Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, трябва да сглобим нов компютър за офис. Компа ще се използва единствено за програми, с които се следят дадени програми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 250 лева може да му купите само картонената кутия на този компютър :) 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, не толкова грубо. Кутията със захранването по-може. :)

Може би да помислите за реновирана машина.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз го знам това, но реших да пробвам. Знам, че трябва да се хвърлят минимум 500 лева, но не ги давам аз... Мерси все пак (:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако добавите още поне 70 лв ще се получат нещата но в този бюджет по-добре да е втора ръка някоя маркова машина.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Zealar написа:

И аз го одобрявам, но питащият е написал това:

"

Здравейте, трябва да сглобим нов компютър за офис"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 250 лева може да се сглоби нов компютър ама ще е много по-зле от предложения втора употреба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, * СТЕФАН * написа:

И аз го одобрявам, но питащият е написал това:

"

Здравейте, трябва да сглобим нов компютър за офис"

Този е с 1 година гаранция колкото ще получи за нов компютър към фирма тъй че на практика е нов. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, ined написа:

За 250 лева може да се сглоби нов компютър ама ще е много по-зле от предложения втора употреба.

Не съм съгласен, че може да се сглоби нов (всички компоненти да са нови) освен ако не работи без хард диск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Zealar написа:

Този е с 1 година гаранция колкото ще получи за нов компютър към фирма тъй че на практика е нов. :D

Цитирай питащият и обясни на него, а не на мен. Аз мога да чета!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ги моите предложения но ще трябва да вложите някакви 30-40 лева още иначе няма накъде повече да се цеди...
Вариант 1:

ASROCK H81M-VG4 /1150
G1820 2.7GHZ/2MB/LGA1150/BOX
4GB DDR3 1600 A-DATA
ADATA SSD SP550 120G/SATA3 2.5
OMEGA ATX-5823BK /350W /BLACK

Обща стойност - 280.89 лв. с ДДС

Вариант 2:
GB F2A58M-S1 /FM2+
AMD A4-4000 X2 /3.2GHZ/FM2/BOX

4GB DDR3 1600 A-DATA
ADATA SSD SP550 120G/SATA3 2.5
OMEGA ATX-5823BK /350W /BLACK

Обща стойност - 285.02 лв. с ДДС

Лично бих предпочел маркова машина втора употреба нещо не толкова морално остаряло : http://www.kvantservice.com/Kompyutri_detaili/Artikul_9730_Elite+8200.html

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тодоров ADATA SSD SP550 120G/SATA3 2.5 е TLC което  е най  ниския  клас SSD   и ще приключи курса в рамките на 2 години. Да не говорим за кутията и захранването които са  от бомба нагоре и при  5 премигвания на тока и те ще  фалират. Та както вече стана ясно не се опитвайте да му асемблирате ново за 250 лева  защото и той самия знае ,че няма как да стане тая работа. Маркова машина 2-ра ръка  е в пъти по добро решение в случая защото първо компонентите вътре са сертифицирани да работят заедно и са  поне 10 пъти по качествени.  По закон на всеки 2 години фирмите могат да си бракуват техниката така или иначе,което не я прави морално остаряла  и е много изгодно да си купиш такава конфигурация. Ако става на въпрос и едно ей такова  ще свърши работа за офис бучнато във  монитор или телевизор :)

LENOVO IDEA STICK / 90ER0005RN

Обща стойност - 258.78 лв. с ДДС

И ако му се добави и една ей такава карта Transcend 64GB microSDXC UHSI Class 10 adapter  ще има място за много документи

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за мненията! И аз знам, че парите наистина са малко за НОВО PC :D , но за толкова ми казаха. Ако може предложения да направите за 350 лв. нов комп или 2-а ръка. И човека сам да си реши какво иска да има в офиса. Благодаря отново предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човека да седне  тая вечер  и да разцъка малко сайтове  и да си избере каквото харесва. Още първия ти пост в темата  казва едно голямо НИЩО   та е безсмисено да си губим времето взаимно. Влиза във 2-3 магазина за компютри и  там  ще му предложат   конкрени конфигурации според нуждите.  Твоето обяснение какво му трябва   е гола вода и кал в ушите да ти кажа :)

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.