Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Как да изтрия Internet Explorer напълно ? Без такива от рода на: има там една отметка и го деактивираш или пак не го ползвай !

Искам да изчезне напълно от компютърат ми , да няма и помен от него , все едно никога не е съществувал. :) Със Windows 7 съм ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може да премахнеш  Internet Explorer, защото е дълбоко интегриран в Windows и е свързан с функционалността на ОС.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клик върху бутона Старт,изберете Контролен панел, Програми, а след това щракнете върху Включване и изключване на компоненти на Windows.махаш отметката на IE  рестартираш компютъра и го няма вече.Трябва да си имаш инсталиран друг браузър в този случай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Gogo456 написа:

Виж това ще свърши ли работа.

и ще излезе IE8 (или IE9, IE10) след рестарт.

преди 16 минути, Димитър 59 написа:

Клик върху бутона Старт,изберете Контролен панел, Програми, а след това щракнете върху Включване и изключване на компоненти на Windows.махаш отметката на IE  рестартираш компютъра и го няма вече.Трябва да си имаш инсталиран друг браузър в този случай.

По този начин се изключва, не се премахва IE

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, ExaFlop написа:

По този начин се изключва, не се премахва IE

Да изключен е като функция в системата.А файловете му нека си стоят където си искат.                                                                                                                

преди 18 минути, ExaFlop написа:

и ще излезе IE8 (или IE9, IE10) след рестарт.

Една от тези версии се намира сред програмите за деинсталиране,от където позволява деинсталирането.Накрая не остава въобще никакъв IE .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Боби Акулата написа:

Как да изтрия Internet Explorer напълно ? Без такива от рода на: има там една отметка и го деактивираш или пак не го ползвай !

Искам да изчезне напълно от компютърат ми , да няма и помен от него , все едно никога не е съществувал. :) Със Windows 7 съм ! :)

Аз не съм специалист по софтуера, но да не знаеш че IE е асоциран със операционната система говори много лошо. Прочети няколко пъти поста под твоя, но и мисли , когато го четеш! Ама много мисли и по малко поставяй условия: " Без такива от рода на: има там една отметка и го деактивираш или пак не го ползвай ! "

Редактирано от * СТЕФАН * (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Димитър 59 написа:

...Накрая не остава въобще никакъв IE .

Невярно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поствашия що не вземе да се опита да го махне. После обаче да се научи да инсталира ОС отново. Поради каква причина искаш да махнеш IE. Не ти харесва и не го ползваш. Алтернативи колкото искаш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безсмислена е борбата с интернет експлорър.
Нека си стои.
Просто не го стартирай.
Махни иконките от десктопа ако те дразни.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от shh_to
      Здравйте и ЧНГ на всички!

Имам странен проблем с abv.bg при отваряне с ИЕ11 - в повечето случаи не ми излизат запомнените имена и пароли. Тоест, когато цъкна с курсора в полето за въвеждане в 2/3 от случаите не се появява нищо, нито пък при въвеждане на цялото или част от името. След това, ако въведа каквото и да е в полето с потребителско име - няма значение дали е реално име запомнено от autocmplete, или натискам произволни клавиши или просто не въвеждам нищо, при излизане от полето и влизане обратно (примерно с ТАБ и ШИФТ+ТАБ) имената и паролите се появяват. Без изключения. Това го съм го забелязал на два лаптопа в къщи  с Win 7 64bit и IE11 - трябва да са еднакви версии, защото са на автоматични ъпдейти. Нямам подобен проблем с други сайтове, нито пък с формата за запомнянане на autocomplеte - тя си се появява при първоначалното логване в сайтовете и помни имена и пароли.

Проблема го забелязах от няколко месеца, не помня колко точно, но моята ОС беше поомазана и си мислех, че е от нея; вчера преинсталирах, но пак същото! Проблема го има само с abv.bg, и мисля, че преди преинсталацията дори ми се появяваше от време на време формата за запомнянане на autocomplite на уж вече запомнени имена и пароли за този сайт, но за последното не съм сигурен.

Попрочетох за разни проблеми с autocomplеte, и единственото логично обяснение предвид симптомите според мен е, че по някаква причина пъвоначално ИЕ не разпознава login формата на сайта , а след влизане и излизане от формата зацепва. Пробвал съм дали има връзка с конкретният отворен таб на ИЕ и според мен няма, защото при опресняване на таба или отваряне на друг таб я сцепва, я не. Явно, че е свързано с ИЕ, но според мен е и със сайта abv.bg, а и с друг тяхен сайт vesti.bg, където пък не може да ме запомни като логнат ако затворя браузъра и го отворя на ново, нито пък autocomplete ми покава име то и паролата, но тоя сайт не ме вълнува. Дразни ме, че abv-to все трябва да му въвеждам име и парола, а поне веднъж на ден си проверявам пощата. Въобще тия програмисти на абв ми се струва, че са пълна боза и трябва да си направя другаде поща!

Та, въпросът ми е някой среща ли подобни проблеми и имате ли идея как може да се решат, примерно нещо в настройките на браузъра Internet options>Privacy>Settings? Не съм пробвал да махам ъпдейти, защото не помня кога е бачкало без проблем, в момента весията на ИЕ е 11.0.9600.17501 със ъпдейт 11.0.15 (KB3008923)
    • от troyj
      Както знаете XP е с IE 6. Трябва ли задължително да го ъпдейтна до последва версия, въпреки, че използвам Firefox вместо него? Ако сложа 2003 вместо XP (имам ги и двата на дискове) обикновено си оставям 6-цата, като използвам Firefox за интернет, а на IE му настройвам защитата Enhanced Security, която блокира използването му, освен за Windows Update. Същият ми е въпроса за Windows Media Player 9 - да я обновя ли? Имам чувството, че като обновя тези две програми и XP-то като че ли става по-бъгаво, от колкото ако си държа оригиналните версии. WMP 11 и IE 8 не се държат добре под XP според мен. Само аз ли имам подобни впечатления?
    • от Gondvanaz
      Нов съм във форума и се извинявам,ако не съм пуснал темата там където трябва или пък съм объркал нещо с таговете.Имам следните проблеми: 1)Преди много време бях сложил парола на internet explorer и сега не знам откъде да я махна.Разгледах всички опции на браузъра,ама така и не я открих. 2)Имам проблем със свързването към интернет.От 1-2 седмици имам проблеми със свързването към нета.Когато пусна компютъра и се опитвам да заредя страници нета е много слаб,но веднъж пусна ли видео,зарежда го както обикновено,така е и с картините.Но когато се опитвам да влезна в някаква друга страница зарежда го доста бавно.Обикновено проблемът изчезва след 1-2 часа т.е зарежда страниците пак бързо.Само че не винаги е така - понякога,когато пусна компютъра изобщо не зарежда страниците или пък след 10 минути престава да зарежда страниците и за да се оправи проблемът трябва да рестартирам компютъра.В internet explorer кликнах тая опция Diagnose connecting problems и написа,че има някакъв проблем с програмата(забравих му името),която позволява на браузърите да се свържат към нета.След това рестартира компютъра,но проблема не се е оправил!Сигурен съм,че не е нещо от интернет доставчика,защото когато пусна да се свали някакъв торент сваля го с максимална скорост. 3)Махнаха се страничните ленти за придвижване в mozilla firefox(които са надясно и надолу на екрана) и не мога да намеря някаква опция за възстановяването им. Благодаря на всички,които отделят време да отговорят на въпросите ми.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.