината четох из форумите и подобрих горе-долу нещата но все още не е гладко както искам играя на максимални настройки само advance graphics са ми off  v-sync в играта е изключен а на видеото е adaptive . Принципно без v synca фпса ми е 70-100 обаче ми се насича картината повече отколкото с 60 фпс на включен v-sync на 1280-1024 резолуция защото това ми е макса на монитора . Видеото ми е 970 gtx процесор i7 6700 . Ако имате някакви идеи казваите как да спра неприятния сеч не че е нещо кой знае какво но мене ме дразни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или е прегряване на машината или драйверът на видеото прави номера. С колко рам си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, ice_lion__01 написа:

Или е прегряване на машината или драйверът на видеото прави номера. С колко рам си?

8 gb докато играя gta процесора ми е 40 -45 градуса

Да кажа че играта не е оригиналната а кракната ако има значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам и аз подобен проблем , когато я пусна в първите 5 минути върви перфектно , след това започва едно насичане (stuttering) , пробвах какво ли не и няма ефект. Windows 7 AMD R7 M265 2GB / i5 4200U. Температурата на процесора я следя и не надвишава 80 градуса , на изключена игра е около 55.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, PaLMaL написа:

Имам и аз подобен проблем , когато я пусна в първите 5 минути върви перфектно , след това започва едно насичане (stuttering) , пробвах какво ли не и няма ефект. Windows 7 AMD R7 M265 2GB / i5 4200U. Температурата на процесора я следя и не надвишава 80 градуса , на изключена игра е около 55.

Ако под изключена игра имаш предвид, че компютърът е в покой, т.е не правиш нищо и е такава температурата, то тя е висока, за това го почисти и смени термопастата.

По темата: Виж драйвера на видеокартата дали е актуализиран. Също когато е почнал проблемът правил ли си нещо. Примерно да си актуализирал драйвери, да си инсталирал актуализации, програми и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, tepmu написа:

Ако под изключена игра имаш предвид, че компютърът е в покой, т.е не правиш нищо и е такава температурата, то тя е висока, за това го почисти и смени термопастата.

По темата: Виж драйвера на видеокартата дали е актуализиран. Също когато е почнал проблемът правил ли си нещо. Примерно да си актуализирал драйвери, да си инсталирал актуализации, програми и т.н.

Скоро я инсталирах и в началото вървеше ужасно. Сега закрепих нещата , но това накъсване... Всички драйвери са актуални , проверявам ги редовно.

Преди време пак я бях инсталирал и не вървеше никак зле.

ПП: Знам , че характеристиката ми не е много актуална за тази игра но като цяло върви добре...за 5 минути 😄

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...